Announcement

Collapse
No announcement yet.

Η σχέση σας με τα video games

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    ^ get a job, μονο ετσι θα εκτιμησεις πραγματικα τι ειναι να εχεις αναλωσιμο εισοδημα και ελευθερο χρονo.


    Originally posted by BigBOSS View Post

    κανε μετάφραση στα ελληνικά...


    Comment


    • #47
      I hate to admit it but... Well said.

      Comment


      • #48
        Τους τελευταιους μηνες που εχω δουλεια εκτιμησα των απλετο ελευθερο χρονο της ανεργιας, ειχα ξεχασει πως ειναι να μην εχεις ελευθερο χρονο τοσα χρονια που ημουν ανεργος.

        Βεβαια και τωρα 2-3 ωριτσες την ημερα θα της παιξω, δεν ειναι πως δεν εχω χρονο, αλλα ειναι πολλες μερες που δεν εχω ορεξη και μπορει να μην παιξω καθολου :/ Ειμαι και 13:00-21:00 και με σκοτώνει

        Comment


        • #49
          Στμφωνώ με τον Crpl.Μόνο όταν δουλεύω μπορώ να μπω σε πρόγραμμα και να τα κάνω όλα.
          Θες τη γνώμη μου;Πήγαινε γυμναστηρίο όσο πιο πολύ μπορείς,τις μέρες ξεκούρασης λιώσε στο gaming αλλά ταυτόχρονα να θυμάσαι το λιώσιμο στο γυμναστήριο των προηγούμενων ημερών και μην τρως μαλακίες.Κάπως έτσι θα μπεις σιγά σιγά σε ρυθμό.Στα λέει αυτά ο μεγαλύτερος κοιλίοδουλος του φόρουμ που εδώ και 3 μήνες έχει μπει κι αυτός σε πρόγραμμα.Σιγά σίγα όλα γίνονται.
          Ξέρεις τι κάνω εγώ;Έχω βάλει το γυμναστήριο και το κολύμπι πάνω απόλα.Αλλά κάποιες μέρες είμαι τόσο κουρασμένος που απλά δεν μπορώ να πάω,οπότε κάθομαι σπίτι και παίζω κάνα παιχνίδι.Δεν έχει σημασία αν έχω πωρωθεί και το σκέφτομαι,την επομένη έχει γυμναστήριο πάλι,οπότε δεν έχει δικαιολογίες.Μην είσαι αδύναμος,το έχεις,κάντο.
          Carpe diem

          Comment


          • #50
            H mporeis na mhn phgaineis katholou gymnasthrio.
            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
            Kindred, this blade and I.
            "

            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
            Greek Gaming Videos
            Greek Final Fantasy Forum

            Comment


            • #51
              Εγώ κάνω διδακτορικό πάνω σε κοινωνικά φαινόμενα σχετικά με τα video games, οπότε κομμάτι της δουλειάς είναι να παίζω Minecraft .

              Comment


              • #52
                Καταλαβαίνω τι εννοείς Altair όμως μου είναι δύσκολο στην πράξη. Για άλλους μπορεί να είναι απλός τέτοιος προγραμματισμός/balance όμως το έχω προσπαθήσει αρκετές φορες στο παρελθόν. Πιστεύω φταίει και ο πολύς ελεύθερος χρόνος που έχω στην διάθεση μου, δεν τον εκτιμώ.

                Ground_Zero πως και δεν το σκέφτηκα? Problem solved. Ας κλειδωθεί το topic με το forum μαζί να ανοίξει μαύρη τρυπα.

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Evans View Post
                  Εγώ κάνω διδακτορικό πάνω σε κοινωνικά φαινόμενα σχετικά με τα video games, οπότε κομμάτι της δουλειάς είναι να παίζω Minecraft .
                  me tous allous telika evgales akri?

                  Comment


                  • #54
                    Όχι . Βρήκα έναν τύπο που είναι ο leader του μεγαλύτερου minecraft project atm κι ενθουσιάστηκε, ενώ μία άλλη παρέα Ελλήνων έδειξαν ενδιαφέρον. Προς το παρόν, η έρευνα τρέχει με αυτούς .

                    Comment

                    Working...
                    X