Announcement

Collapse
No announcement yet.

Super Mario Odyssey

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Το τερμάτισα χθες. Πραγματικά κάθε 5 λεπτά έλεγα τι σκέφτονται οι πούστηδες. Απίστευτα πράγματα.
    Το ending είναι τέλειο, καλύτερο ending σε Mario ever. Όσο για το post-ending kingdom...........δεν θα πω τίποτα.

    Βέβαια το παιχνίδι τώρα ξεκινάει. Ούτε το 1/3 των moons δεν έχω μαζέψει.

    ΥΓ.: Στην New Donk City έχει μία δοκιμασία με σχοινάκι (δεν είναι spoiler υπάρχει στο trailer ). Προσπαθώ την πρώτη κάνω 21, δεύτερη 35, τρίτη 46. Κάτσε λέω να μπω να δω leaderboards, σίγουρα κάποιος καμένος Ιάπωνας θα έχει 200-300. Μπαίνω και βλέπω τον πρώτο...11.000

    Comment


    • #17
      Πάντως για forum συνονόματο, πολύ χλιαρά το έχετε πάρει.

      Originally posted by Enpsty View Post
      ΥΓ.: Στην New Donk City έχει μία δοκιμασία με σχοινάκι (δεν είναι spoiler υπάρχει στο trailer ). Προσπαθώ την πρώτη κάνω 21, δεύτερη 35, τρίτη 46. Κάτσε λέω να μπω να δω leaderboards, σίγουρα κάποιος καμένος Ιάπωνας θα έχει 200-300. Μπαίνω και βλέπω τον πρώτο...11.000
      Do not underestimate the geeks from Japan. Ήταν όντως Ιάπωνας ο πρώτος;
      Insert Coin

      Comment


      • #18
        Σημερα θα το εχω εγω αλλα εχω κολλησει με destiny 2 οποτε δεν ξερω ποσο θα ασχοληθω για την ωρα.

        Comment


        • #19
          Ειναι το καλυτερο Μαριο εβερ, και μας αξιζε μετα απο ενα αδιαφορο Ζελντα. Με εβαλε σε σκεψεις για ενα αντιστοιχο donkey kong και γιατι οχι και ενα νεο κονσεπτ τυπου banzo. Ας το δουνε και οι τυπου που κανανε το γιουκα λελι να καταλαβουν πως γινοντε τα γαματα πλατφορμς!

          Comment


          • #20
            Ποιο αδιάφορο Zelda μωρή άρρωστη;

            Comment


            • #21
              Το καλυτερο zelda ever ειναι με διαφορα.

              Comment


              • #22
                Originally posted by Raf View Post
                Ποιο αδιάφορο Zelda μωρή άρρωστη;
                XAXAXAXAXA
                Insert Coin

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Hipster Luffy View Post
                  Ειναι το καλυτερο Μαριο εβερ, και μας αξιζε μετα απο ενα αδιαφορο Ζελντα. Με εβαλε σε σκεψεις για ενα αντιστοιχο donkey kong και γιατι οχι και ενα νεο κονσεπτ τυπου banzo. Ας το δουνε και οι τυπου που κανανε το γιουκα λελι να καταλαβουν πως γινοντε τα γαματα πλατφορμς!
                  "Μ αρεσει να πηγαινω στα forum και να ντροπιαζομαι με τις ακαιρες αποψεις μου που κανεις δε συμφωνει"
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • #24
                    Υγ: Το αν είναι καλύτερο απο το Galaxy 2 θα το κρινω εγω, οχι ο κάθε αμπαλος που μεγαλωσε με sega και θεωρει καλο το Twilight Princess
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Ramparter View Post
                      Υγ: Το αν είναι καλύτερο απο το Galaxy 2 θα το κρινω εγω, οχι ο κάθε αμπαλος που μεγαλωσε με sega και θεωρει καλο το Twilight Princess
                      Μέσα στην ίδια πρόταση μου κράζεις Sega και TP. Νομίζω το SNES mini έπρεπε να το πάρεις εσύ (sorry Raf).

                      Comment


                      • #26
                        Twilight Princess??? ΑΑΑΑΑ το OoT remake λετε!
                        Originally posted by Raf
                        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                        Comment


                        • #27
                          Ουτε καν...
                          Do a barrel roll!

                          Comment


                          • #28
                            Τραγικο forum ασχολουμαστε με οτι μαλακια βγαζει η καθε ΕΑ, Bungie, Bamco, whatever και τα μπρικια του crpl και του BigBoss που τρεχουν 16κ σε 240fps ενω υπαρχει αυτη η ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ που κανει κατι bloodborn, ff, nioh, nier, niaou και καθε αλλη μαλακια να φαινονται κακογουστα αστεια.

                            Μιλαμε για τετοιο επος που χτες και σημερα σηκωθηκα νωριτερα να παιξω μια ωρα πριν παω στη δουλεια. Αισθανομαι οτι παιζω ξανα Mario Galaxy και Banjo Kazooie μαζι. Ειμαι στο Luncheon Kingdom και εχω φαει το κοσμο να βρω τα 3 τελευταια βατομουρα. Μαλλον θα τη κανω να γυρισω αργοτερα, εχω βρει σχεδον 40 moons, περισσοτερα απο καθε αλλη πιστα. Προσκυναω Nintendo EPD, Koizumi και λοιπους θεους.
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • #29
                              It is the reason why we have this hobby. Full stop.
                              Insert Coin

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Ramparter View Post
                                Τραγικο forum ασχολουμαστε με οτι μαλακια βγαζει η καθε ΕΑ, Bungie, Bamco, whatever και τα μπρικια του crpl και του BigBoss που τρεχουν 16κ σε 240fps ενω υπαρχει αυτη η ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ που κανει κατι bloodborn, ff, nioh, nier, niaou και καθε αλλη μαλακια να φαινονται κακογουστα αστεια.

                                Μιλαμε για τετοιο επος που χτες και σημερα σηκωθηκα νωριτερα να παιξω μια ωρα πριν παω στη δουλεια. Αισθανομαι οτι παιζω ξανα Mario Galaxy και Banjo Kazooie μαζι. Ειμαι στο Luncheon Kingdom και εχω φαει το κοσμο να βρω τα 3 τελευταια βατομουρα. Μαλλον θα τη κανω να γυρισω αργοτερα, εχω βρει σχεδον 40 moons, περισσοτερα απο καθε αλλη πιστα. Προσκυναω Nintendo EPD, Koizumi και λοιπους θεους.
                                Βαρετό game.Ένα ανούσιο collectathon είναι.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X