Announcement

Collapse
No announcement yet.

I just finished

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vaynard View Post
    χθες τελειωσα το la noire εχω γραψει καποια πραγματα στο thread του, θα γραψω και τις τελικες εντυπωσεις μολις τις συμμαζεψω λιγο στο μυαλο μου γιατι ειναι σκωτσεζικο ντουζ
    Τόσο χάλια ε;

    Comment


    • Originally posted by Evans View Post
      Τόσο χάλια ε;
      έλα για τορρεντ καλό είναι
      Star Citizen videos Star Citizen gallery

      Comment


      • Εμ τι να περιμένεις από ένα τέτοιο όνομα για game....
        Nintendo I.D.: paixtis
        3ds friend code: 2664-2347-7128

        Comment


        • Μιλάει ο άνθρωπος που παίζει Spiderman στο Wii .

          Comment


          • Χαχα!!Έτσι έτσι!!!Μέσα σε μια μέρα έφυγε πλάκα πλάκα.Πολύ noob game!!
            Nintendo I.D.: paixtis
            3ds friend code: 2664-2347-7128

            Comment


            • Τέλος το Lost Odyssey. Περισσότερα στο αντίστοιχο θέμα.
              sigpic

              Comment


              • crysis 2 και μετα crysis 1 Τα επαιξα με λαθος σειρα αλλα οκ.

                Στο ενα τωρα τι να πω 100 χρονια μπροστα απο την εποχη του, ημουν σε ολο το campaign με το στομα ανοιχτο και αν σκεφτεις οτι ειναι και 4 χρονια παιχνιδι καταλαβαινεις ποσο μπροστα ηταν. Πραγματικα ελπιζω καποια στιγμη να εχω το hardware να το κανω αλλο ενα playthrough σε very high settings @ 2560x1600 θα ειναι το απολυτο eye candy. Τωρα το επαιζα σε ολα medium εκτος απο τα textures που τα ειχα high και πραγματικα ειναι best looking game ever. Ανετα καλυτερα γραφικα απο το 2.

                Και για να μη λεω μονο για τα γραφικα και το gameplay και η ιστορια μου αρεσαν παρα πολυ, ξεκιναει λιγο αργα και μπορει να βαρεθουν αρκετοι και αφου δουν το τοπιο και τα γραφικα να το παρατησουν αλλα πραγματικα αξιζει ολο το playthrough. Το 2 δεν ειναι τοσο εντυπωσιακο στον τεχνικο τομεα αλλα το campaign ειναι πολυ καλυτερο και ανετα ενα απο τα καλυτερα που εχω παιξει ever.

                Τωρα θα ξεκινησω και το warhead..

                Comment


                • Τωρα το επαιζα σε ολα medium εκτος απο τα textures που τα ειχα high και πραγματικα ειναι best looking game ever
                  Κάτσε ρε, καλύτερο PC από εμένα έχεις και το έπαιζες με όλα medium; Εγώ όλα very high τα έχω και κάτω από 30 frames δεν πιάνω (τουλάχιστον στην πρώτη ώρα ).

                  Comment


                  • Originally posted by Evans View Post
                    Κάτσε ρε, καλύτερο PC από εμένα έχεις και το έπαιζες με όλα medium; Εγώ όλα very high τα έχω και κάτω από 30 frames δεν πιάνω (τουλάχιστον στην πρώτη ώρα ).
                    Σε 2560χ1600 το επαιξα. Σε 1920x1200 ισχυει ετσι παιζει αλλα σε καποια σημεια πεφτει πολυ το frame rate(Ειδικα η τελευταια μαχη με 15fps την εβγαλα..) Παντως δεν μπορω να παιξω με χαμηλοτερη αναλυση γιατι μου φαινετε η διαφορα στο ματι, προτιμω σε native αναλυση και medium.

                    Γενικα ποτε(εκτος απο την τελευταια μαχη που γινεται χαμος) δεν επεσα και εγω κατω απο 30 frames. Μπορει να τραβαγε και με μερικα high ακομα αλλα γενικα σε αυτη την αναλυση δεν το maxarw με τιποτα. Σε κανα 2 χρονια ισως.. (Για το 1 λεμε παντα το 2 ειναι ΠΟΛΥ ελαφρυτερο..)

