Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τα βιντεο σας

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • Στην τάπα:
      Like my wife always says: Not tonight!
      The illusion of free will is an illusion.

      Comment


      • 282 views, 6 likes, 2 loves, 5 comments, 1 shares, Facebook Watch Videos from Nikos Mats:
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • Κοιτάχτε τι ντοκουμέντο βρήκα (και ανέβασα στο YouTube)


          PK World - Τα πάντα για Disney comics!

          Comment


          • Και εγώ έτσι είχα τα μαλλιά μου το 2003
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • Βρήκα και ψηφιοποίησα αυτό εδώ. Η θεατρική παράσταση ΕΛΙΖΑ της Ξένιας Καλογεροπούλου, με πρωταγωνίστρια την Μάνια Παπαδημητρίου (και μέσα στους σημαντικούς ρόλους και τον Μάνθο Φουστάνο που ποτέ μου δεν έμαθα το κανονικό του όνομα ).



              Είναι από τα λείψανα των παιδικών μου χρόνων που θυμάμαι υπερβολικά έντονα. Το είχα ξεχωρίσει ως κορυφαίο τότε, και πιστεύω πως βλέπεται άνετα ακόμα και τώρα, αν εξαιρέσουμε φυσικά την χάλια ποιότητα της ~25ετούς βιντεοκασέτας. Ανέβασα κι ένα βιντεάκι μόνο με τα τραγούδια του έργου επειδή είναι φοβερά κι αυτά


              PK World - Τα πάντα για Disney comics!

              Comment


              • Γενικά η Καλογεροπούλου είχε κάνει πολύ ποιοτικές παραστάσεις στα 80ς / 90ς
                Originally posted by Raf
                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                Comment


                • Cult LV over 9000. Κοίτα ρε να δεις τι ξεχασμένα διαμάντια βρίσκω στις κασέτες μου.




                  PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                  Comment


                  • πειραματιζομαι σε παρουσιασεις βιντεοπαιχνιδιων και ταινιων κινουμενων σχεδιων, ετσι για πλακα.
                    Επιτελους καλο αποτελεσμα εικονας και ηχου. Στις ταινιες βεβαια πρεπει να μικρυνω το πλαισιο αρκετα και να καλυψω τον ηχο με την περιγραφη μου αλλιως το κοβουν κατευθειαν. Ευτυχως σε αλλα βαλαν copyright απλα και το αφησανε.

                    House of the Dead 4 σε υπολογιστη (Teknoparrot)


                    παρουσιαση ταινιας.



                    Comment


                    • 10+ χρόνια που μιλάμε, είναι η πρώτη φορά που βλέπω τη φάτσα σου. Η τεχνολογία μας φέρνει κοντά τελικά

                      PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                      Comment


                      • ασε, αυτο επρεπε να γινει οταν ημουν 25-30αρης.

                        Comment


                        • Originally posted by petran79 View Post
                          πειραματιζομαι σε παρουσιασεις βιντεοπαιχνιδιων και ταινιων κινουμενων σχεδιων, ετσι για πλακα.
                          Επιτελους καλο αποτελεσμα εικονας και ηχου. Στις ταινιες βεβαια πρεπει να μικρυνω το πλαισιο αρκετα και να καλυψω τον ηχο με την περιγραφη μου αλλιως το κοβουν κατευθειαν. Ευτυχως σε αλλα βαλαν copyright απλα και το αφησανε.

                          House of the Dead 4 σε υπολογιστη (Teknoparrot)

                          παρουσιαση ταινιας.
                          House of the dead 4 στο PC; Πολύ μερακλής, μπράβο! Θα το κοιτάξω.

                          "Το τελευταίο καλό arcade"

                          Σίγουρα θα υπάρχουν κι άλλα καλά μετά από αυτό (κάπου στον κόσμο!), αλλά όντως η χρυσή εποχή τελείωνε!

                          After Burner Climax με καμπίνα θυμάσαι;

                          Edit: Wow δες και αυτό, Virtua Cop 3 στο PC!
                          This time we're taking a break from the Saturn but nonetheless covering a game that will be of interest to many Saturn fans.Virtua Cop 3, the last entry in t...
                          Last edited by Ryu_gr; 07-12-2019, 03:57 AM.
                          The illusion of free will is an illusion.

                          Comment


                          • Originally posted by Ryu_gr View Post

                            House of the dead 4 στο PC; Πολύ μερακλής, μπράβο! Θα το κοιτάξω.

                            "Το τελευταίο καλό arcade"

                            Σίγουρα θα υπάρχουν κι άλλα καλά μετά από αυτό (κάπου στον κόσμο!), αλλά όντως η χρυσή εποχή τελείωνε!

                            After Burner Climax με καμπίνα θυμάσαι;

                            Edit: Wow δες και αυτό, Virtua Cop 3 στο PC!
                            https://www.youtube.com/watch?v=fC7eggF6qkA

                            Sorry, τωρα το διαβασα! Ασε, πήρα και τιμονιερα με ενσωματομενο gear shift και παιζω και τα Outrun 2 SP, ChaseHQ 2, Initial D 8 (υπαρχουν και τα υπολοιπα εννοειται) και Wangan Midnight Maximum Tune 5. Aπο τις φτηνιες τιμονιερες εννοειται γιατι οι πιο ακριβες πανε χαμενες σε αυτα.To AFC δεν το πετυχα δυστηχως. Eιχα πετυχει το Initial D 4 νομιζω σε arcades στο Cosmos, Ανατ.Θεσσαλονικη πριν 13 χρονια αλλα ηταν πανακριβο, Ηθελε δυο ευρω το παιχνιδι γιατι ηταν σε ιδιαιτερο αιωρουμενο booth με force feedback κινηση. Και δεν επαιρνε καρτα για να αποθηκευεις τα upgrades
                            Last edited by petran79; 21-12-2019, 10:40 PM.

                            Comment

                            Working...
                            X