Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τα βιντεο σας

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Imrahil View Post
    Τώρα βέβαια τα κατέχω όλα αυτά πολύ καλύτερα, οπότε έχω τις περγαμηνές για να κάνω κριτική στηριγμένη στη δική μου λογική την οποία αυθαίρετα αποκαλώ κοινή για να της προσδώσω κύρος. Δε θα μπω στον κόπο βέβαια να φτιάξω κάτι αξιοπρεπές και να το ποστάρω, απλά θα πω αντικειμενικά τι μου αρέσει προσωπικά εμένα και τι όχι, αφού το γεγονός πως έφτιαξα κάτι τραγικά μέτριο όταν δεν ήξερα, αυτομάτως σημαίνει πως τώρα που μεγάλωσα είμαι πολύ καλύτερος. Άλλωστε έχω μπει σε μερικά sites με animes, που πιστεύω πολύ λίγοι έχουν καταφέρει, κι αυτό μου δίνει νομίζω το δικαίωμα να εκφράσω καθολικώς αποδεκτά επιχειρήματα, στηριγμένα στα γούστα μου που δεν επιδέχονται αμφισβήτησης καθώς κατ'ουσίαν εκφράζω την ανθρωπότητα.
    :resp:
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • Πωπω τι ξέθαψα από το ΟΡ...

      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment


      • Αυτό το Liberi Fatali πάει παντού ρε γμτ.Ιmrahil έλιωσα.


        υ.γ.Αχ πόσο μου είχανε λείψει οι καυγάδες και οι διαμάχες σε αυτό το φόρουμ.Τα έχω βρει και με τον Evans ρε γμτ.Ι miss the old days.
        Carpe diem

        Comment


        • Ήταν παρεξήγηση τελικά, το είχα πει από την αρχή άλλωστε ότι κάτι δεν πάει καλά και πρέπει να μιλάμε για διαφορετικά πράγματα. Τελικά έτσι αποδείχτηκε. (Σε σχέση με τον Ground_Zero)

          Τα βρήκες με τον Evans? Achievement Unlocked.

          Comment


          • Φρεσκο (ζεματάει)

            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • Den einai tipote to idiaitero, aplws ena video me enan filo mou pou dokimazei to kainourio tou Lightsaber:

              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
              Kindred, this blade and I.
              "

              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
              Greek Gaming Videos
              Greek Final Fantasy Forum

              Comment


              • Originally posted by Raf
                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                Comment


                • Original:


                  Mine:

                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • Beauty and the Beast prologue - 2017 version with 1991 GREEK narration (για προφανείς λόγους δε το έχω ανεβάσει ακόνη youtube, long live dropbox streaming)

                    Originally posted by Raf
                    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                    Comment


                    • Έπρεπε να το περιμένουμε πιστεύω το συγκεκριμένο upload Εγώ έχω ανεβάσει τρία ντοκουμέντα του Carl Barks που είχα. Ψηφιοποίησα και ανέβασα τα εξής.


                      Έναν δίσκο βινυλίου του '80 που αναφέρει αυτός και ο Floyd Gottfredson ποιες είναι οι αγαπημένες τους ιστορίες. Κυκλοφόρησε ως συμπλήρωμα σε ένα βιβλίο 3.000 αντιτύπων



                      Μία βιντεοκασέτα 100 αντιτύπων με ένα βίντεο του Barks να μιλάει για το αγαλματίδιο Barkster



                      Και μία βιντεοκασέτα του 1994 με συνέντευξη εφ' όλης της ύλης, διάρκειας μιάμισης ώρας

                      PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                      Comment


                      • Barks <3 <3
                         
                        Ψοφος στον Don Rosa
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • Το πρώτο (και μάλλον μοναδικό) longplay που ανεβάζω

                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • Last edited by Somari; 08-08-2017, 12:13 AM.
                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • Τα πρώτα 30 λεπτά από την βιντεοκασέτα της συλλεκτικής έκδοσης της Πενάμορφης και του τέρατος που κυκλοφόρησε περίπου λογικά το 1993 από την Audio Visual. Μου την δάνεισε ένας φίλος για να την ψηφιοποιήσω. Απλά ανά κομμάτια περιλαμβάνει ολόκληρα τραγούδια και σκηνικά της ταινίας που έκοψα επειδή μου τα έριχνε το YouTube.



                              Το δεύτερο βίντεο είναι η εισαγωγή της «ημιτελούς» έκδοσης, όπως προβλήθηκε στο New York Film Festival του 1991. Επειδή δεν είχαν προλάβει να τελειώσουν ολόκληρο το animation, έκαναν προβολή με συγκεκριμένα σημεία να προβάλλονται ως σχέδια, storyboards, κλπ. Στην κασέτα περιλαμβάνεται όλη, όμως για ευνόητους λόγους δεν μπορώ να την ανεβάσω.
                              Attached Files
                              Last edited by Phantom Duck; 27-08-2017, 12:36 PM.

                              PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                              Comment


                              • Έκανα Update, επειδή το Γιουτούμπαλο μου βαρούσε copyrights. Έβαλα και την εισαγωγή της ημιτελούς έκδοσης σε διαφορετικό βιντεάκι.

                                PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                                Comment

                                Working...
                                X