Announcement

Collapse
No announcement yet.

Demos - Συζήτηση και εντυπώσεις

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Εγω εριξα μια ματια στα Dark Messiah Of Might And Magic:Elements,Στο Bladestorm και στο Virtua Fighter 5.To Πρωτο μου φανηκε αρκετα ενδιαφερον,σιγουρα πολυ πιο διαδραστικα απο το αντιπαλο(κατα πολλους)δεος OblIVion.Φυσικα δε προκειται για το ιδιο πραγμα ομως οι ομοιοτητες σιγουρα θα τα φερουν σε συγκριση.Το Βladestorm μου φανηκε πολυ καλο,οχι απαραιτητα τιτλος για τον οποιο θα εδινα 70 ευρω αλλα σιγουρα θα ενδιαφερει λατρεις των Dynasty Warriors και KUF.Oσο για το VF5 τα πραγματα ειναι γνωστα,δε μπορω βεβαια να κανω ασφαλη εκτιμηση μεσω ενος demo αλλα τουλαχιστον απο τεχνικης αποψη ο τιτλος ειναι παρα πολυ καλος.Τα λοιπα περι αυτου τα γνωριζω.Αυτα.
    <div align="center">

    "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

    Comment


    • #17
      Kaτεβασα το demo του turok..

      Μεγαλη μουφα...

      Comment


      • #18
        Τόσο χάλι ρε σύ?

        Comment


        • #19
          Τόσο χάλι ρε σύ?
          [/b]
          Χαλια μαυρα σου λεω... Το παιχνιδι εχει τρελα προβληματα, το ΑΙ ειναι ανυπαρκτο, το επιπεδο του ντεμο ειναι κακοσχεδιασμενο και γραμικο, πεφτει το frame rate, τα οπλα ειναι καπως "ατσαλα" στη χρηση δεν μπορω να το εξηγησω αλλα δεν σου προσφερουν καμια ικανοποιηση....

          Πανε οι καλες μερες του Ν64....

          Comment


          • #20
            Βγηκε το Τουροκ και φαινετε και πολυ γαματο απο το λιγο που επαιξα, πιο ολοκληρωμενη αποψη θα ποσταρω αργοτερα.

            Comment


            • #21
              Βγηκε το Τουροκ και φαινετε και πολυ γαματο [/b]
              Χαλια μαυρα σου λεω[/b]
              Αυτα μου αρεσουν . Θα το κατεβασω και εγω αλλα εχω ηδη αρνητικη προκαταληψη μιας και το θεικο παρατραγουδο turok evolution δυσκολα ξεχνιεται ( για την ιστορια το περιοδικο Games το ειχε ως παιχνιδι του μηνα με 97% νομιζω και τοτε επειδη δεν ειχα προσβασει στον ηλεκτρονικο τυπο , το ειχα αγορασει...λεω ποση αποκληση πια)

              Comment


              • #22
                Tελικα θα κατασταλαξω στο " μετριο " ,οταν εγραψα το ποστ ειχα πεξει για πεντε λεπτα μεσα στη σπηλια και φανταζομουνα εναν υπεροχο εξω κοσμο...

                τυπικο first person ειναι με αλλοκοτη δραση,πολεμας με ανθρωπους και δεινοσαυρους ταυτοχρονα... μα γιατι ολοι να με μισουνε σε αυτο το κοσμο?

                Αντε με το καλο να πατωσει και να το τσιμπησω με 15-20 ευρω απο τα media markt...

                YΓ καμια σχεση με τουροκ 2 ενοειτε...

                Comment


                • #23
                  Kατεβασα το demo του Turok..
                  Τριγωνο--&#62;Delete--&#62;Yes

                  Comment


                  • #24
                    καινουργιο τουροκ? ουτε καν καταλαβα πως υπηρχε κατι τετοιο.
                    εχω παιξει ολα τα τουροκ της σειρας -ακομα και αυτα στο gamboy- και το μονο που μου εχει διαφυγει ειναι το evolution.

