Announcement

Collapse
No announcement yet.

The Legend of Zelda Breath of the Wild |OT| Hardcore Morrowind

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ναι ναι ξερω ακρθβως τι λες. Ετσι παρατησα το Skyward Sword. Πηγαινα περα δωθε μιλαγα με οποιους να ναι τελικα βρεθηκα με το σαθι στο χερι στη γη και δεν καταλαβα γιατι γιατι ειχα σταμτησει να παρακολουθω.
    Do a barrel roll!

    Comment


    • #47
      Το "Family friendly Skyrim" στον τίτλο θα αφαιρεθεί τώρα ή μετά τα πρώτα reviews;

      Originally posted by Ramp
      Ειναι καιρος η βιομηχανια να ξαναγυρισει σ αυτο. Ποτε δεν ειχε νοημα, ποτε δε βοηθησε τα παιχνιδια να προσεγγισουν πιο casual κοσμο. Το καλυτερο tutorial ειναι το σωστο level design. (Βλεπε Super Mario Bros 1-1)
      Ναι συμφωνώ.
      Last edited by Raf; 24-02-2017, 06:29 PM.

      Comment


      • #48
        ΟΚ εναλλακτικα:
        Wind Waker in land
        Nintendo's Horizon
        Aonuma Finally Gets it

        Καμια αλλη ιδεα;
        Do a barrel roll!

        Comment


        • #49
          το τελευταίο. :p

          Comment


          • #50
            Done
            (Δε σας χαλασε)
            Do a barrel roll!

            Comment


            • #51
              budget horizon

              Comment


              • #52

                Comment


                • #53
                   

                  Last edited by Sinclair; 24-02-2017, 10:11 PM.
                  «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                  Comment


                  • #54
                    Apply water κτλ.

                    Comment


                    • #55
                      Από το preview του destructoid είναι xD

                      Πάντως 60-70€ για ένα κασετάκι χωρίς manual και μάλιστα με θήκη παρόμοια με του PSP... Παλιά τουλάχιστον( μιλάει ο σοφός γέροντας τώρα) έπαιρνες την κασέτα και αφού έσκαγαν οι γονείς τα 14-17 χιλιάρικα είχε μέσα manual, χάρτη, χρυσό cart. Τώρα ούτε ένα αυτοκόλλητο δεν βάλανε, ή ένα μπρελοκάκι έτσι να χαρεί ο αγοραστής- ούτε καν την φωτοτυπία που κράζαμε την Itochu και την Nortec.
                      Last edited by Sinclair; 24-02-2017, 10:37 PM.
                      «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                      Comment


                      • #56
                        Εχω χρονια να ανοιξω manual παιχνιδιού αλλα και παλι αδικαιολογητο. Θα μπορούσαν να χαν ενα μικρο βιβλιαρακι με artwork, εστω και 2φυλλο.
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • #57
                          Υπάρχει κανείς που θα το παίξει σε wii u ή θα είμαι ο μόνος peasant;

                          Comment


                          • #58
                            Αν σου πω, πως παρά το ότι έχω κρατήσει την προπαραγγελία, ακόμη δεν έχω κατασταλάξει πού θα το αγοράσω/ παίξω? Mέχρι την επόμενη Παρασκευή θα αλλάζω γνώμη συνέχεια.

                            Σιγά μια χαρά έκδοση θα είναι του Wii U, δεν μιλάμε για τραγικές διαφορές.( χώρια που από ότι είδα choppy frame rate υπάρχει και στο docked mode του Switch) Kατά πάσα πιθανότητα εγώ βλέπω να το τελειώνω σε κανά μήνα μετά την κυκλοφορία του και ήδη εδώ να παίζετε NG++
                            «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by Grimmtak View Post
                              Υπάρχει κανείς που θα το παίξει σε wii u ή θα είμαι ο μόνος peasant;
                              Εγώ. Λεφτά για switch γιοκ.

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by Sinclair View Post
                                Αν σου πω, πως παρά το ότι έχω κρατήσει την προπαραγγελία, ακόμη δεν έχω κατασταλάξει πού θα το αγοράσω/ παίξω? Mέχρι την επόμενη Παρασκευή θα αλλάζω γνώμη συνέχεια.

                                Σιγά μια χαρά έκδοση θα είναι του Wii U, δεν μιλάμε για τραγικές διαφορές.( χώρια που από ότι είδα choppy frame rate υπάρχει και στο docked mode του Switch) Kατά πάσα πιθανότητα εγώ βλέπω να το τελειώνω σε κανά μήνα μετά την κυκλοφορία του και ήδη εδώ να παίζετε NG++
                                Αμα το μετανιωσεις δε μου κανεις πασα τη προπαραγγελια σου; Εφ οσον ειναι στα 300€..
                                Do a barrel roll!

                                Comment

                                Working...
                                X