Announcement

Collapse
No announcement yet.

Σχολιασμός επικαιρότητας-ανταλλαγή απόψεων

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Στο 2:49 τραγουδαει ο Λαμπρακης του Εργοτελη;

    Comment


    • LOL δε ξερω κανεναν απ'τους 2 αλλα κοιταω μια το βιντεο , μια την εικονα και λυνομαι στα γελια.
      Do a barrel roll!

      Comment



      • R.I.P και από εμένα...

        Comment




        • Kαλο ταξιδι μεγαλε Σπυρο Καλογηρου...
          :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

          Comment


          • Χτες πέθανε και η Φάρα Φόσετ.
            Περονόσπορος έπεσε;
            Carpe diem

            Comment


            • Ο Gary Taylor, Πρόεδρος και ιδιοκτήτης του MJJcommunity.com, επιβεβαίωσε 13 αυτοκτονίες των fan του Βασιλιά της Ποπ."Πράγματι συμβαίνει, και περάσαμε τις 12. Νομίζω ότι ένας άνθρωπος ήταν από την Βρετανία... Είναι μία πολύ σοβαρή κατάσταση, αλλά απευθύνω έκκληση στους θαυμαστές... Ο Michael δε θα το ήθελε αυτό για σας! Μην το κάνετε!"

              Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.


              Αυτή η ιστοσελίδα είναι προς πώληση! thegreekz.com αποτελεί την πρώτη και καλύτερη πηγή για όλες τις πληροφορίες που ψάχνετε. Από γενικά έως τα πιο απίθανα θέματα, το thegreekz.com τα έχει όλα. Ελπίζουμε να βρείτε αυτό που ψάχνετε!

              Comment


              • Απορώ πως πέρασε στο ντούκου αυτό...



                Να το δω να γίνεται και άλλο τίποτα. Μη σας πω ότι μέχρι και Ν.Δ. θα ψηφίσω. Πραγματικά θα είναι το μεγαλύτερο έργο στη χώρα από τη μεταπολίτευση.
                "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                Comment


                • Ναι ναι λες και δε θα γινει με δικα μας λεφτα και δε θα φανε κιολας. Απ'τα 2.1 δις, το 0.1 ειναι για το εργο. Επισης τελικα θα κοστισει πολυ περισσοτερο. Και σιγα το εργο δηλαδη, ολη μας η ζωη απ'το internet εξαρταται;
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • Αυτό είναι παμπάλαιο ρε σείς.
                    Εγώ το παρακολουθώ σχεδόν ένα χρόνο τώρα, χθες μάλιστα διάβαζα οτι το έργο έχεις ως στόχο της δημιουργία οπτικών ινών που θα μπορεί να χρησιμοποιεί το 35% των νοικοκυριών στην Ελλάδα μέχρι το... 2017. Αργούμε πολύ ακόμα.

                    PS: Το έργο είναι πιο γνωστό και θα το έχετε ακούσει ως FTTH.

                    Comment


                    • Αυτό το ιστολόγιο βρίσκεται υπό εξέταση λόγω πιθανής παράβασης των Όρων Υπηρεσιών Blogger και η πρόσβαση επιτρέπεται μόνο στους συντάκτες

                      ΕΔΩ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΤΥΧΑΙΑ - ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ MΕ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΚΑΙ ΣΑΤΙΡΑ


                      Αρχισαμε...
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • Το ανοιξαν χθες το βραδυ.. Το διαβαζω και γω εδω και 6 μηνες αυτο το blog και μπορω να πω οτι πραγματι κατα καιρους γραφει σωστα πραγματα αν και δεν συμφωνω παντα με ολα.

                        Παντως τον Τριανταφυλλοπουλο τον εχουν κανει σκουπιδι. Το τι εχουν γραψει δεν λεγετε.





                        Comment


                        • Originally posted by Ramparter View Post
                          Ναι ναι λες και δε θα γινει με δικα μας λεφτα και δε θα φανε κιολας. Απ'τα 2.1 δις, το 0.1 ειναι για το εργο. Επισης τελικα θα κοστισει πολυ περισσοτερο. Και σιγα το εργο δηλαδη, ολη μας η ζωη απ'το internet εξαρταται;

                          LOL, χαλάρωσε ρε Rampo, υπερβάλλω και αστειεύομαι, προφανώς.

                          Το θέμα είναι ότι, αν όντως γίνει κάτι τέτοιο, η χώρα μας πάει από το μηδέν στον Θεό μονομιάς στο θέμα internet. Τόσο απότομη πρόοδος στην Ψωροκώσταινα μάλλον είναι ανεπανάληπτη.

                          ChrisTop, το ότι είναι παμπάλαιο, όπως λες, απλά αποδεικνύει αυτό που είπα στην αρχή του post μου: Πως στο καλό πέρασε στο ντούκου κάτι τέτοιο;
                          "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                          Comment


                          • ΟΚ. Παντως ουτε στο μηδεν ειμαστε, ουτε στο Θεο παμε μονομιας. Ειναι ενα εργο που θα παρει πολυ καιρο και δε ξερουμε και πως θα ναι ακομη. Εδω δεν εχουμε λυσει τα προβληματα με τους παροχους.

                            Αν ολα πανε βαση σχεδιου(ψηφιακη τηλεοραση anyone;) τα πρωτα σπιτια θα εχουν μεσα στο 2011 και συνολικα αναμενεται η καλυψη να ολοκληρωθει το 2017 (οταν πλεον η Γη θα εχει περασει στη πεμπτη διασταση οποτε ισως να ναι περιττο το ιντερνετ τοτε).
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • Patrick Swayze dies at 57


                              Comment


                              • Kρίμα... Το άκουσα σήμερα το πρωί στο ραδιόφωνο. Δεν ήταν από τους αγαπημένους μου ηθοποιούς αλλά έφυγε νωρίς( εντάξει κανά δυο ταινίες του μου άρεσαν) και είχε γίνει και mainstream σε τεράστιο βαθμό με το Ghost, Dirty Dancing και νομίζω τραγουδάει και το She's like the wind. R.I.P.

                                Clip of the movie dirty dancing with the soundtrack she's like the wind
                                «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                                Comment

                                Working...
                                X