Likes Likes:  9
+ Reply to Thread
Page 2 of 2
FirstFirst 1 2
Results 16 to 20 of 20

Thread: Φεμινισμος νεοναζισμος?

lvl 80 Noob Ramparter's Avatar
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    PIV?? Το ετος 2017? Λολ υπαρχουν ακομη τετοιοι φλωροι;;

Senior Member Ryu_gr's Avatar
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Ο Knuckles βάζει τα πράγματα στη θέση τους:

You know, Amy, anytime someone calls attention to the breaking of gender roles, it ultimately undermines the concept of gender equality by implying that this is an exception and not the status quo.
    Εκεί που κοροϊδεύαμε το Sonic Boom έρχεται να μας διδάξει!

Boss Rabbit. Ο πιο ισχυρός κακός στο Dragon Ball.
    Τόσα χρόνια ΒΑΡΕΛΑΣ τέτοιος γρίφος... first time!!!
    'Next time we meet i'm gonna break your arms.' -Zangief
    Πατήστε εδώ για να μάθετε τη διαφορά μεταξύ δικαιοσύνης και τιμωρίας.

3. Likes Roronoa liked this post
    Senior Member Phantom Duck's Avatar
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Εγώ το έχω πει πως η τηλεοπτική σειρά Sonic Boom είναι ό,τι καλύτερο έχει βγει από τον Σόνικ τις τελευταίες δεκαετίες

Senior Member Hipster Luffy's Avatar
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)

Η αληθεια ετσι οπως ειναι.

Προσωπικα νιωθω ενα ρευμα ανωτεροτητας σε σχεση με τους μαυρους. Αν εξαιρεσεις τον αθλητισμο που τα αναβολικα ταιριαζουν καλυτερα στο dna τους καθως ειναι ημιτελης humanoid και ετσι εμεις οι λευκοι τους κανουμε μηχανες των αθληματων και κερδιζουμε λεφτα.

Ενα λαθος της λευκης φυλης ειναι οι αριστεροι, στο νεο μου βιβλιο με θεμα το σεξουαλικο αποπροσανατολισμο γραφω πως πρεπει να τους μεταχειριζομαστε σαν λευκα humanoid με μη ενημερωμενο λογισιμικο, καθως συχνα λαγκαρουν σα να ειναι σε περιβαλλον windows millenioum.

Για τέλος αφηνω τους βιγκαν λευκους. Αποτελουν κρικο μεταξυ της λευκης φυλής και της μαυρης. Αποψη μου που θα διατυπωθει και σε επικειμενη συνεντευξη μου στα ΝΕΑ τους προτρεπω να σκεφτουν να γινουν οι ιδιοι κατοικιδια, ωστε οι ανθρωποι που θελουν να βασανισουν ζωα σα κατοικιδια να τα αφησουν ελευθερα σε καποια δασικη έκταση.

Μαυροι που προσπαθουν να ενταχθουν στην δικη μας ανωτερη φυλη οπως ειναι ο Αντετοκουμπο και ισως καποιοι αλλοι που βλεπω και δουλευουν σε κυριλε μαγαζια του κεντρου, τους παροτρινω να μπουν στα στελεχη της Χρυσης αυγης και να δειξουν πως δεν εχουν τιποτα να ζηλεψουν απο εναν ανωτερο λευκο.

Αν θελησετε να με λατρεψετε για αυτο μου το κειμενο, μπορω να καταθεσω το iban μου για να μου δειξετε την αγαπη σας με πραξεις.

6. Likes Grimmtak liked this post
    lvl 80 Noob Ramparter's Avatar
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Καμια αναφορα στον φεμινισμο, σκετη απογοητευση το ποστ.

Τελευταια προβληματιζομαι πολυ απο τον εξευτελιστικο τροπο που οι αντρες αντιμετωπιζουν τις γυναικες. Αλλοι τους ανοιγουν τις πορτες λες και οι ιδιες δεν εχουν χερια, αλλοι τους κερνανε !! κατσε ρε φιλε δλδ η κοπελα ειναι ανικανη να δουλεψει;;; Το χειροτερο το ειδα μια μερα που τυπος ζηταγε συγγνωμη "Δεν ηθελα να σε πληγωσω" της ελεγε. Τι ειναι κανα κακομοιρο πλασμα για να μπορεις να τη πληγωσεις ή εχει αναγκη τη δικη σου υποστηριξη για να νιωσει καλα;
    Δεν εχω νιωσει τοσο αβολα ξανα στη ζωη μου. Εσεις βιωνετε τετοια περιστατικα ισοπεδωσης και εξευτελισμου του γυναικειου φυλου στη καθημερινοτητα σας;

8. Likes Altair liked this post
+ Reply to Thread