Announcement

Collapse
No announcement yet.

Χριστούγεννα 2013-2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Χριστούγεννα 2013-2014



    Πλησιάζουμε και πάλι στον πιο αγαπημένο μηνα του χρόνου, με την γη να μην έχει καταστραφεί ούτε και φέτος. Όπου νάνε μπαίνει ο Δεκέμβρης λοιπόν. Πως θα περάσετε φέτος τα Χριστούγεννα? Αυτές τις άγιες ημερες. Τι είναι για εσάς τα Χριστούγεννα? Τι θα κάνετε για να νιώσετε το Christmas spirit? Τι θα σας φέρει ο Άγιος Βασίλης? Θα κάνετε δώρα? Ποσα μελομακάρονα μπορείτε να καταβροχθίσετε σε μια καθισιά?

    Ότι έχει σχέση λοιπόν με τα Χριστούγεννα. Speak.


  • #2
    ακομα δε τελειωσε ο νοεμβριος καλα καλα και μιλατε για χριστουγεννα?
    μου θυμισε αυτο το αρθρο


    ΕΚΑΛΗ - Σάλος ξέσπασε στο βόρειο προάστιο της πρωτεύουσας όταν ανακαλύφθηκε οικογένεια η οποία δεν είχε στολίσει ακόμα το σπίτι της για τα ερχόμενα Χριστούγεννα, παρά το γεγονός οτι ο Νοέμβριος έχει ήδη περάσει τα μισά του.


    Οικογένεια που δεν έχει στολίσει ακόμα για τα Χριστούγενα ανακαλύφθηκε στην Εκάλη
    sigpic

    Comment


    • #3
      Έτσι, να τα νιώσουμε καλά να έρχονται. Από τα μέσα του μηνα άρχισαν να μυρίζουν. Christmas is like sex and zombies, you can never get enough!

      Comment


      • #4
        Kατά τις 10-15 Δεκέμβρη αρχίζω και μπαίνω σε κλίμα Χριστουγέννων όταν δηλαδή μπαίνει και το δένδρο
        Star Citizen videos Star Citizen gallery

        Comment


        • #5
          Απότι φαίνεται σε αυτό το forum δεν αρέσουν τα Χριστούγεννα.

          Comment


          • #6
            1)Είναι νωρίς ακόμα.
            2)Παίξε Batman Arkham Origins.Χριστουγεννιάτικος τίτλος.
            Carpe diem

            Comment


            • #7
              1. Μπήκε ο μηνας. Δεν είναι μονο η μέρα τον Χριστουγέννων ρε, είναι αυτές η μέρες γενικά, τα γλυκα, shopping, ταξίδια, gifts, τα festivities, όλα...
              2. Τι σχέση έχει με τα Χριστούγεννα? Δεν ασχολήθηκα καθόλου με την σειρά. Εκτος του ότι δεν είμαι φίλος του Batman και του dark κόσμου του, δεν μου αρέσουν ιδιαιτερα τέτοιου είδους παιχνίδια, stealth και τέτοια. Θα το δοκιμάσω όμως κάποια στιγμή.

              Comment


              • #8
                Eida Die Hard.
                Mhpka sto klima!
                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                Kindred, this blade and I.
                "

                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                Greek Gaming Videos
                Greek Final Fantasy Forum

                Comment


                • #9
                  Aion διαδραματίζεται Χριστούγεννα ο τίτλος,χιονίζει,παντού είναι στολισμένα και παράλληλα παίζει Χριστουγεννιάτικη μουσική σε σημεία.
                  Δε σ'αρέσει ο Batman;Ban πρέπει κανονικά,αλλά έχε χάρη που είναι Χριστούγεννα.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • #10
                    Ακόμα δεν έχει παίξει ο antenna to Batman Returns. Christmas is postponed

                    Originally posted by Raf
                    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                    Comment


                    • #11
                      Μισω τα Χριστουγεννα, παιδακια που γελανε, παιζουν κι ειναι χαρουμενα αντι να διαβαζουν, αφηστε που περιμενουν και τον αγιο βασιλη. Μου τη δινει η χαρα στους αλλους ανθρωπους...

                      Μονο τα θρυλικα χριστουγεννα του 98 ηταν γαματα! Banjo Kazooie & Ocarina of Time ανελεητα sessions εναλλαξ.

                       
                      Ανυπομονω για τις γιορτες, η καλυτερη περιοδος του χρονου
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • #12
                        Μισω τα Χριστουγεννα, παιδακια που γελανε, παιζουν κι ειναι χαρουμενα αντι να διαβαζουν, αφηστε που περιμενουν και τον αγιο βασιλη. Μου τη δινει η χαρα στους αλλους ανθρωπους...
                        Bah Humbug!
                        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                        Kindred, this blade and I.
                        "

                        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                        Greek Gaming Videos
                        Greek Final Fantasy Forum

                        Comment


                        • #13
                          Ο Jim Carrey το λέει καλύτερα. Standard ταινία και φέτος το A Christmas Carol.

                          Προσωπικά δεν έχω κανονίσει συγκεκριμένο πρόγραμμα, χαλαρά. Πέρσι τα πέρασα στο Λονδίνο, όμως δεν με χαλάει να μείνω στο νησί μου με φίλους και άτομα που αγαπώ. Ίσος μικρές εκδρομές σε άλλες πόλεις, σε shopping malls και για shopping γενικά (και με μέτρο), εξορμήσεις σε χωριουδάκια (η Κύπρος είναι μικρή), και βόλτες με τους σκύλους μου.

                          Αν και έφαγα τα πάντα αυτό τον καιρό, λέω να παραγγείλω και κανένα κουτί σοκολάτες Daim να βρίσκετε. Τα μελομακάρονα και η βασιλόπιτα είναι σταθερές αξιες εννοείτε. Ίσος κάνω και OREO cheesecake που έχει καιρό και το πεθυμήσαμε.:dr00l:

                          Ο Άγιος Βασίλης θα μου φέρει ένα Wii U με το Zelda και το νέο Mario, κάποια ρούχα, πρωτεΐνη κρεατίνη pre-workout, μου έστειλε και ήδη μια μηχανή καφέ που ήθελα, δεν έχω παράπονο. Θα κάνω και κάποια δώρα, ότι μπορώ.

                          Αγαπώ τα Χριστούγεννα και προσπαθώ να νιώσω το Christmas Spirit όσο γίνετε. Θα κατεβάσω και το app Christmas Radio για όταν τριγυρνάω μέσα στο σπίτι.

                          Κάποιο τραπέζι σε συγγενείς ή φίλους θα υπάρξει, και έξοδοι εννοείτε αν και σκέφτομαι κατά ποσο αξίζει να δόσεις 40-80 ευρώ για είσοδο κάπου σε ημερες όπως η παραμονή Πρωτοχρονιάς για παράδειγμα.

                          Comment


                          • #14
                            Merry Christmas σε όλους!

                            Comment


                            • #15
                              Merry Christmas!!!
                              Carpe diem

                              Comment

                              Working...
                              X