Announcement

Collapse
No announcement yet.

E3 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Σήμερα θα δει κανείς την παρουσίαση της microsoft; Εγώ θα μπω, που θα τα λέμε τελικά; Roronoa αναφέρομαι στο gamespace, πέρσι είχε live chat. Τι λέτε;


    Tidy!

    Do not blame me.Blame yourself or God.
    In Matsuno we trust.

    Comment


    • #17
      Αν εχω γυρισει θα δω μεχρι να με παρει ο υπνος...
      Do a barrel roll!

      Comment


      • #18
        Αυτή η ΕΑ κάθε χρόνο είναι το ανέκδοτο της Ε3.

        Comment


        • #19
          Ειλικρεινά δεν θυμάμαι μια φορά που να είχε η ΕΑ επιτυχημένη παρουσία στην έκθεση.

          Εγώ σε μια ώρα θα είμαι μέσα και θα σχολιάζω στο τσατ, όποιος θέλει κάνει join.

          Πάντως σέρνεται η φήμη πως η τιμή του scorpio θα είναι 500 ευρώ... Πρώτη μου σκέψη είναι πως πρόκειται για πολύ υψηλή τιμή, δεύτερη σκέψη έίναι πως αν το μηχάνημα είναι το θηρίο που λένε πως θα είναι, κάτι το οποίο σημαίνει πως θα κάνει πολλά χρόνια για να ξεπεραστεί η τεχνολογία του, τότε θα βγάλει τα λεφτά του και θα είναι το απόλυτο value for money. Αν θέλω όμως να κάνω τον δικηγόρο του διαβόλου, γιατί με τα ίδια χρήματα να μην πάρει κάποιος gaming pc; Όλα σχεδόν τα παιχνίδια του χβοχ είναι διαθέσιμα και στον υπολογιστή, σε αντίθεση με τα play4, switch που έχουν και θα έχουν κάποιες δικές τους αποκλειστικότητες συν το ότι ο υπολογιστής προσφέρει και άλλες δυνατότητες-emulators, mods κτλ κτλ. Με άλλα λόγια, ο υπολογιστής θα έλεγα πως είναι πολύ σοβαρός ανταγωνιστής για το χβοχ.


          Tidy!

          Do not blame me.Blame yourself or God.
          In Matsuno we trust.

          Comment


          • #20
            To Scorpio ειναι ήδη ξεπερασμένο τεχνολογικά γενικά ως προς το hardware που υπάρχει αυτή τη στιγμή.
            Star Citizen videos Star Citizen gallery

            Comment


            • #21
              Ααααααργκκκκ δεν ειναι πιο δυνατό απο 1000$ pc

              Σοβαρευτείτε...
              Do a barrel roll!

              Comment


              • #22
                Θα δει κανείς Bethesda στις 7 το πρωί;Με το που παραδώσω βάρδια,θα πάω πίσω να το δω με την ησυχία μου.Που θα μπαίνουμε τελικά αποφασίσατε;ΕΑ και Μ$ τα είδα έχοντας δουλειά,οπότε δεν μπόρεσα να μπω πουθενά.
                Carpe diem

                Comment


                • #23
                  Δυο παιχνιδια ξεχωρισα απο την press conference της ms


                  Comment


                  • #24
                    Ειδα λιγο Beth το πρωι στις 7:30 και πετυχα Wolfenstein. ΟΚ what the fuck was that

                    Απο MS γυρισα αργα και πετυχα μονο το Anthem. Εντυπωσιακο αλλα οχι για μενα.
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • #25
                      Και εδω εχουμε την καλυτερη press conference ever ever

                      Comment


                      • #26
                        Το ειδα στο τελος - ειχα αφησει youtube να παιζει live απο καποιο eandom channel - και δε καταλαβα τι παιχτηκε. Ηταν ολη η conference pre recorded?
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Ramparter View Post
                          Το ειδα στο τελος - ειχα αφησει youtube να παιζει live απο καποιο eandom channel - και δε καταλαβα τι παιχτηκε. Ηταν ολη η conference pre recorded?
                          Ε ναι, δεν γινονται live αυτα

                          Comment


                          • #28
                            Btw και μενα μου φαινεται πολυ περιεργη η αποφαση της MS να μην εχει πλεον καθολου αποκλειστικοτητες και να τα βγαζει ολα και σε PC, δεν ξερω θεωρει οτι ειναι διαφορετικο το market και οτι δεν χανει ετσι hardware sales? Το μηχανημα παντως ειναι πανεμορφο πραγματικα. Αν ειχε και κανενα δικο του παιχνιδι θα ηταν σιγουρη αγορα (αν και για ακομη μια φορα δεν εχω καταλαβει αν θες 4k για να καταλαβεις διαφορα, προσωπικα τηλοραση δεν προκειται να αλλαξω). Θα μπω τωρα να δω γενικα τα νεα μιας και χθες ημουν off, παρολα αυτα απο ενα γρηγορο search που εκανα το πρωι δεν ειδα και παρα πολλα πραγματα (περιμενα να εχει γινει χαμος αλλα ακομα και το gaf δεν ειχε τοση κινηση απο θεματα, ισως επαιξε πολυ hardware). Anyway μπαινω να δω και θα ξανασχολιασω.

                            Comment


                            • #29
                              Σημερα στις οχτώ το απογευμα pc gaming show
                              Star Citizen videos Star Citizen gallery

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by nooto
                                Btw και μενα μου φαινεται πολυ περιεργη η αποφαση της MS να μην εχει πλεον καθολου αποκλειστικοτητες και να τα βγαζει ολα και σε PC, δεν ξερω θεωρει οτι ειναι διαφορετικο το market και οτι δεν χανει ετσι hardware sales?
                                Τη Microsoft την ενδιαφέρει να εδραιώσει το οικοσύστημα των Windows. Αυτό πάει να πει πως προβαίνει και σε κινήσεις που τελικώς μπορεί να πληγώσουν το μηχάνημά της. Ισχύει πως αυτή η εταιρεία έχει κάνει πολλές παράδοξες κινήσεις από την ώρα που μπήκε στο παιχνίδι. Πάντως έχει καταστεί μόνιμος παίχτης, αλλά με επιμονή παρά τη συνεχή οικονομική ζημία, ειδικά των πρώτων χρόνων.

                                Comment

                                Working...
                                X