Announcement

Collapse
No announcement yet.

Super Mario Odyssey

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Αν παρω 5 likes στο ποστ τον κανω ban!
    Do a barrel roll!

    Comment


    • #32
      Originally posted by Altair View Post
      Βαρετό game.Ένα ανούσιο collectathon είναι.
      H Nintendo είναι για αρχόντους, πρίγκηπες, όχι για λινάτσες και αυγολέμονους Με τις καπελαδούρες του και τις ομορφιές του Mario.

      ΤΖΟΓΑΔΟΡΟΣ-ΤΗ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΑΥΓΟΛΕΜΟΝΟΣ
      Last edited by Jedah; 15-11-2017, 10:09 AM.
      Insert Coin

      Comment


      • #33
        Με τη διαφορά ότι εγώ το κράζω,έχοντας παίξει.Είμαι στην New Donk City κι έχω περίπου 100 moons.
        Carpe diem

        Comment


        • #34
          Ακομη χειροτερα, Noob (Saibot) detected.
          Do a barrel roll!

          Comment


          • #35
            Originally posted by Ramparter View Post
            Ακομη χειροτερα, Noob (Saibot) detected.
            NoobShyBot είναι το nickname μου γιωτόμπαλο Ραμπίδη.

            Και γιατί noob;Επειδή έχω αντίθετη άποψη από τους περισσότερους;Ωραία δημοκρατία.Ε ρε neogaf που θέλετε.
            Carpe diem

            Comment


            • #36
              Απο τους υπολοιπους μπορει να χεις αλλη αποψη, απο μενα οχι. Αλλα το μυριζομαι εγω το rage quit απο χιλιομετρα, πες μας σε ποιο moon εσπασες τη κονσολα
              Do a barrel roll!

              Comment


              • #37
                Horizon quit να λες καλύτερα.Αν δεν τελειώσω Horizon δεν το συνεχίζω.
                Carpe diem

                Comment


                • #38
                  Collectathon είναι, απλά δεν είναι βαρετό. Κάθε άλλο σε κάθε γωνία υπάρχει κάτι ενδιαφέρον.
                  Insert Coin

                  Comment


                  • #39
                    Παντως το post game εχει αδυναμιες. Και δε το πιστευω οτι βαλανε achievement moons.
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • #40
                      To post game είναι σχεδόν το 80% του παιχνιδιού, όχι μόνο στην ποσότητα, αλλά και στην ποιότητα. Οι καθαρά platform περιοχές που ανοίγουν στο post game εκτός από αμέτρητες είναι και όργιο φαντασίας. Ενώ οι koopa races ειδικά οι advance είναι τέλεια skill tests.

                      Comment


                      • #41
                        Εκανα μια μαλακια σημερα μου σπασε τα νευρα. Δεν συμφωνω με την αποψη οτι επειδη ειναι post game το κανουμε για καμμενους που δεν εχουν ζωη.
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Ramparter View Post
                          Εκανα μια μαλακια σημερα μου σπασε τα νευρα. Δεν συμφωνω με την αποψη οτι επειδη ειναι post game το κανουμε για καμμενους που δεν εχουν ζωη.
                          Τι έκανες;

                          Comment


                          • #43
                            Τη τελευταια 2D πιστα στο mushroom kingdom. Μπορει να μου πηρε και 10 προσπαθειες.

                            Παντως τραγικα τα filler moons. Ειδικα το οτι αγοραζεις 10 μαζι με 1000 coins ηταν το κερασακι στη τουρτα.
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • #44
                              Where is your God now, Rampidis? Βάλε λίγο Sonic 2006 να στανιάρεις
                              Originally posted by Raf
                              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by Ramparter View Post
                                Τη τελευταια 2D πιστα στο mushroom kingdom. Μπορει να μου πηρε και 10 προσπαθειες.

                                Παντως τραγικα τα filler moons. Ειδικα το οτι αγοραζεις 10 μαζι με 1000 coins ηταν το κερασακι στη τουρτα.
                                Ρε συ αυτά δεν χρειάζονται. Κι εγώ έτσι την πατησα. Τα moon στα shops τα αγοραζεις μια φορά. Αν θες να φαρμαρεις moons αγοραζεις έξτρα.

                                Comment

                                Working...
                                X