Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τέλος εποχής - Όλα στο σφυρί

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Η κονσόλα είναι σε εξαιρετική κατάσταση και δουλεύει ρολόι. Δυστυχώς εδώ στο Ρέθυμνο δεν έχω τηλεόραση. Περάσαμε επίσης πολύ ωραία με τον Ryu.

    Comment


    • #17
      Τέλεια

      Φωτό από το Xbox +Games. Προσοχή δεν απεικονίζονται όλα τα games. Για αναλυτική λίστα δείτε το 1ο post.

      The illusion of free will is an illusion.

      Comment


      • #18
        Update με games του X360. 40 ευρώ όλα μαζί κύριοι.

        The illusion of free will is an illusion.

        Comment


        • #19
          Περιττό να πω πως σε μισώ που δεν είχα λεφτά να τα πάρω όλα μαζί από τη στιγμή που ανέβασες την αγγελία!
          I'm back bitches... Version 2.0

          Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

          Comment


          • #20
            χαχα δεν θα έπρεπε, απ' ότι έχω δει έχεις δυνατή συλλογή!
            The illusion of free will is an illusion.

            Comment


            • #21
              Ξέρεις τώρα, ποτέ δεν είναι αρκετά!
              I'm back bitches... Version 2.0

              Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

              Comment


              • #22
                Απλώς να γράψω κι εγώ ένα μεγάλo ευχαριστώ στον RyuGr για το χκουτακι και τη βοήθεια στη μεταφορά αλλα και για την εν τάχει κουβέντα που κάναμε! Thanks George κι ελπίζω να τα πούμε και σύντομα πιο χαλαρά! χωρίς την πίεση του χρόνου!
                «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                Comment


                • #23
                  Χαίρομαι που γενικά έμεινες ευχαριστημένος, κρίμα για το dvd tray που κολλάει όποτε του έρθει παρόλο που δεν είχε καμία κακομεταχείριση
                  Βγάλε φωτό με το Panzer Dragon Orta να παίζει αν το έχεις εύκαιρο

                  Γούσταρα πάρα πολύ με το μέρος της συλλογής σου που είχα την ευκαιρία να δω. Σας είχα πει ότι σκοπεύω να αναβαθμίσω το PC; Ε, μόλις είδα το setup του Sinclair στο σαλόνι με την TV, μου ήρθε να βάψω μπλε το PC μου και να το πετάξω στη θάλασσα

                  Θα κοιτάξω να κανονίσουμε meeting από κοντά, θα πω και στους άλλους μουργαρέους του forum!
                  The illusion of free will is an illusion.

                  Comment


                  • #24
                    Αν κανονίσετε meeting είμαι μέσα από τις 22 Οκτωβρίου και μετά,να έχω επιστρέψει.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • #25
                      Ακριβη αγορα το original Xbox, μονο και μονο ο φορος για τη δευτερη κατοικια σε ξεσκιζει...
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • #26
                        Εσύ κύριε (δεν λέμε ονόματα γρσουσουζεύει)που πήρες το original Xbox με τα παιχνίδια του έκανες ίσως την καλύτερη αγορά που θα μπορούσες να κάνεις ποτέ. Μπράβο στο Ryu για την προσφοράρα που έκανε και επίσης μια μούντζα στην μάπα μου που δεν προέβην στην αγορά του κουτιού νωρίτερα.

                        Μπράβο μαλάμπα Ren. Καλά τα κατάφερες.

                        Comment


                        • #27
                          Αν το εννοείς ευχαριστώ. Ο κύριος λόγος που το αγόρασα ήταν 1) ο Ryu που τον ξέρω και σαν παρουσία στο forum αλλά έχουμε γνωριστεί και δια ζώσης και 2) το ότι έχω games όπως το Orta, το Otogi που ήθελα να παίξω στο 360 αλλά ποτέ δεν υπήρχε ΒC της προκοπής.
                          Απλώς να σημειώσω έτσι για την ιστορία πως επανειλημμένα είπα στον Γιώργο να κρατήσει αρκετά πράγματα μιας και αισθανόμουν πως τον κλέβω στη συγκεκριμένη τιμή.
                          «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                          Comment


                          • #28
                            Εννοείται το εννοεί ο Ρέναρος καθότι είναι δηλωμένος ρετρόφιλος.