                    Comment


                    • Donkey Kong Country returns

                      Παιχνιδαρα απτις λιγες, ξεκλειδωσα και το mirror mode εννοειται, παλι καλα που το επαιζα coop με ενα φιλο γιατι σε καποια σημεια ακομα και με 6 καρδιες φτυνεις αιμα, αγαπαμε retro

                      9.5/10

                      Comment


                      • Originally posted by Enpsty View Post
                        Τέλος το Crysis 2. Ωραίο ήταν. Ξεκινάει λίγο χαλαρά, αλλά γίνεται πιο ενδιαφέρον απ'την μέση και μετά.
                        Ισχυει..

                        Τελειωσα και το bulletstorm πριν απο μερικες μερες, πολυ καλο, ενω ειχα πει οτι μαλλον δεν θα το τελειωσω και κατι αλλα τετοια τελικα κολλησα για τα καλα.. Πολυ καλο παιχνιδι..

                        Comment


                        • teliosa to shadows of the damned sto 360 itan arketa kalo ine kati metaxi resident evil ke no more heroes ke me tin mousiki tou akira yamaoka.to mionektima pou vrika ine pos den exi katholou replay value den exi new game plus oute alla endings kata ta alla axizi

                          Comment


                          • Originally posted by wesker View Post
                            teliosa to shadows of the damned sto 360 itan arketa kalo ine kati metaxi resident evil ke no more heroes ke me tin mousiki tou akira yamaoka.to mionektima pou vrika ine pos den exi katholou replay value den exi new game plus oute alla endings kata ta alla axizi
                            Ειναι το επομενο στη λιστα μου.. Και εγω καπως ετσι το περιμενα, ενα καλο single player και στο ραφι μετα..

                            Comment


                            • Τελείωσα το Dragon Age: Origins . Το ρολόι έγραψε κάπου 150 ώρες και πραγματικά το λάτρεψα. Κάποια στιγμή θα παίξω και το 2, αλλά δεν το βλέπω για το κοντινό μέλλον . Με το origins ασχολούμουν 5 ολόκληρους μηνες , και κατάλαβα ότι οι εποχές που έλιωνα με RPG έχουν περάσει για τα καλά :xp:

                              Comment


                              • 150 ώρες? wow μου αρέσει που εγώ ήλπιζα να το τελειώσω στις 60-70 και έχω ήδη αγοράσει το 2

                                Tελείωσα το Splatterhouse στο normal. Απορώ πώς αυτό το game έφαγε τόσο κράξιμο. Τέλος πάντων είμαι και fan των παλιών games οπότε ίσως δεν είμαι αντικειμενικός. Πολύ καλό action game, λίγο rough around the edges που λέγανε και στο χωριό μου, πολύ αίμα και βία, αρρωστημένο humour και 80s horror και καλή metal μουσική. Προσωπικά το διασκέδασα και πέραν κάποιων bugs etc που μαρτυρούν πόσο γρήγορα βγήκε το game, πέρασα πολύ πολύ καλά. Από τα πιο υποτιμημένα games κατά την άποψή μου. Α μεγάλο θετικό πως περιλαμβάνονται και τα τρία original Splatterhouse. Οπότε για 15-20€ που βρίσκεται πλέον θεωρώ πως είναι bargain, ειδικά για fans των action games και του χοντροκομμένου splatter/ humour. Στο normal η δυσκολία είναι μια χαρά, σε σημεία μπορεί και να εκνευρίσει λίγο. Το καλό είναι πως υπάρχει new game+ κάτι που βοηθά για όποιον πάει και για hard mode. Εν κατακλείδι ανέλπιστα καλό remake κρίμα που πάτωσε ήθελα να δω sequel αλλά οκ τα Splattterhouse πάντα έτσι ήταν σαν franchise.

                                Credits και μουσική από ASG ενώ κατά τη διάρκεια boss fight στο game παίζει το Blood and Thunder των Mastodon
                                EDIT
                                To boss fight με τον Biggy Man ήταν απίστευτο σαν σκηνικό.
                                «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                                Comment

                                Working...
                                X