Announcement

Collapse
No announcement yet.

Aλλαγή ονόματος

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Κριμα γιατι αυτο που εχεις ειναι πολυ ωραιο, και γενικα ειναι πιο χαρακτηριστικο απο το απλο UEG που προτιμας...
    [/b]
    Το UEG ειναι ιστορικο.. Ετσι και αλλιως ολοι ετσι με λενε οποτε... B) B)


    Ασε που με ειπε και emo ο Marvell και δε μπορω να το αντεξω με τπτ...

    Comment


    • #17
      Παρακαλώ να αλλαχθεί το nick name μου σε Chuck Norris.Ταιριάζει περισσότερο στην προσωπικότητα και την ψυχοσύνθεση μου.Ευχαριστώ... :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:

      P.S. Kidding μην κάνετε καμιά καφρίλα
      Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

      Comment


      • #18
        Μετά από χρόνια με το username αποφάσισα πως ήρθε η ώρα για μια επαναστατική αλλαγή, κάποιος mod να με κάνει Loggo.
        There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
        Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

        Comment


        • #19
          Μετά από χρόνια με το username αποφάσισα πως ήρθε η ώρα για μια επαναστατική αλλαγή, κάποιος mod να με κάνει Loggo.
          [/b]
          Πρωταπριλιάτικο;

          Υ.Γ.: Αν πεις "Όχι" στο έχω αλλάξει με την μια και δεν υπάρχει γυρισμός... :icon_twisted:
          "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

          Comment


          • #20
            Βάλε Loggo, βάλε Loggo.
            There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
            Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

            Comment


            • #21
              Link: This user does not exist.
              "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

              Comment


              • #22
                Danke
                Πήγε μια από Βέλγιο ο Link να βρει τη Zelda, με ό,τι αυτό συνεπάγεται.
                There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                Comment


                • #23
                  όχι ρε Λινκ.με ξενέρωσες τώρα.είσαι το άτομο με το καλύτερο άβαταρ εδώ μέσα και πας και το αλλάζεις για να βάλεις μια χέστρα;ελπίζω μόλις περάσει αυτή η μέρα να το αλλάξεις πάλι και το νικ και το άβαταρ.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • #24
                    Thumbs down.

                    Comment


                    • #25
                      <div class='quotetop'>(XenoVagrant &#064; Apr 1 2008, 10&#58;45 PM) [snapback]16691[/snapback]</div>
                      Thumbs down.
                      [/b]
                      δε μας νοιάζει η άποψη σου
                      Λινκ άλλαξε το,θα σε τρελάνω στα σπαμμινγκ πμ με αυτό το αίτημα
                      Carpe diem

                      Comment


                      • #26
                        Γιατί ρε παιδιά δε σας αρέσει, αφού είναι πολύ ωραίο.
                        Χωρίς πλάκα το ?Link? το είχα πολλά χρόνια, το γουστάρω και το τιμάω, αλλά όλο το Internet είναι γεμάτο από Links, ο Loggo είναι ένας και μοναδικός, είναι μια χέστρα που πρέπει να την μάθει ο κόσμος, βασικά είναι παραπάνω από μια χέστρα. Για το avatar συμφωνώ κι εμένα μου άρεσε πάρα πολύ, γι αυτό το είχα τόσα χρόνια άλλωστε.

                        -Καλά θα δω πως θα πάει κι αν δεν μ? αρέσει θα το ξαναλλάξω?&#33;? :blink:
                        There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                        Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                        Comment


                        • #27
                          Το μονο προβλημα που θα εχεις, θα ειναι οταν βαρεθεις αυτο το avatar και θα θελεις να βαλεις κατι καινουργιο. αλλα οκ και με το παλιο παλι ιδιο θεμα ειχες νομιζω, οποτε οκ αυτο ειναι κι οτιναναι καπως και μπορεις να το συνδιασεις με οτι γουσταρεις.

                          Comment


                          • #28
                            Ας το εκανες Loggo_Link να ειμαστε μεσα σε ολα...

                            Παντως εγω ξενερωσα με την αλλαγη του Link, ΤΕΡΜΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤΙΚΗ ΦΙΛΙΑ ΤΕΡΜΑ&#33;&#33;&#33;&#33;&#33; :Ρ


                            .....Να βαλει;



                            ΝΑ ΒΑΛΕΙ&#33;&#33;&#33;&#33;
                            :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                            Comment


                            • #29
                              Logo Link? so kitch...

                              Βαλε τα αρχικα... Loli...

                              και ετσι θα σου λεμε ολοι, που πας μωρη Λωλη?


                              Comment


                              • #30
                                Sto mellon an ginete na grafei sto 1o post oi allages pou exoun ginei sta onoma gia na min xasoume tin mpala,emeis oi noobs..

                                Comment

                                Working...
                                X