                    οπως καταλαβα αργοτερα, για καλο μου βγηκε τελικα και σας εξηγω:
                    παω multirama και μου λενε οτι για να τα φερουν πρεπει να δωσω αρχικα κατι χρηματα σαν προκαταβολη. τα δινω και μου λενε να περασω σε δυο μερες και οι δυο μερες εγιναν ενας μηνας και τελικα τα πηρα στο κρανιο και πηρα τα λεφτα μου πισω μετα για καλη μου τυχη μου ειπαν πως ειναι πατατα και δεν το εψαξα ξανα.

                    Comment


                    • #25
                      Απαράδεκτο το Turok, last-gen παιχνίδι από κάθε άποψη&#33; Η πολύδιαφημισμένη Unreal Engine έχει χάσει πλέον την αίγλη της μετά από πατάτες σαν αυτό και το Blacksite.

                      Comment


                      • #26
                        simera evalan demo tou kingdom under fire circle of doom alla den me afinoun na to katevaso mou vgazi not available from your location to idio ke me to the club xerete giati?episis stis 31 tou mina tha valoun demo tou devil may cry 4 an den mporo na to katevaso ke auto ftani pia to parakane i microsoft.den xero alla nomizo pos meta to update tou dekemvri kati den pai kala sto live

                        Comment


                        • #27
                          Σε κάποια demos γίνεται αυτό για άτομα με silver membership.Από ότι είχα διαβάσει πρέπει να περιμένεις για μερικά για να τα κατεβάσεις χωρίς πρόβλημα...
                          Μόνο χάλκινο πια, ούτε καν ασημένιο
                          Απόσπασμα από το editorial από Gamelife του κ.Φωκίωνα Χαροκόπου.
                          Μέσα στην προσμονή και στη γενική ανανέωση ενδιαφέροντος στο Xbox 360 που πρόσφερε η νέα έκδοση του λειτουργικού του συστήματος, μια μικρή λεπτομέρεια έφτασε μάλλον αθόρυβα στα gaming sites και ξεχάστηκε μέσα στο θόρυβο των Xbox Originals και της (μερικής) υποστήριξης για αρχεία DivX. Από την Τρίτη, 4 Δεκεμβρίου, οι κάτοχοι Xbox 360 που συνδέονται στο Xbox Live με έναν δωρεάν λογαριασμό Silver, δεν έχουν πλέον άμεση πρόσβαση στα νέα demos, αλλά και σε άλλο δωρεάν περιεχόμενο που τυχόν γίνεται διαθέσιμο μέσω της δικτυακής υπηρεσίας της Microsoft. Στις περισσότερες περιπτώσεις, οι χρήστες της υπηρεσίας θα πρέπει να περιμένουν περίπου μια εβδομάδα για να αποκτήσουν πρόσβαση στο περιεχόμενο. Μετά την εγκατάσταση του Fall Update στο μηχάνημά τους, οι κάτοχοι Xbox 360 με ?ασημένιους? λογαριασμούς θα παρατηρήσουν πως το μη άμεσα διαθέσιμο περιεχόμενο θα επισημαίνεται με ένα ειδικό σύμβολο, ενώ αν προσπαθήσουν να το κατεβάσουν, θα λάβουν ένα μήνυμα που θα τους ειδοποιεί πως το περιεχόμενο δεν είναι ακόμα διαθέσιμο και πως μπορούν να δοκιμάσουν ξανά σε μερικές μέρες.[/b]
                          «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                          Comment


                          • #28
                            krima re gamoto giati to turok mou aresai para poli sta video.......
                            pantos aparadekto san to blacksite den einai sigoura alla to metrio den to ksepernaei distixos kai to mono pou to sozei kapos einai i kali parousia kai aisthisi me tous dinosaurous alla pou ksereis mporei isos kati na leei online alla tora pou to ida den kaigomai


                            molis dokimasa kai to demo tou the club me arketa ikanopoiitiki parousia gia emena.Arketa kala grafika PARA poli kalos ixos kai metrio pros kalo gameplay.To dokimase kanenas allos?

                            Comment


                            • #29
                              Το Club δεν με ενθουσίασε ιδιαίτερα. Σε budget τιμή μπορεί να ψιλοαξίζει την αγορά αλλά σε κανονική τιμή μάλλον όχι.

                              Comment


                              • #30
                                Fifa street 3...ΓΤΠΚ...

                                Comment

                                Working...
                                X