Announcement

Collapse
No announcement yet.

Μicrosoft Helpdesk

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • tanno fail, 16,5Αmper εχει το zephyr, το jasper εχει 12.1, -> http://www.anandtech.com/gadgets/sho...spx?i=3472&p=2

    Οσο για την gpu, τι το κακο εχουνε οι ATI ? δηλαδη η πετσοκομμενη 7800 που φοραει το ps3 ειναι καλυτερη ? Αυτο με την γκομενα το αφηνω ασχολιαστο

    Comment


    • Παίδες αν έχει κάποιος το ninja gaiden II μπορεί να μου πει αν υποστηρίζει 4:3, δηλαδή αν παίζει fullscreen στις κλασσικές οθόνες;

      Θα το ψάξω στο internet αλλά ξέρετε, τέτοιες πληροφορίες είναι λίγο δύσκολο να τις βρεις. Όποιος το 'χει ας κάνει ένα κόπο να το συνδέσει στη παλιά οθόνη του να μου πει!

      Jedah εσύ ρε μούργο που είσαι! Αν είναι δυνατόν ρε συ! Come baaaaacK!
      The illusion of free will is an illusion.

      Comment


      • Jedah εσύ ρε μούργο που είσαι! Αν είναι δυνατόν ρε συ! Come baaaaacK!
        Guest.

        Καλή χρονιά :xp: .

        Comment


        • Originally posted by crpl_shepherd View Post
          tanno fail, 16,5Αmper εχει το zephyr, το jasper εχει 12.1, -> http://www.anandtech.com/gadgets/sho...spx?i=3472&p=2

          Οσο για την gpu, τι το κακο εχουνε οι ATI ? δηλαδη η πετσοκομμενη 7800 που φοραει το ps3 ειναι καλυτερη ? Αυτο με την γκομενα το αφηνω ασχολιαστο
          Δεν λέω για το PC ω ρε... Λέω που το XBOX έχει την χειρότερη κάρτα γραφικών και δεν σηκώνει ούτε ένα κιλό βαράκι ...

          Τελικά το έλυσα το πρόβλημα και έφταιγε ο δίσκος. Τον έστειλα πίσω...
          sigpic

          Comment


          • I got RROWNED
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • Πακετο... τουλαχιστον εισαι εντος εγγυησης.
              Do a barrel roll!

              Comment


              • Oο ναι...στα μισά της εγγύησης συγκεκριμένα.Ισχύει ακόμα η μαλακία με Γερμανία ή άλλαξε;Επίσης όταν το ξαναπάρω γίνεται επανεκκίνηση και στην εγγύηση;
                Originally posted by Raf
                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                Comment


                • Nαι και όχι (από ότι ξέρω).

                  Πάντως γρήγορα θα το έχεις πίσω. Εγώ σε 10 μέρες αφότου το έστειλα, το είχα στα χέρια μου.

                  Comment


                  • Επανεκκινηση δε γινεται αλλα σου δινουν εναν ακομη χρονο απο τη στιγμη της επισκευης.
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • Μα εχω ήδη 1μιση...FAIL
                      Originally posted by Raf
                      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                      Comment


                      • Σε ότι γίνεται αντικατάσταση δίνεται από την αρχή 2 χρόνια εγγύηση σύμφωνα με την ΕΕ.
                        I'm back bitches... Version 2.0

                        Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                        Comment


                        • Άρα τους συμβέρει μια απλή επιδιόρθωση...Εγώ έτσι και αλλιώς από μόνος μου θα του βάλω ένα σημάδι να δω τι παίζει...
                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • Originally posted by Somari View Post
                            I got RROWNED
                            Έλα, ρουτίνα, ρουτίνα!

                            Περαστικά κιόλας!
                            The illusion of free will is an illusion.

                            Comment


                            • Μία ακαδημαϊκή ερώτηση: σε widescreen τηλεόραση, πώς χωρίζεται κάθετα η οθόνη στο Halo multiplayer (και όχι οριζόντια);

                              Comment


                              • Τι το πέρασες ρε ααααρργγγγγγκκκκ είμαστε στην εποχή που παίζεις μόνο online στα @@ μας όσοι παίζουν local αααρρργγγγγκκκκκκ you social whore....αααρργγκκκκ σιγά μη σου έχουμε και τέτοιες πολυτέλειες ρε...τι παίζεις, Ν64;...αρργγγκκκκκκκ δώσε 60ε για live....


                                Σοβαρά τώρα,δε ξέρω
                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X