Announcement

Collapse
No announcement yet.

Μicrosoft Helpdesk

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • #47
      apo xthes eimai katoxos 360 elite.eixa 2 premium(min rwtisete giati.oxi den itan hacked kai den pira 2o epidi ebgale kokkina lampakia)otan pira to 2o premium to xiristirio apo to prwto 360 den douleye sto kainourgio(wireless panta).twra me to elite to idio.den douleye to xiristirio apo to proigoumeno xbox.mipws ta xiristiria pou erxontai me tin konsola einai klidomena?otan ennow den douleye den to gnorize katholou

      Comment


      • #48
        στην κονσόλα που πήρες μαζί με το χειριστήριο δουλεύει;

        να ρωτήσω εγώ κάτι άλλο.μιας και το Σάββατο,πρώτα ο θεός, θα αγοράσω επιτέλους το xbox 360,θέλω να μάθω τα εξής.
        1.θύρα hdmi έχει;το καλώσιο απ'οπού μπορώ να το αγοράσω;
        2.κάτι είχε ανακοινωθεί για 60άρι σκλιρό δίσκο.αυτός υπάρχει στο τωρινό πρίμιουμ ή είναι ακόμα με τον 20άρη;
        3.το rrod έχει γίνει πλέον πιο σπάνιο φαινόμενο σωστά;

        άμα μου 'ρθουν κι άλλα θα ρωτήσω.
        Carpe diem

        Comment


        • #49
          Κουραστηκέ nooba altair θα σε βοηθήσω όσο μπορώ!

          1) Για να έχει Hdmi ειτε θα πάρεις το elite ή το premium με hdmi! πρόσεχε μην μπερδευτείς γιατί υπαρχει και απλο premium (σε εχω ικανό ). Για να αγορασεις καλώδιο ψάξε σε κανα e-shop κλπ κοπρόσκυλο.
          2)Για 60αρή σκληρό νομίζω (νομίζω ξαναλέω) για την ώρα δεν υπάρχει. το elite έχει 120 GB*
          3) Κανε το σταυρό σου οταν το αγοράζεις και πηγαινε σε κόντινη εκκλησία να στο ευλογήσουν! Μπορεί να σταθείς τυχερός!! Πάντως κοιτα έιτε για elite ή premium hdmi με ημερομηνία κατασκευής απο 07/07 και μετά! Αυτά

          Ghost φιλαράκι δεν γνωρίζω για το προβλημα για να σε βοηθήσω.
          I attack sharks
          when i smell them bleed
          I dont go swimming
          water just wants to be around me.

          Comment


          • #50
            Νουμπά καλά κάνεις και νομίζεις γιατί το Ελίτ έχει 120άρη,όχι 60άρη.
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • #51
              Μπα γιατί εγώ τι είπα supernoobzs??
              Αγνοήστε τα edit που έκανα στο παραπάνω πόστ! Ηταν καθαρά για ορθογραφικούς λόγους!
              I attack sharks
              when i smell them bleed
              I dont go swimming
              water just wants to be around me.

              Comment


              • #52
                Ρε αντε φύγε ρε νοομπά και δώσε κανα gamertag.Η είσαι τόσο νουμπ που δεν το έχεις συνδέσει στο νετ;
                Originally posted by Raf
                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                Comment


                • #53
                  Δεν έχω νετ σπίτι ρε φιλαράκι οπότε δεν έχω και xbox live!!! Ευχαριστήσε τον θεό και εσύ και οι υπολοιποι noobades τύπου Ren και Songoku γιατί θα τρώγατε πολλές φόλες!! B)
                  I attack sharks
                  when i smell them bleed
                  I dont go swimming
                  water just wants to be around me.

                  Comment


                  • #54
                    <div class='quotetop'>(pilgrim &#064; Mar 31 2008, 07&#58;55 PM) [snapback]16487[/snapback]</div>
                    Κουραστηκέ nooba altair θα σε βοηθήσω όσο μπορώ&#33;

                    1) Για να έχει Hdmi ειτε θα πάρεις το elite ή το premium με hdmi&#33; πρόσεχε μην μπερδευτείς γιατί υπαρχει και απλο premium (σε εχω ικανό ). Για να αγορασεις καλώδιο ψάξε σε κανα e-shop κλπ κοπρόσκυλο.
                    2)Για 60αρή σκληρό νομίζω (νομίζω ξαναλέω) για την ώρα δεν υπάρχει. το elite έχει 120 GB*
                    3) Κανε το σταυρό σου οταν το αγοράζεις και πηγαινε σε κόντινη εκκλησία να στο ευλογήσουν&#33; Μπορεί να σταθείς τυχερός&#33;&#33; Πάντως κοιτα έιτε για elite ή premium hdmi με ημερομηνία κατασκευής απο 07/07 και μετά&#33; Αυτά

                    Ghost φιλαράκι δεν γνωρίζω για το προβλημα για να σε βοηθήσω.
                    [/b]

                    γιατί κουραστικός ρε προσκυνητή;κουρασμένος ναι,10 ώρες δούλευα
                    1)αν πάρω το πακέτο που έχει μέσα τα forza 2 & viva pinata λογικά θα έχει hdmi έτσι δεν είναι;
                    Carpe diem

                    Comment


                    • #55
                      Έχει θύρα HDMI,αλλά καλώδιο component (αν το θες μέχρι 720p σε βολεύει.)
                      Originally posted by Raf
                      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                      Comment


                      • #56
                        γιατί κουραστικός ρε προσκυνητή;κουρασμένος ναι,10 ώρες δούλευα
                        1)αν πάρω το πακέτο που έχει μέσα τα forza 2 & viva pinata λογικά θα έχει hdmi έτσι δεν είναι;
                        [/b]
                        Ναι κατά 99% τα πακέτα που βλέπω στα μαγαζιά με αυτό το bundle είναι με HDMI. Το γράφει και στο κουτί όμως.


                        Comment


                        • #57
                          ναι το γνωρίζω Τομάρι,αλλά γιατί να μην έχω την καλύτερη δυνατή έκδοση αφού δεν υπάρχει και διαφορά στην τιμή;
                          Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • #58
                            Δε σε πιάνω.Η έκδοση του premium ειναι μία,αυτή που έχει HDMI port αλλά στο πακέτο δεν έχει καλώδιο hdmi,έχει component.Οπως έγραψα και παραπάνω δλδ.
                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • #59
                              Ισως αναφερεται στα πολυ παλια premium που δεν ειχαν hdmi θυρα. Βεβαια δε νομιζω να εχουν ξεμεινει τετοια, ισως μονο σε τιποτα καμενα καταστηματα.
                              Do a barrel roll!

                              Comment


                              • #60
                                gia ekeino pou rotisa gia ta xiristiria brika lisi.otidipote xiristirio theleis na prostheseis prepei na to syxroniseis prota patontas ena mikro koumpaki stin konsola pou einai dipla stis memory slots kai sto xiristirio to antistixo koumpi pou einai ligo poio pano pou patas gia na bgaleis tis mpataries.

                                to hdmi kalodio kanei 50 eurw nomizw ellada.me component bgazeis theoritika kai 1080p.pantos me to hdmi min nomizeis oti tha deis kamia tromeri diafora.ligi perisoteri eykrinia tha exeis.to elite exei mesa oti to premium alla +hdd 120gb+kalodio hdmi kai kanei 370 eurw

                                Comment

                                Working...
                                X