Announcement

Collapse
No announcement yet.

Super Smash Bros for Wii U / 3DS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Super Smash Bros for Wii U / 3DS


    .. με το νεο Smash για 3DS να ειναι ηδη εδω και με τον αντιστοιχο τιτλο του Wii U να βρισκεται προ των πυλων ανοιγω ενα θεμα να το χουμε προχειρο. Εχοντας ηδη το παιχνιδι του 3DS χωρις να πω πολλα θα πω πως με εκανε να περιμενω αρκετα την κυκλοφορια του και στο Wii U και αν υπαρξει παρεα ισως να ναι το 1ο παιχνιδι της σειρας με το οποιο θα ασχοληθω. Η αγορα στο 3DS δε θα λεγα πως εχει καποιο νοημα, παροτι η μεταφορα ειναι πολυ καλη.. Οπως και να το κανουμε η εκδοση του Wii U θα ειναι υπεραρκετη.

    Οι υπολοιποι πώς το κοβουν; Ενδιαφερεται κανεις για online ή θα το ριξετε στα Amiibos και θα κυνηγατε trophies; Για το cast τι λετε;






    Για οποιον ενδιαφερεται να ψαχτει:
    SmashWiki is a comprehensive wiki and encyclopedia dedicated to the Super Smash Bros. video game series from Nintendo, with 22,412 articles.

    Comprehensive Smash wiki with articles covering everything from competitive players and teams, to tournaments, and characters.

    Super Smash Bros. players from around the world, a gigantic community! Find Smash Bros. tournaments and tons of tips and strategies for all the smash brothers games, from Super Smash Bros. for the Nintendo 64, Super Smash Bros. Melee, Super Smash Bros. Brawl, Smash Bros. for the 3DS and Wii U...

  • #2
    Spoilers, spoilers everywhere....

    edit: ακυρο, μαλλον η ταμπλετα μου δεν εδειχνε σωστα τα video
    Do a barrel roll!

    Comment


    • #3
      Θα αγοραστεί για WiiU και ίσως κάποτε σε καλή τιμή στο 3DS.To cast φαίνεται εξαιρετικό.Αvυπομονώ να δοκιμάσω τον Charizard.
      Carpe diem

      Comment


      • #4
        Λογικά πάει για αγορά μαζί με Bayonetta τα Χριστούγεννα, ανυπομονώ να δοκιμάσω την Zero Suit Samus και το Greninja. Θα το ρίξω οπωσδήποτε στο online εννοείται.

        Comment


        • #5
          Το θελω μαζι με 2-3 Amiibo και Bayonetta και ενα pad pro, οποτε στο τελος δε θα παρω τπτ.

          ΟΚ θα το παιρνα day one αλλα κανω εμπαργκο στις πολιτικες της nintendo οποτε να ναι καλα τα θυματα του insomnia που αγοραζουν οτι ειναι στη μοδα και μετα απο μια βδομαδα το πουλανε γιατι δε καταλαβαν πως παιζεται.
          Do a barrel roll!

          Comment


          • #6
            Το πήραμε εννοείται σε double pack με ένα φίλο.Θα το πάρω και για WiiU.Προσωπικά πρώτα κάνω ότι μπορώ να κάνω offline και μετά παίζω online.Οπότε χαρακτήρες,πίστες,trophies,challenges(πολύ λίγα λόγω hardware,ένα μου'μεινε) και μετά multi και online!
            Nintendo I.D.: paixtis
            3ds friend code: 2664-2347-7128

            Comment


            • #7
              So Nintendo held a big Nintendo Direct tonight for Super Smash Bros. Wii U, and it basically laid out what we all suspected: this is going to be the definitive version.
              Carpe diem

              Comment


              • #8
                Το βαλα και στα Amiibo αλλα ας μπει κι εδω:



                Νομιζω προκειται για ενδιαφερουσα προσθηκη στην ολη εμπειρια.
                Do a barrel roll!

                Comment


                • #9
                  Δεν νομίζω να έχω ξαναδεί τόσο content σε παιχνίδι. Το γεμίσανε το δισκάκι, δεν χωράει άλλο.
                  Άντε να έχει και καλό netcode.

                  edit:

                  Comment


                  • #10
                    ^ ενα third party usb LAN adapter που ειχα στο wii δουλευει κανονικα και στο wii U ?

                    ανταπτορα για gc controller πηρε κανεις ή θα παιξετε ολοι με το gaypad ?

                    Comment


                    • #11
                      Κανει ναι. edit: Τωρα προσεξα το 3rd party αλλα και ο official ειναι αυτος του Wii οποτε...

                      Οχι πως να παρουμε αφου δεν εχει κυκλοφορησει.
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • #12
                        Eight-player Smash! You can have up to eight people on some stages.

                        Wtf??? Πόσοι θα το πάρετε από εδώ τελικά και αν ναι θα πάρετε κανένα σπέσιαλ πακέτο; Εγώ θα είμαι από ότι φαίνεται με GC pad adptor.

                        Comment


                        • #13
                          Κι εγώ αυτό το πακέτο ψήνω,αν έρθει κατά δω μεριά.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • #14
                            Η Nortec θα το βάλει κάνα 100στάρι λογικά αλλά το ψήνω για του πόντους να πάρω και Bayo.

                            Comment


                            • #15
                              Νομιζω Ευρωπη δεν θα βγει το 100ρι πακετο αλλα μονο τα εξης 3: Smash, Smash + Amiibo, Smash + adapter
                              Do a barrel roll!

                              Comment

                              Working...
                              X