Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τι browser χρησιμοποιείτε;;;

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Safari .. Den exei ta plug-ins tou Firefox, alla niotho oti einai pio grigoros ..



    Comment


    • #17
      Opera. Απο συνηθεια βασικα Μ'εχει βολεψει
      https://en.wikipedia.org/wiki/Outcast_(game)

      H μονη αποδειξη οτι το Βελγιο υπαρχει...

      Comment


      • #18
        Firefox Αν και τώρα τελευταία το σκέφτομαι για Konqueror
        Eimai grousouzis

        Comment


        • #19
          Opera..Εγω να ανοιγω σελιδες θελω κ να κανω bookmark τιποτε αλλο οποτε μια χαρα ειμαι
          Its Better To Be Hated For What You Are Than To Be Loved For What You Are Not..!
          http://oxidesmansion.wordpress.com/
          http://www.myspace.com/oxiderulezzz

          Comment


          • #20
            Mozilla Firefox!!

            Comment


            • #21
              Firefox 3 Beta 5 Πλέον. ;)

              Comment


              • #22
                το ιδιο κι εδω και περιμενω για τη κανονικη εκδοση του Firefox 3. αν και σερνετε αρχικα οταν ανοιγει ο υπολογιστης πολυ. ισως ειναι θεμα antivirus. το Konqueror το εχει δοκιμασει κανεις να μας πει αν αξιζει κι αν ειναι πιο γρηγορο ισως ?

                Comment


                • #23
                  Σαντοου τα σπάει η υπογραφή.
                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • #24
                    Mozilla αλλα μου κανει πουστιες τελευταια πχ ξαφνικα ενω κατεβαζω αρχεια (χωρις resume) μου λεει οτι παρουσιαστηκε καποιο prob και πρεπει να τον κλεισω - ξανανοιξω...

                    " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                    Authenticity sir, authenticity. "

                    Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                    Comment


                    • #25
                      Χρησημοποιω FireFox ομως αν ηταν εφικτο θα αλλαζα σε Opera.Δεν ειναι διοτι μου βγαζει καποιο ειδος ασυμβατοτητας με τα Vista.Καθε φορα που τον ανοιγω crush-αρει.Απο μια μικρη δοκιμη που ειχα κανει παντως μου φανηκε εντυπωσιακος,καλο ειναι οσοι δεν τον εχουν αγγιξει καθολου να ριξουν μια ματια...
                      <div align="center">

                      "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                      Comment


                      • #26
                        παλιά χρησιμοποιούσα τον explorer αλλά επειδή έχω βαρεθεί τα κολλήμτα που τρώει έχω αρχίσει πλέον και κάνω bookmarks στο firefox και στο safari κι έχω βρει πλέον την υγειά μου.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • #27
                          Opera πλέον καθώς έχει κάποιες μοναδικές και χρήσιμες λειτουργίες και είναι πιο γρήγορος. Αλλά έχω και τους Firefox 3, IE 7 για πλάκα (κρασάρουν που και που όμως). Ο IE 7 είναι έτη φωτός μπροστά από τον 6. Καμία σχέση όμως&#33; Θα δοκιμάσω και Safari κάποια στιγμή.


                          Comment


                          • #28
                            Εγώ χρησιμοποιώ Firefox, Opera αλλά και Safari (με μια ιδιαίτερη προτίμηση στον πρώτο) και έχω την εντύπωση ότι Safari είναι ο πιο γρήγορος, με τον Firefox να ακολουθεί και τον Οpera τελευταίο. Έχω και Ιnternet Explorer 7 αλλά δεν τον χρησιμοπιώ γιατί δεν έχει ωραία skins.
                            "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

                            Comment


                            • #29
                              LOL έλεος, ο πιο γρήγορος browser, όπως λένε και τα Windows, και οι κατασκευαστές, είναι η Opera, και από δικής μου απόψεως, είναι και ο ομορφότερος!

                              Comment


                              • #30
                                Το ξαναγύρισα σε firerfox... από ότι βλέπω αντιγράψανε και άλλα στοιχεία αλλων browsers όσο έλειπα... γμτ λιγο πιο ελαφρύς να ήταν θα ήταν ο τέλειος...
                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X