Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέο Banner

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Το νεο banner ειναι τρομερο. Λιτο και κομψο, καθολου κουραστικο. Κριμα οντως για οσους ειχαν μπει στον κοπο να φτιαξουν δικα τους banner, ειχαν κανει πολυ καλη δουλεια, αλλα μετα απο καποιους πειραματισμους που εγιναν για μενα ειναι το πιο καλο αποτελεσμα.
    Επισης εινα ωραια η ιδεα του DJ αρκει το banner να διατηρησει την κομψοτητα του.
    My blog:Doppel's Den

    Comment


    • #32
      Μιας θίχτηκε πάντως το θέμα του διαγωνισμού και της μη χρήσης banner από κάποιο από αυτά που διαγωνίσθηκαν, παιδιά αυτό που έχει ανέβει ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ banner, είναι το λογότυπο του site.

      Για το banner μπορούμε να κάνουμε αυτό που λέει ο DJ, ή ακόμα καλύτερα εάν είναι τεχνικά εφικτό, μπορούμε να φτιάξουμε ένα banner για κάθε κατηγορία του forum, Nintendo, Microsoft, Sony, Retro κλπ, οπότε οποίος θέλει να προτείνει κάτι το προτείνει.
      There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
      Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

      Comment


      • #33
        ωραια ιδεα η τελευταια. θα μπορουσαν να υπαρχουν διαφορετικα banners για καθε κατηγορια ΜΑΖΙ με το λογοτυπο του φορουμ. πχ εκει που ειναι τα παιχνιδια της Nintendo να υπαρχει ενα banner με τον Mario, Link, Donkey Kong κλπ, κι αντιστοιχα απο παιχνιδια της Sony και της Microsoft για τις κατηγοριες τους. στα υπολοιπα θα σκεφτουμε τι μπορουμε να βαλουμε. ολα τα banners φυσικα στο ιδιο χρωμα για να ταιριαζουν με το skin. το θεμα ομως ειναι αν μπορει και γουσταρει καποιος να τα κανει ολα αυτα...

        Comment


        • #34
          ωραια ιδεα η τελευταια. θα μπορουσαν να υπαρχουν διαφορετικα banners για καθε κατηγορια ΜΑΖΙ με το λογοτυπο του φορουμ. πχ εκει που ειναι τα παιχνιδια της Nintendo να υπαρχει ενα banner με τον Mario, Link, Donkey Kong κλπ, κι αντιστοιχα απο παιχνιδια της Sony και της Microsoft για τις κατηγοριες τους. στα υπολοιπα θα σκεφτουμε τι μπορουμε να βαλουμε. ολα τα banners φυσικα στο ιδιο χρωμα για να ταιριαζουν με το skin. το θεμα ομως ειναι αν μπορει και γουσταρει καποιος να τα κανει ολα αυτα...
          [/b]
          Αυτό που προτείνεις ακούγεται σαν κάτι που θα γινόταν σε website και όχι σε forum. Ίσως είναι καλή ιδέα για το μέλλον του g-o.com


          Comment


          • #35
            Εγινε διαθεσιμο ενα 2ο skin... Δοκιμαστε και περιμενουμε feedback για τυχον προβληματα κτλ... για την ωρα ας πουμε πως ειναι σε δοκιμαστικη φαση.

            Comment


            • #36
              Me not like,απλά.
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • #37
                You not use,
                Do a barrel roll!

                Comment


                • #38
                  Ούτε εμένα μου άρεσε πολύ...θέλει νομίζω κάτι πιο ανοιχτόχρωμο.Υποστηρίζω μπορντό όπως και σε προηγούμενα post μου

                  Ένα μεγάλο μπράβο πάντως στα παιδία που κάνουνε δουλεία!!!!Δεν χρειάζεται να τους κατσίαζουμε όπως στο θέμα warn system που αρκετοί λέγαν να δουλέψετε στο banner στο skin κτλ αντί να κάνετε βλακείες...Η ανάπτυξη του site μπορεί να είναι αργή αλλά μην ξεχνάμε πως επάνω του δουλέυουν 3-4 άτομα.

                  Μπράβο παίδες ;)


                  Comment


                  • #39
                    Darkness βλέπω, Blue δεν βλέπω..! Πολύ μελαγχολικό για τα δικά μου γούστα. EMO gamers-odyssey fans rejoice!


                    Comment


                    • #40
                      Οκ, πειτε ιδεες τι χρωματα σας αρεσουν και θα ψαξουμε να δουμε τι υπαρχει και τι μπορουμε να βρουμε.
                      Ετοιμα skins ειναι αυτα και η διαθεση τους δεν εχει καποιο κοστος.

                      Υπαρχουν καποια σαφως πιο προσεγμενα skins, τα οποια θα πληρωσουμε για να αποκτησουμε εφοσον προκυψει τετοια αναγκη ... κοινως αν δε βρεθει κατι καλο και δωρεαν, τοτε αυτο θα ειναι το επομενο βημα.

                      Η οποιαδηποτε βοηθεια/προταση ειναι παντα ευπροσδεκτη φυσικα.

                      Comment


                      • #41
                        Εγώ προτείνω κάτι τέτοιο...



                        στο λιγότερο ποζεράδικο βέβαια και αν γίνεται όχι μάυρο φόντο

                        Ακόμα ένα σε red:


                        Και κάτι σε μπλε...


                        επίσης


                        και τελευταίο...



                        Βέβαια δεν ξέρω κατά πόσο είναι δυνατόν να βρούμε αυτά τα skins αλλά εγώ δίνω ιδέες...


                        Comment


                        • #42
                          αρκετή ποικιλία έχει εδώ:
                          http://skins.invisionize.com/db/index.php/c/184

                          Σύντομα λογικά θα έχουμε 4 ακόμα επιλογές.
                          NDS themes

                          Comment


                          • #43



                            [/b]
                            Πάρα πολύ ωραίο και απαλό.


                            Comment


                            • #44
                              Μπράβο ρε Boy, ωραίο link.
                              Βασικά μου αρέσει αρκετά το παρόν theme, αλλά κοίταξα λιγάκι το link του Boy και είδα μερικά πολύ ωραία.
                              Σε πιο σκούρο μοτίβο μου άρεσαν αυτά:




                              Και σε πιο ανοιχτό αυτά:



                              There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                              Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                              Comment


                              • #45
                                αυτό το θέματακι με το jet φαίνεται πολύ ωραίο
                                και το banner τα σπάει
                                grats Rampater
                                Eimai grousouzis

                                Comment

                                Working...
                                X