Announcement

Collapse
No announcement yet.

Favourite VG Music (YouTube Edition)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Αυτό το κομμάτι παίζει κάποια στιγμή και στo intro τoυ Onimusha 3.Από το 6:10 αρχίζει,αλλά δε χάνετε τίποτα το δείτε όλο,ΙΜΟ πρόκειται για την καλύτερη εισαγωγή που έχω δει σε παιχνίδι.


    edit:Πολύ καλό το KOF13.
    Carpe diem

    Comment


    • Ό,τι και να πω είναι λίγο για το συγκεκριμένο soundtrack, όπως και για το παιχνίδι. Ανατριχιαστικό, βαρύ, μελαγχολικό, πραγματικά μεγαλειώδης δουλειά. Ορίστε όλο το playlist.

      The Banner Saga OST

      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

      Comment



      • Comment


        • Πολύ ωραία κομμάτια. Το σκέφτομαι να το πάρω και γω αλλά δε ξέρω...
          Αν και τη σέβομαι πολύ σαν εταιρία τη ΜΜ κάτι δε μου ταιριάζει.
          Originally posted by Squall Leonhart
          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
          Originally posted by 丹野
          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
          Originally posted by Ryu_gr
          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

          Comment


          • οπως καταλαβατε ξεκινησα lords of shadow 2

            sigpic

            Comment


            • Δεν μπορώ, απλά λυγίζω στην ανωτερότητά του! Πότε θα έρθει αυτή η άγια μέρα!!

              The illusion of free will is an illusion.

              Comment




              • Ανατριχιάστε μαζί μου.

                Είναι το τραγούδι που ακούγεται στην εισαγωγή του Witcher 2 όταν πέφτει η περιγραφή της κατάστασης, ακριβώς πριν το cinematic που ο Geralt τρέχει στη βροχή. ΔΕΝ υπάρχει στο επίσημο soundtrack, ούτε καν την έκδοση του GOG με τα 44 κομμάτια.

                Συγκλονιστικό.
                Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                Comment


                • Remix album για το Super Mario 64 και αναμενόμενα σκοτώνει.


                  OC ReMix presents a free video game ReMix album, Super Mario 64: Portrait of a Plumber
                  «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                  Comment


                  • λιγη επιρροη απο batman αλλα και παλι σπερνει.

                    sigpic

                    Comment


                    • περα απο παιχνιδαρα, εχει και κομματαρες το metal gear rising.


                      sigpic

                      Comment




                      • Καθε φορα που το ακουω ανατριχιαζω...

                        Comment





                        • Edit
                          Παιχνιδαρα επίσης!
                          «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                          Comment


                          • Ε ναι λοιπον, για να σας προλαβω δεν ποσταρω σε λαθος θεμα.. οριστε κατι για μια νοτα απο SNES.



                            Comment


                            • Επειδή τίποτα δε θυμίζει Schala όσο μερικές κοπέλες που κάνουν pole dancing...
                              Originally posted by Squall Leonhart
                              I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                              Originally posted by 丹野
                              Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                              Originally posted by Ryu_gr
                              υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X