Announcement

Collapse
No announcement yet.

Μicrosoft Helpdesk

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    <div class='quotetop'>(Somari &#064; Mar 31 2008, 09&#58;31 PM) [snapback]16506[/snapback]</div>
    Έχει θύρα HDMI,αλλά καλώδιο component (αν το θες μέχρι 720p σε βολεύει.)
    [/b]

    <div class='quotetop'>(Somari &#064; Mar 31 2008, 11&#58;22 PM) [snapback]16535[/snapback]</div>
    Δε σε πιάνω.Η έκδοση του premium ειναι μία,αυτή που έχει HDMI port αλλά στο πακέτο δεν έχει καλώδιο hdmi,έχει component.Οπως έγραψα και παραπάνω δλδ.
    [/b]

    ναι βρε το κατάλαβα.απλά στην πάνω πάνω παράθεση δεν πρόσεξα τις παρενθέσεις.χωρίας αυτές αλλάζει όλο το νόημα. ;)

    έχει θύρα hdmi αλλά καλώδιο component αν το θες μέχρι 720p σε βολεύει.

    αυτό που κατάλαβα δηλαδή (μη με παρεξηγάς ήμουν και κουρασμένος) ήταν ότι ναι, έχει θύρα hdmi αλλά τι να την κάνεις αφού και με component κάνεις τη δουλειά σου άμα θέλεις μέχρι 720 p.


    sorry for teh misunderstanding ;)
    Carpe diem

    Comment


    • #62
      ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ Ιοοοοοοοοοοοοοοοοαααααααααααααααεεεεεεκκκκ.:bl ink: Matallo,cohello,basbuhten,tajibe,τιριτιριταχτα τιριτα...βρε ανύκουστε ιερόδουλε του σωβινισμού και των φεμινιστικών καθεστώτων (ΌΤΙ ΝΑ ΝΑΙ) ρεεεεεεεεεεε ακόμα να πάρεις Xbox 360?Βρε γιατί σε φιλοξένησα?Για να βλέπω την μουτσούνα σου να την κάνω πορτραίτο?Καλά αμά δεν κάηκες με αυτά που έπαιξες δεν ξέρω τι άλλο θα το κάνει.Τρέχα τώρα στον μπακαλομάγαζο και σκάσ&#39;τα τα ρημάδια τα λεφτά.Θεώρησέ το σαν μελλοντική επένδυση.Μην τα κρατάς και στα τρώνε οι τσούπρες.Έχεις πάρει τόοοοοοοοοοοοσα γκαμες λες και είναι προσάναμα για το τσουρούφλακο ενώ το βασικό συστατικό το ξέχασες στο κήπο.
      Αχ βρε Antonioli-Altaiρίσκε έτσι όπως πας δεν θα πάρεις 360 αλλά κάτι κωλision detection...I think.

      Είπαμε Premium πακέτο με τα 2 παιχνίδια Forza και Viva με ενσωματωμένο HDMI (αμαν πια το αναφέρει στο χαζόκουτο απέξω με τα χαρακτηριστικά του γράμματα HDMI αν έχεις αμφιβολίες) και είσαι στα ώπα ώπα(πρόσεχε που πηδάς όμως).Ειδικά τώρα που έπεσε και ο Timmys αξίζει με 300 Spartaclans η κονσόλα.


      Ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ακόμα εδώ είσαι?Τήρα να ειδείς...

      Α και Gold δεν έχω.Εδώ και μήηηηηηηηηηηηηηηηηηηνες είμαι Silver Surfer οπότε no gold no party...κρίμα και θέλω να φάω ownage...

      Στεναχωρήθηκα τώρα.Άντε πάω να βρω την Alyx και τον Doggie μου...

      Comment


      • #63
        ΧΒΟΧ360 Headset

        Λοιπον παιδες ως γνωστον τα ακουστικα που χρησημοποιουνται στο 360 ειναι κατασκευασμενα απο απξηραμενα κοπρανα chocobo.Αφου εχω χαλασει εναν ευσεβη αριθμο χωρις ιδιαιτερη προσπαθεια απο πλευρας μου,μηπως καποιος εχει ερθει σε επαφη με εναλλακτικο προιον το οποιο μπορει να προτεινει και στους υπολοιπους?
        <div align="center">

        "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

        Comment


        • #64
          το asyrmato που νομιζω πως λειτουργει με wifi,

          με τοση ακτινοβολια που τρωμε απο αυτο το xbox στο τελος δεν θα μας σηκωνεται γαμωτο...

