Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sony Helpdesk

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Πριν μερικες μερες αγορασα το resistance και εχω προβλημα
    κατα την διαρκεια του παιχνιδιου μου βγαζει καποια ασπρα σχηματα πανω στην οθονη καταστωντας το game unplayable
    πρωτη φορα βλεπω κατι τετοιο και ολα τα αλλα παιχνιδια παιζουν κανονικα
    εχει παρουσιαστει σε καποιον αλλο αυτο ή εχετε ακουσει κατι σχετικο στο ιντερνετ ?
    οποιος ξερει κατι ας πει .

    Comment


    • Mπα δεν μου εχει τυχει κατι τετοιο,ουτε εχω ξανακουσει κατι παρομοιο.Μαλλον το παιχνιδι εχει προβλημα ,εφοσον τα αλλα παιζουν κανονικα.Γιατι δεν το πας πισω να το δοκιμασουν και εκει?

      Comment


      • Οκ μαλλον ειχε προβλημα το δισκακι,το εδωσα για αντικατασταση και το νοικιασα απο τα seven μεχρι να το παρω πισω
        αρχησα και το campaign παιζω και λιγο online και ολα ειναι μια χαρα

        Comment


        • Τελικα δεν ειναι οκ
          το PS3 μου τα εφτυσε την ωρα που επαιζα GTAIV
          επικοινωνησα με την sony με παρεπεμψαν στην COMETRON και τους εστειλα το ps3 σημερα το πρωι

          και ετσι ξανασυνδεσα το PS2 και δεν με χαλασε καθολου

          Comment


          • τι πρόβλημα έβγαλε,από τι προκλήθηκε;
            Carpe diem

            Comment


            • Βασικα πρεπει να ειναι προβληματικο το ps3
              μου εκανε που και που διαφορα κολπα αλλα ποτε δεν ηταν κατι σημαντικο και δεν ειχα δωσει σημασια
              τωρα τελευταια ειχα προβλημα με το resistance και νομιζα οτι ηταν προβληματικο το δισκακι
              αλλα χθες πηγα και πηρα το GTAIV και μου παρουσιασε αυτο ακριβως που δειχνει στο βιντεο
              http://www.youtube.com/watch?v=cUpx7YwQs24

              πηγα το νοικιασε και απο βιντεοκλαμπ και μου εκανε τα ιδια

              Comment


              • Μολις με πληροφορησαν απο την COMETRON οτι σε περιπου 10 μερες θα μου σταλει καινουρια κονσολα
                αυτο που δεν μου αρεσε παντως ειναι οτι η εγγυηση δεν ανανεωνετε αλλα συνεχιζεται κανονικα
                ευτυχως που στην δικια μου περιπτωση χαλασε νωρις και ετσι θα εχω εγγυηση για 2 χρονια μειον 2,5 μηνες

                τεσπα μια χαρα ως τωρα
                το μονο αρνητικο ειναι οτι δεν σκεφτηκα να κρατησω τα saves

                Comment


                • Btw an kai kapos kathisterimena, gia to ps2 pleon iparhei ena mikro boot programmataki pou to pernas sti memory kai paizeis back-ups opote isos kai imports. Telos apla kati pou mou fanike hrisimo paliotera, kapoia apo ta magazia seven ehoun mihanima pou epidiorthonei gratzounies se cd, piga dio saturn games pou eiha, ena me liges gratzounies pou psilokolage se kati extra kai ena akoma pou ipirhe hontro problima Tespa kai ta dio pleon paizoun mia hara, 2e to cd/dvd, gia opoion ehei tipota paragratzounismena cd.

                  Comment


                  • Οι παρακάτω memory κάνουν για PSP;


                    Ηλεκτρονικά & Περιφερειακά είδη στις καλύτερες τιμές της αγοράς! Βρείτε το ps4, ps5 , xbox gadgets σε μια μεγάλη ποικιλία προϊόντων


                    Ηλεκτρονικά & Περιφερειακά είδη στις καλύτερες τιμές της αγοράς! Βρείτε το ps4, ps5 , xbox gadgets σε μια μεγάλη ποικιλία προϊόντων



                    Έχουν καμία διαφορά μεταξύ τους;
                    I'm back bitches... Version 2.0

                    Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                    Comment


                    • Ισως να χω μεινει λιγο πισω αλλα εχουν πεσει τοσο οι τιμες; Αν κανουν παντου καπου τοσο εχει καλως (btw ναι κανουν για psp).
                      Παλια παντως υπηρχαν πολλα bootlegs που γραφαν πανω Sony και ηταν μαρκα μ' εκαψες. Αν ειναι γενικοτερα φτηνες δε θα ανησυχουσα, αλλα κατα τ' αλλα θα προτιμουσα retailers στους οποιους δεν υπαρχει πιθανοτητα να παιζουν μη αυθεντικα προιοντα.

                      Comment


                      • Έχουν πέσει οι τιμές.
                        Και στο Πλαίσιο 20Ε έχει η 4αρα.
                        I'm back bitches... Version 2.0

                        Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                        Comment


                        • Αν πάρεις κάνε λίγο οικονομία και πάρε τουλάχιστον 8άρα (θα πρότεινα 16άρα).

                          Εγώ έχω 16άρα και πάλι δεν φτάνει με όλο το homebrew πράμα που έχει μέσα (+μουσική,βιντεάκια κτλ).
                          https://www.emulator-zone.com
                          I am an iteration closer to my desired solution!
                          The World Ends With You

                          I will wipe out the Belmonts from the face of earth!
                          Castlevania Lords of Shadow

                          I am Wowser, King of the Woopa Twoopa and ruler of the Shroom Kingdom
                          Hyperdimension Neptunia

                          Comment


                          • Δε νομίζω να μου χρειαστεί τόσο μεγάλη.
                            Άλλωστε θα έχω μαζί και laptop οπότε ότι χρειάζομαι θα είναι εκεί μέσα.
                            I'm back bitches... Version 2.0

                            Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                            Comment


                            • Μια χαρα ειναι η 4αρα για φυσιολογικη χρηση και καλα λες μην παρεις μεγαλυτερη, δεν πας δα και στρατιωτης στη μεση του πουθενα για 1 χρονο για να εχεις τετοιες αναγκες.
                              Εγω 8αρι εχω και επι της ουσιας μου ειναι ψιλοπεριττο, δηλαδη καλυπτει πολυ περισσοτερα απ οσα χρειαζομαι.. Πιστευω πως και με 4αρι θα ημουν μια χαρα.

                              Comment


                              • Παιδια επειδη θελω να παρω psp και δεν ξερω απο τιμες κτλ.

                                ειναι καλη αγορα:
                                Καθώς το Psp ακολουθεί τις επιτυχημένες βασικές λειτουργίες αλλά και φιλοσοφία SKU:PSP.0232

                                Comment

                                Working...
                                X