Announcement

Collapse
No announcement yet.

E3 2014 - Emotional, Ecstatic, Epic!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Μετρια ολα και τιποτα που να με ενδιαφερει αρκετα, ειδα απλα παιχνιδια που θα τα παιζω στο pc καλυτερα. Ενα καλο game να δω απο Σονυ και θα παω πρωτα για ps4, κατι περιεργο για εμενα..

    Highlight ηταν το exclusive απο platinum games το οποιο και αργει παρα πολυ προφανως και δεν μου αρεσουν αυτα τα παιχνιδια ιδιαιτερα αλλα για καποιους ισως ειναι big deal(με γεια το Χ1 Enpsty.. ), το platform ori νομιζω λεγοταν ηταν αρκετα καλο καθως και περιμενω το crackdown γιατι μου ειχε αρεσει το πρωτο. Ελαχιστα πραγματα δηλαδη για τα γουστα μου, επισης δεν μου αρεσε η απουσια kinect, καποιοι μπορει να το δουν ως θετικο αλλα επισης καποιοι αλλοι το πληρωσαν 100ε με το ζορι..

    Ειδα και ΕΑ και επισης δεν μου αρεσε τιποτα.

    Comment


    • #32
      Καλά δεν περίμενα κάτι διαφορετικό ΤΒΗ.
      EA τι έδειξε;
      Carpe diem

      Comment


      • #33
        sports-sims-dragon age και battefield hardline beta για pc/ps4 και κατι ελεγαν για το νεο mass effect. Δεν την ειδα ολη οποτε μπορει να ειναι και αλλα..

        Comment


        • #34
          Originally posted by i Have no Equal View Post
          (με γεια το Χ1 Enpsty.. ),


          Μα εγώ PS4 θα πάρω.

          Comment


          • #35
            Εσυ δεν εισαι fan platinum games η σε μπερδεψα με αλλον??

            Comment


            • #36
              Originally posted by i Have no Equal View Post
              Εσυ δεν εισαι fan platinum games η σε μπερδεψα με αλλον??
              Είμαι. Αλλά ποιος δεν είναι;

              Comment


              • #37
                Είσαι και δεν θα τιμήσεις το exclusive στο x1??

                Comment


                • #38
                  Παιδιά εντυπώσεις από Dragon Age 3?

                  Εντυπώσεις μέχρι στιγμής ακούω πως έχουν πάει στο Witcher 3 και δικαίως.
                  Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                  Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                  Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by i Have no Equal View Post
                    Είσαι και δεν θα τιμήσεις το exclusive στο x1??
                    Λεφτά για 3 κονσόλες δεν παίζουν, δυστυχώς.

                    Comment


                    • #40
                      Πούλα τη μούφα το WiiU.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • #41
                        Εγώ πάντως, παρόλο που τα περισσότερα απ' όσα είδα μου ήταν τελείως αδιάφορα, τη βρήκα καλή τη conference. Δεν είχε το megaton, αλλά εστίασε πλήρως σε games, χωρίς fillers, ανούσια μπλα μπλα και casual τίτλους που δεν ενδιαφέρουν το κοινό που παρακολουθεί την εν λόγω έκθεση. Έδειξαν τις επερχόμενες 3rd party κυκλοφορίες και πέντε, αν δεν απατώμαι, exclusives.

                        Σε καθαρά προσωπικό επίπεδο κρατάω το Inside, αλλά και το Sunset Overdrive (που είναι το πρώτο shooter εδώ και πολλά χρόνια που θα ψηνόμουν να δοκιμάσω). Απογοήτευση για μένα το μικρό teaser απ' το project της Platinum, το οποίο και παραπέμπει σε τίτλο τύπου Monster Hunter.
                        There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                        Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                        Comment


                        • #42
                          Κι εγώ αυτό σκέφτηκα στην αρχή Λόγκο,αλλά από την άλλη,μιλάμε για Πλάτινουμ,μπορεί όντως να είναι έτσι το κανονικό παιχνδι και να μην είναι σαν ΜΗ.Όσον αφορά τα υπόλοιπα,είχε 8 αποκλειστηκότητες.Forza Horizon 2,Fable Legends,Halo 2 Anniversary,Halo 5,Sunset Overdrive,Phantom Dust,Project Spark,Scalebound.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • #43
                            Τα CGI trailers πρέπει να banαριστούν για πάντα απ'την βιομηχανία. Βασικά πρέπει να υπάρχει νόμος που να λέει ότι όποιος τολμάει να δείχνει CGI trailer να απολύεται για πάντα.
                            Δείξε μου το γ-α-μ-η-μ-ε-ν-ο το gameplay!!!!!!!!!!
                            Τι μου δείχνεις ένα trailer με γραφικά που δεν θα δω και χωρίς να δω πως παίζεται το κωλοπαίχνιδο;
                            ΑΝΤΕ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΠΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            Comment


                            • #44
                              Enpsty rage,justified though.Nice.;)
                              Carpe diem

                              Comment


                              • #45
                                Ε μα να δείξουν το CGI trailer και μετά gameplay όπως κάνουν τώρα με το AC Unity καλά κάνουν. Όταν μου δείχνουν μόνο το CGI να το κάνω τι; Να το φάω;

                                Comment

                                Working...
                                X