Announcement

Collapse
No announcement yet.

E3 2014 - Emotional, Ecstatic, Epic!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Παντα βλεπουμε CGI, και ακομα χειροτερα εκδοσεις να τρεχουν σε high end pc και να δεχονται μεγαλο downgrade στην τελικη εκδοση, τα εχουμε μαθει πια απλα κρατας μικρο καλαθι για τα γραφικα..

    Οσο για το παιχνιδι της platinum ok επειδη το τερας μοιαζει με του monster hunter δεν σημαινει οτι θα ειναι παρομοιο παιχνιδι, νομιζω η κλασσική over the top ποζερια θα ειναι και δεν θα απογοητευσει τους φανς.

    Και ναι Enpsty πουλα το WiiU ετσι και αλλιως την σκονη του paixti βλεπεις στο MK8..

    Comment


    • #47
      Πρώτη φορά που συμφωνώ με ΙΗΝΕ εδώ και καιρό.It must be the E3 spirit.
      Carpe diem

      Comment


      • #48
        Ακόμα και στο Valiant Hearts CG trailer δείξανε. Τραγικά πράγματα.

        Comment


        • #49
          Το Siege φαίνεται ενδιαφέρον αν και το demo ήταν τελείως scripted. Το Unity φαίνεται πολύ ωραίο.
          Τα αλλά δεν ξέρω γιατί...ΔΕΝ ΔΕΙΞΑΝΕ GAMEPLAY!

          Comment


          • #50
            Δείξανε ρε συ στο Step Up,The Crew,The Division παλιότερα αυτό.
            Carpe diem

            Comment


            • #51
              Indie games collection:

              The illusion of free will is an illusion.

              Comment


              • #52
                Originally posted by Altair View Post
                Δείξανε ρε συ στο Step Up,The Crew,The Division παλιότερα αυτό.
                Στο Far Cry δείξανε μία cutscene. Στο Crew δείξανε ένα sped up video χωρίς HUD. Στο Valiant Hearts ένα cg trailer και στο Division δείξανε gameplay...πριν μήνες. Δλδ. όσο περνάει ο καιρός έχουν λιγότερο gameplay να δείξουν; Συνήθως ανάποδα πάει.

                Comment


                • #53
                  Ε ναι είπαμε fail φέτος η Ubi.Από Σόνυ και Ν περιμένω καμιά βόμβα αλλιώς...
                  Carpe diem

                  Comment


                  • #54
                    Τι σε χάλασε το Unity; Εμένα γαμάτο μου φάνηκε που δεν έχω παίξει και AC.

                    Comment


                    • #55
                      Δεν είπα ότι με χάλασε,κάθε άλλο που το περιμένω πως και πως.Απλά είπα πως η παρουσίαση φέτος ήταν για κλάμματα.Πέρα από το Unity δεν είχε τίποτε άλλο.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • #56
                        Apo Sony conference, krataw to gamato soundtrack tou metal gear kai to free multiplayer mesw net me ena game monaxa.

                        Genika htan kalh san conference, alla mas priksane me ton xontro pou aradiaze noumera pali :/
                        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                        Kindred, this blade and I.
                        "

                        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                        Greek Gaming Videos
                        Greek Final Fantasy Forum

                        Comment


                        • #57
                          GTA V για X1, PS4, PC το φθινόπωρο!

                          Comment


                          • #58
                            Δεν εχω δει τιποτα ακομα, ειμαι san francisko για ενα συνεδριο που γινεται εδω για αλγοριθμικη θεωρια παιγνιων. Πριν φυγω ειχα τσεκαρει μηπως περασω και απο το los angeles (ειναι φθηνο το εισιτηριο απο sf) για την εκθεση (να εχουμε και live ανταποκριση ) αλλα δυστυχως δεν μπαινεις μεσα αν δεν μπορεις να αποδειξεις οτι εχεις καποια σχεση με τη βιομηχανια (και ακομα και αν το καναμε καπως μεσω go επρεπε να εχουμε στειλει τα διαπιστευτηρια αρκετο καιρο πριν...κριμα ρε γαμωτο ηταν πολυ καλη ευκαιρια). Anyway θα γραψω και εγω αναλυτικα οταν τις δω... απο το internet

                            Comment


                            • #59
                              Αξιοπρεπής η Μ$,το ίδιο και η Σόνυ,αλλά κανείς δεν έδειξε κάτι ιδιαίτερο να μας κάνει να πούμε, "Ω μαλάκα τι έγινε τώρα;"
                              Carpe diem

                              Comment


                              • #60
                                Το No Man's Sky ηταν τελειο αλλα απ οτι ειδα ειχε ανακοινωθει παλιοτερα - δε το χα ξαναδει. Επισης Grim Fandango ρε μουνια!!

                                Η MS ειχε καλυτερη παρουσιαση σε οτι αφορα τη ροη και τη συνεχη επιδειξη games. Αλλα το One εχει χασει ηδη.

                                Θετικη εκπληξη για μενα το Battlefield Hardline.

                                Επισης το Batman Arkham Knight ηταν εντυπωσιακοτατο.
                                Do a barrel roll!

                                Comment

                                Working...
                                X