Announcement

Collapse
No announcement yet.

Στρατός!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Αχ ωραίες εποχές!Έπρεπε να φύγεις ρε συ!Τσάμπα σε χώσαν αγγαρεία να μαζέψεις άδειες σφαίρες!
    Nintendo I.D.: paixtis
    3ds friend code: 2664-2347-7128

    Comment


    • αν και θυμάμαι ελάχιστα απο τη ζωή μου... το κέντρο πιστεύω δε θα το ξεχάσω ποτέ...

      Comment


      • Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • Ωραίος ο Somarios.

          Πού βρίσκεσαι;
          The illusion of free will is an illusion.

          Comment


          • Καμπανα imminent...
            Do a barrel roll!

            Comment


            • Πλατάρα
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • Ωπα! Να τα spoiler...Assasin Creed 6 and the underdog!!

                Comment


                • Σα Βεδουίνος παραλλαγής είσαι.

                  Κλειστό στόμα, ανοιχτά αυτιά και όλα θα πάνε καλά.
                  Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                  Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                  Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                  Comment


                  • Mια σημείωση, διαβασα πως σχεδιάζουνε να αλλάξουνε το χρώμα των άρβυλων απο μαύρα πλέον θα έχουνε ανοιχτό γκριζο χρώμα για να ζεσταινονται λιγοτερο το καλοκαίρι.

                    Επισης θα αλλαξουνε οι εξαρτήσεις καθώς θα εισαχθούνε νέες συγχρονες. Τέρμα η εξάρτυση εποχής πολέμου Βιετνάμ
                    Star Citizen videos Star Citizen gallery

                    Comment


                    • Τέλος ο Έβρος... Μαζέψαμε τα μόρια 5μήνου και ερχόμαστε ΚΕΤΘ... Back to the beginnings... In other news, βάρεσα με άρμα
                      Originally posted by Raf
                      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                      Comment


                      • Originally posted by nooto View Post
                        Η Αυλωνα παντως ειναι απο τα πιο χαλαρα κεντρα και αυτο εχει να κανει με το οτι το στρατοπεδο ειναι τεραστιο και με απειρο κοσμο. Εν ολιγοις δεν υπαρχει δυνατοτητα ολος αυτος ο κοσμος να εκπαιδευτει απο τη στιγμη που δεν υπαρχει ο αντιστοιχος εξοπλισμος. Οποτε απο πλευρας στρατικοποιησης μην περιμενεις πολλα πραγματα Somari, οχι οτι δεν θα σας τρεχουν δηλαδη αλλα κατα κυριο λογο θα κανετε κουταμαρες (παρελαση, βασικα παραγγελματα, υπηρεσιες τυπου θαλαμοφυλας και μαγειρια, δεν θα χρεωθειτε οπλο, θα ριξετε λογικα μια βολη και αντε να κανετε και καμια σκοπια -αοπλη παντα- που θα προσεχετε το ΚΨΜ).

                        Εγω ημουν Διαβιβασεις οπως και ο Imra (και εμεινα εκει) και κατα κυριο λογο μας ελιωσαν στην παρελαση. Οι τεθωρακισμενοι που συναντησα στην πορεια εκαναν πολυ λιγοτερο παρελαση αλλα ειχαν περισσοτερο τρεξιμο με πολλα απο τα υπολοιπα. Overall ωστοσο το κεντρο ηταν πολυ ωραια εμπειρια και απο τις πιο δυνατες που σου μενουν απο ολο το στρατο. Προσωπικα γνωρισα παρα πολυ καλα παιδια ενω παραλληλα το στρατοπεδο της Αυλωνας ειναι σε πανεμορφη τοποθεσια φτιαγμενο (τεραστιες πρασινες εκτασεις κλπ κλπ).

                        Λογικα τα πραγματα δεν θα εχουν αλλαξει ιδιαιτερα μιας και Διοικητης παραμενει ο ιδιος απ'οσο ξερω. Γενικα θα περασεις καλα πιστευω στο κεντρο
                        Με καλεσαν και μενα για διαβιβασεις στην Αυλωνα αλλα σκεφτομαι να παω για απαλλαγη (εχω ηδη παρει 2 χρονια αναβολης). Αν τελικα μεινω ποσο πιθανο ειναι να με κρατησουν εκει; Εσυ εννοεις οτι εκανες ολη τη θητεια σου Αυλωνα; Επισης θα ναι ευκολο να ερχομαι απο κει αθηνα οταν βγαινω αδεια;
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • Ραμπίδη στο κέντρο μόνο μια άδεια θα πάρεις σαν νεοσύλλεκτος, και βολεύει πολύ το τρένο (είναι 5 λεπτά περπάτημα από την πύλη του στρατοπέδου). Α, και μια έξοδο. τώρα όσον αφορά την απαλλαγή, να ξέρεις παίζει πολύ περισσότερο "ψάξιμο" σε σχέση με τις αναβολές. Τώρα όταν λες "αν τελικά μείνω" τι εννοείς; Να κάνεις κανονική θητεία ή να περιμένεις την απαλλαγή. Στην πρώτη περίπτωση ένας μήνας είναι το κέντρο (και όπως σου είπα με μία 4ήμερη άδεια και μια έξοδο), στη δεύτερη αν θυμαμαι καλά περί μια βδομάδα...
                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • Αυλώνα διαβιβάσεις είναι το καλύτερο κέντρο που θα μπορούσε να σου κάτσει. Και γω λόγω πληροφορικής εκεί ήμουν.
                            Δεν θα τρέξεις ποτέ, οι ασκήσεις θα είναι μόνο ακριβείας (Προσοχές κτλ.) και ο κόσμος σπουδαγμένος και κυριλέ.

                            Btw, τέλειωσα και γω την θητεία μου στις 9 Ιούνη. Αυλώνα κέντρο και κατευθείαν πεντάγωνο στα ΜΛΑΤ λόγω ύψους/σπουδών.
                            Τα ΜΛΑΤ μεγάλο πακέτο αν πας στρατό για να ηρεμήσεις/δεις Ελλάδα/ζήσεις original στρατό, αλλά απ'την άλλη ήμουν 1 μέσα 1 έξω απ'την αρχή και 2/5 τους τελευταίους 3 μήνες. Συνολικά έκανα πάνω από 35 αγήματα.
                            Άν θέλετε λεπτομέρεις πείτε μου.

                            Comment


                            • Originally posted by Somari View Post
                              Ραμπίδη στο κέντρο μόνο μια άδεια θα πάρεις σαν νεοσύλλεκτος, και βολεύει πολύ το τρένο (είναι 5 λεπτά περπάτημα από την πύλη του στρατοπέδου). Α, και μια έξοδο. τώρα όσον αφορά την απαλλαγή, να ξέρεις παίζει πολύ περισσότερο "ψάξιμο" σε σχέση με τις αναβολές. Τώρα όταν λες "αν τελικά μείνω" τι εννοείς; Να κάνεις κανονική θητεία ή να περιμένεις την απαλλαγή. Στην πρώτη περίπτωση ένας μήνας είναι το κέντρο (και όπως σου είπα με μία 4ήμερη άδεια και μια έξοδο), στη δεύτερη αν θυμαμαι καλά περί μια βδομάδα...
                              Αν και μάλλον εννοεί το πρώτο, στο δεύτερο κανονικά (αν δεν κάνω τραγικό λάθος) δεν χρειάζεται καν να παρουσιαστείς στο κέντρο.

                              Comment


                              • Ραμπίδη αν δεν έχεις θέμα με τη δουλειά ή/και βιοποριστικό πρόβλημα,πήγαινε να τελειώνεις.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X