          Comment


          • #65
            το asyrmato που νομιζω πως λειτουργει με wifi,

            με τοση ακτινοβολια που τρωμε απο αυτο το xbox στο τελος δεν θα μας σηκωνεται γαμωτο...
            [/b]

            Comment


            • #66
              <div class='quotetop'>(ΦΥΓΕ 114 &#064; Apr 2 2008, 03&#58;37 PM) [snapback]16793[/snapback]</div>
              το asyrmato που νομιζω πως λειτουργει με wifi,

              με τοση ακτινοβολια που τρωμε απο αυτο το xbox στο τελος δεν θα μας σηκωνεται γαμωτο...
              [/b]

              <div class='quotetop'>(Evans &#064; Apr 2 2008, 03&#58;49 PM) [snapback]16795[/snapback]</div>

              [/b]
              Carpe diem

              Comment


              • #67
                Thx for the info,καλυφθηκα&#33;
                <div align="center">

                "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                Comment


                • #68
                  glad we could help
                  Carpe diem

                  Comment


                  • #69
                    Ρε παιδιά είναι λογικό που εγώ από τα ακουστικά μου ακούω τους άλλους να μιλάνε πολύ σιγά,και ας μιλάνε αυτοί αρκετά δυνατά (πάντα η ροδέλα στο μέγιστο);;;

                    Επίσης,υπάρχει τρόπος,να ακούω τις ομιλίας από την τηλεόραση,έχοντας συνεδεμένο το ακουσικό;;δηλαδή να μπορώ να μιλάω στον άλλον,αλλά να τον ακούω απο την τηλεόραση,όχι από το ΓΤΠ ακουστικό.
                    Originally posted by Raf
                    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                    Comment


                    • #70
                      Ρε συ, αυτο το κερατο που πεταγεται ειναι το μικροφωνο, το αλλο το στρογγυλο πρεπει να βαλεις στο αφτι σου. ουγκ.
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • #71
                        Ρε παιδιά είναι λογικό που εγώ από τα ακουστικά μου ακούω τους άλλους να μιλάνε πολύ σιγά,και ας μιλάνε αυτοί αρκετά δυνατά (πάντα η ροδέλα στο μέγιστο);;;

                        Επίσης,υπάρχει τρόπος,να ακούω τις ομιλίας από την τηλεόραση,έχοντας συνεδεμένο το ακουσικό;;δηλαδή να μπορώ να μιλάω στον άλλον,αλλά να τον ακούω απο την τηλεόραση,όχι από το ΓΤΠ ακουστικό.
                        [/b]
                        Υπαρχει σχετικη επιλογη.Θα ανοιξεις το dashboard σου κι απο εκει θα πας personal settings,voice και θα κανεις την επιλογη που θελεις.
                        <div align="center">

                        "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                        Comment


                        • #72
                          Microsoft takes him.Έφαγα 6 ώρες απο την ζωή μου προσπαθώντας να συγχρονίσω το pc με την κονσόλα.Έκανα τα πάντα που λένε στο site τους.Δοκίμασα mp10,mp11,windows media connect,zune.Ο υπολογιστής μου βλέπει την κονσόλα ενώ η κονσόλα όχι.Ξεσυνέδεσα κονσόλεςρούτερ,switches,υπολογιστές,resetαρα τα πάντα.Τίποτα.Σε όλα τα φόρουμ που κοίταξα υπάρχει πολύς κοσμάκης που έχει αυτό το πρόβλημα,έπειτα από το τελευταίο τους update.Microsoft takes him.
                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • #73
                            Εατ σιτ εντ νταει &#33;&#33;&#33;Απλά τσέκαρε μήπως θέλει κανένα update στο wirmware.

                            Comment


                            • #74
                              Microsoft takes him.Έφαγα 6 ώρες απο την ζωή μου προσπαθώντας να συγχρονίσω το pc με την κονσόλα.Έκανα τα πάντα που λένε στο site τους.Δοκίμασα mp10,mp11,windows media connect,zune.Ο υπολογιστής μου βλέπει την κονσόλα ενώ η κονσόλα όχι.Ξεσυνέδεσα κονσόλεςρούτερ,switches,υπολογιστές,resetαρα τα πάντα.Τίποτα.Σε όλα τα φόρουμ που κοίταξα υπάρχει πολύς κοσμάκης που έχει αυτό το πρόβλημα,έπειτα από το τελευταίο τους update.Microsoft takes him.
                              [/b]
                              Εγώ, πάλι, το μόνο που έκανα ήταν να συνδέσω το xbox360 με το router, με το οποίο είναι συνδεδεμένα wireless το laptop (στο laptop έχω vista). Στη συνέχεια άνοιξα το media center μέσω xbox360 και ο συγχρονισμός έγινε αυτόματα.

                              Αυτό για το media center, για το συγχρονισμό της κονσόλας με το pc ανεξάρτητα από το media center, πάτησα ένα κουμπί (δε θυμάμαι ακριβώς) στο media player 11 και όλα ήταν ΟΚ. Κάτι πάει λάθος, η διαδικασία είναι τραγικά απλή.

                              Δε νομίζω να φταίνε τα windows για κάτι, και όταν είχα ΧΡ μπόρεσα να τα συγχρονίσω.

                              Εμένα, πάντως, αυτό το wireless connection με το pc με έχει βολέψει απίστευτα, ένα copy/paste στα κοινόχρηστα videos και μπορώ να βλέπω ότι avi θέλω.

                              Comment


                              • #75
                                Μην το ψάχνετε,μετά το fall update δημιουργήθηκαν συγκεκριμένες "ανωμαλίες"Τεσπα,τελικά κατάφερα να το συχρονίσω,αφού απεγκατέστησα και ξαναεγκατέστησα 2-3 φορές όλα τα προγράμματα δικτύου του υπολογιστή μου (το wmp11 συγκεκριμένα το πέρασα 3 φορες)...

                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X