                            Ποιός άλλος άλλωστε είχε τα @@ να παίξει DOOM II στο Xbox Live;
                            The illusion of free will is an illusion.

                            Comment


                            • #29
                              Νέες καταχωρήσεις, διαλέχτε, διαλέχτε!

                              Πωλούνται για PlayStation 2 τα εξής:

                              - Metal Gear Solid 3: Subsistence (Συσκευασία τριών DVD): 30 ευρώ. Πουλήθηκε

                              - God Hand: 10 ευρώ

                              - Resident Evil 4: 10 ευρώ

                              - Guitar Hero 3 + Κιθάρα: 10 ευρώ (Μαζί δίνεται και Demo του Guitar Hero 2). Υπερπαιχνίδι για όποιον ασχοληθεί για πρώτη φορά με τη σειρά! Άμα δεν πωρωθείτε σας δίνω τα λεφτά σας πίσω στο διπλάσιο!

                              Είναι σε άριστη κατάσταση.
                              The illusion of free will is an illusion.

                              Comment


                              • #30
                                Από το σφυρί δεν γλύτωσε ούτε το θρυλικό PS2.
                                Δικό σας:

                                - PlayStation 2 Slim (SCPH-70004) + 2 original controllers + 8MB original memory card + Component cable για σύνδεση με HDTV + standard composite cable + μοντάρισμα με Swap Magic 3.6: 50 ευρώ

                                Σημείωση: Το μοντάρισμα με Swap Magic 3.6 είναι προσθήκη μερικών μηχανικών μερών στο εξωτερικό μέρος της κονσόλας (δεν έχει γίνει καμία επέμβαση εσωτερικά) για να παίζει backup CD και DVD. Αν επιθυμείτε μπορούν να αφαιρεθούν και να επανέλθει η κονσόλα στην αρχική της κατάσταση.

                                - Gran Turismo 4: 10 ευρώ. To αγαπημένο μου. Άψογη εικόνα. Λες και είναι γενιάς 360/PS3. Simulation ραλλάκι και σε χώμα παρακαλώ. Οι Ιάπωνες τρελάθηκαν.

                                - Tekken 5: 10 ευρώ. Γιατί Χρηστάρα μου δεν είδαμε ένα Street Fighter με τέτοια γραφικά σε αυτή γενιά;

                                - God Of War 2: 10 ευρώ. Άλλη παιχνιδάρα. Μόνο του έπαιζε μπάλα το PS2.

                                - Swap Magic 3.6 (πλήρες) για αναπαραγωγή backup CD + DVD: 20 ευρώ.

                                - Yakuza 2 (δυστυχώς το κουτί του πάνω δεξιά έχει ένα βαθούλωμα λόγω κακής τοποθέτησης σε αποθηκευτικό χώρο): 10 ευρώ. Αν και δεν το τελείωσα το παραδέχομαι το game. Είχε προσωπικότητα. Θυμάμαι σε ένα σκηνικό μπορούσες να λύσεις μια υπόθεση με 3 διαφορετικούς τρόπους. Είτε τον κανονικό (like a sir νίκαγες στο τζόγο), είτε του εργάτη μαζεύοντας τα λεφτά αργά και βασανιστικά, είτε του πονηρού που έβρισκες μια αδυναμία σε αυτόν που του έδινες τα λεφτά και προχώραγες. Respect.

                                Όλα μαζί (Post #29 και #30) 70 ευρώ.

                                Όλα είναι σε άριστη κατάσταση και χωρίς φθορές εκτός από το Yakuza 2 το οποίο έχει ένα μικρό πρόβλημα στο κουτί όπως περιγράφεται πιο πάνω. Επίσης τα games είναι πλήρη.

                                Σε καλή μεριά
                                The illusion of free will is an illusion.

                                Comment

                                Working...
                                X