Announcement

Collapse
No announcement yet.

Μicrosoft Helpdesk

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Με λίγα λόγια...I drunk it all. Πάω Πλαίσιο να τα κάνω άνω κάτω διότι μ είπαν πως δεν θα υπάρχει πρόβλημα γαμώ την τρέλα μου γαμώ

    Comment


    • #17
      Λογικα θα σου κανουν αλλαγη δεν θα εχεις προβλημα αφου ηταν δικο τους το λαθος... εχω εμπειρια απο κατι τετοια στο πλαισιο :icon_twisted: Η αληθεια ειναι πως και εγω ειχα σκεπτει κατι παρομοιο αφου τα laptop εχουν vga θυρα...παντως για καλο και για κακο ρωτα να δεις αν υπαρχει λυση , θα ψαξω και εγω λιγο στο net.

      Comment


      • #18
        Ξαναπερασε τους drivers και ψαξε για update αυτο το update θυμηθηκα πως μου διορθωσε τα προβληματα ειχα και γω τα ιδια στις αρχες απλα το χα ξεχασει.

        Comment


        • #19
          Αν και δεν ρώτησε κανείς παραθέτω (επειδή γουστάρω ) μια λίστα με τα παιχνίδια του original xbox τα οποία υποστηρίζουν High Definition. Όπως καταλαβαίνετε το φαινόμενο HD, πέραν από το PC, υπήρχε πολύ πιο πριν και στις κονσόλες, ειδικά στο xbox, αλλά το πλάσαραν τώρα για να δώσουν μεγαλύτερη ώθηση στις next-gen κονσόλες. Υπάρχουν αρκετά games στο xbox που υποστηρίζουν 720p ακόμα και 1080i ! ! Τα περισσότερα υποστηρίζουν 480p.

          http://www.hdtvarcade.com/hdtvforum/index....stom&page=xboxa
          The illusion of free will is an illusion.

          Comment


          • #20
            Λογικα θα σου κανουν αλλαγη δεν θα εχεις προβλημα αφου ηταν δικο τους το λαθος... εχω εμπειρια απο κατι τετοια στο πλαισιο :icon_twisted: Η αληθεια ειναι πως και εγω ειχα σκεπτει κατι παρομοιο αφου τα laptop εχουν vga θυρα...παντως για καλο και για κακο ρωτα να δεις αν υπαρχει λυση , θα ψαξω και εγω λιγο στο net.
            [/b]

            Παιδιά η θύρα vga που έχουν τα λάπτοπ είναι 'θύρα output', όχι input. Δηλαδή σου επιτρέπει μόνο να συνδέσεις το λαπτοπ σου σε οθόνη με θύρα vga (input) για να βλέπεις την εικόνα εκεί.
            The illusion of free will is an illusion.

            Comment


            • #21
              Παιδιά η θύρα vga που έχουν τα λάπτοπ είναι 'θύρα output', όχι input. Δηλαδή σου επιτρέπει μόνο να συνδέσεις το λαπτοπ σου σε οθόνη με θύρα vga (input) για να βλέπεις την εικόνα εκεί.
              [/b]
              Στο δικό μου ήταν input.Ευτυχώς τα παιδιά στο Πλαισιο είδαν τι παιχτηκε και το επέστρεψα. Μάλλον θα πάω να πάρω ένα ωραιότατο μόνιτορ της Samsung για να κάθομαι με την ηρεμία μου να παίζω στο δωμάτιο ;)

              Comment


              • #22
                Microsoft Helpdesk

                Μιας και ειμαι κατοχος χκουτιου (το απλο, οχι το 360 κιλα) ψαχνω πληροφοριες για το τελευταιο dashboard update, και ποιο συγκεκριμενα πως να γινει χωρις συνδεση του χκουτιου με τα intrawebs.
                Ενα παληκαρι μου ειπε οτι ειναι εφικτο κατι τετοιο με το halo 2, αλλα ψαχνω να δω μπας και γινεται και με καποιο αλλο, ποιο συνχρονο παιχνιδι. Γνωριζει καποιος επι του θεματος περισοτερες πληροφοριες;
                Ned Stark

                A man draws his sword in order to protect the small wound deep in his heart.
                It was inflicted in the days long past,at the farthest reach of his memories.
                A man wields his sword in order to depart life with a smile.
                In the days far ahead,beyond the reach of his memory.
                Ειναι ανθρωπος, κι ομως δεν εχει αδυναμιες.
                Εχει υλικη υποσταση, κι ομως δεν υπαρχει.
                Ειναι ο Getta Robo.

                Comment


                • #23
                  Πως μπορώ να συνδέσω το xbox μου με το internet?Είδα ότι έχει θύρα για καλώδιο τηλεφώνου αλλά δεν ξέρω αν πρέπει να το συνδέσω στον υπολογιστή ή asap στο τηλέφωνο...

                  Χρειάζεται membership για να παίξω online halo 2?

                  Ευχαριστώ προκαταβολικά ;)


                  Comment


                  • #24
                    Well
                    1.Η θύρα είναi για καλώδιο ethernet (το παχύ καλώδιο μεταξύ του modem/router & του pc).
                    Oπότε συνδέεεις το modem/router με το xbox με ένα ίδιο καλώδιο.

                    2.Θέλει gold συνδρομή
                    NDS themes

                    Comment


                    • #25
                      Oh well thanks ;)

                      Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να παίξω όμως,σιγά μην πληρώσω για να παίξω λίγο halo 2 online(το xbox είναι δανεικό ούτως ή άλλως..)


                      Comment


                      • #26
                        E βρε Λάκη και νόμισα για μία στιγμή ότι αγόρασες 360 και λέω "Σωστός ο παίχτης". Πώς με ξενέρωσες έτσι .

                        Comment


                        • #27
                          Που να βρω τα λεφτά ρε συ? Άσε που έρχεται και Γ Λυκείου οπότε κομμένα τα πολλά πολλά

                          Έπειτα όμως θα τα πάρω όλα


                          Comment


                          • #28
                            an paro ms points apo to ebay tha yparxei problima?yparxei kanenas periorismos dld ana region?(den dexete apo tin credit :S)

                            Comment


                            • #29
                              Να βρεις πακετο 2100 ποντων ή 4200. Αυτα ειναι συμβατα με european accounts.
                              Κατι αλλα ειναι για αμερικανους (δε θυμαμαι νουμερα, νομιζω παντως 1800 κτλ).

                              Comment


                              • #30
                                Ήρθε χθες το Ninja Gaiden για το XBOX και μόλις το έβαλα στο 360 μου έβγαλε το εξής :

                                This original Xbox game is not supported on your Xbox360 console. An update to support this game maybe is available.

                                Version : 1.0


                                Δεν έχω σύνδεση στο Xbox Live , υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος για να κάνω το game να παίξει ;

                                Comment

                                Working...
                                X