Announcement

Collapse
No announcement yet.

I just finished

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Επιτελους τελειωσα το Portal 2 στο single.

    Δε μπορω να πω τιποτα, εξαιρετικο και αξιο των βαθμων που πηρε. Δεν εχω κοσμο βεβαια να παιξω διπλο online, αλλα οκ, θα δουμε τι μπορει να γινει. Το φιναλε παντως ειναι οντως φοβερο, ο Frank Sinatra θα ηταν περιφανος.

    Edit: παει και το Kirby's Epic Yarn. Πρωτο παιχνιδι που τελειωνει παρεα με γυναικα. Να γραφτει στα πρακτικα παρακαλω.
    :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

    Comment


    • Originally posted by McSolid View Post
      Επιτελους τελειωσα το Portal 2 στο single.

      Δε μπορω να πω τιποτα, εξαιρετικο και αξιο των βαθμων που πηρε. Δεν εχω κοσμο βεβαια να παιξω διπλο online, αλλα οκ, θα δουμε τι μπορει να γινει. Το φιναλε παντως ειναι οντως φοβερο, ο Frank Sinatra θα ηταν περιφανος.
      Θα σε παρότρυνα να παίξεις το co-op, καθώς πρόκειται για πιο προκλητικές δυσκολίες από το single player. Η απόφαση δικιά σου, γιατί πρέπει να βρεις κάποιον που να καίγεται να το παίξει μαζί σου, γιατί τώρα τέτοιες εποχές 1 χρόνο μετά την κυκλοφορία του θα δυσκολευτείς να βρεις κάποιον σαν να ψάχνεις ψύλλο στ' άχυρα.
      sigpic

      Comment


      • Τελείωσα το Last Story, κατά λάθος έκανα skip 2 chapters αλλά δεν πειράζει καθώς έχω σκοπό να το κάνω replay σύντομα.

        Comment


        • Originally posted by 丹野 View Post
          Θα σε παρότρυνα να παίξεις το co-op, καθώς πρόκειται για πιο προκλητικές δυσκολίες από το single player. Η απόφαση δικιά σου, γιατί πρέπει να βρεις κάποιον που να καίγεται να το παίξει μαζί σου, γιατί τώρα τέτοιες εποχές 1 χρόνο μετά την κυκλοφορία του θα δυσκολευτείς να βρεις κάποιον σαν να ψάχνεις ψύλλο στ' άχυρα.
          Έχεις δίκιο σε αυτό, όσοι το έχουν παίξει δύσκολα θα το ξανάπαιζαν, δεδομένου ότι θα ξέρουν απ' έξω τι να κάνουν. Ο αδελφός μου δεν το έχει τερματίσει και θέλει να το παίξει, οπότε να ένας υποψήφιος .

          Comment


          • Wait,count me in too.Gia poli argotera vevaia.
            Carpe diem

            Comment


            • Kingdom Hearts Birth By Sleep Final Mix.Έγραψα μερικά πράγματα στο θέμα των παιχνιδιών.Σειρά έχουν τα ύπολοιπα kh.
              Nintendo I.D.: paixtis
              3ds friend code: 2664-2347-7128

              Comment


              • Τελείωσα τους τελευταίους δυο μήνες:

                -Dante's Inferno
                Πολύ ωραία ατμόσφαιρα, εκνευριστικοί κάποιοι αντίπαλοι (cheap), περίεργη κάμερα και βλακεία που μπορείς να αλλάξεις δυσκολία όποτε θες χωρίς να επηρεάζει τίποτα.

                -Call of Duty 4: MW (Veteran)
                Το δανείστηκα από την τοπική βιβλιοθήκη για τυπικό farming. Ο μηχανισμός mad dash->wait for NPCs->checkpoint μου φάνηκε απαράδεκτος. Είχα καιρό να παίξω παιχνίδι της σειράς οπότε κάπως το είχα ξεχάσει. Επίσης η τελευταία αποστολή μου πήρε ώρες.

                -Battlefield 3 (Hard)
                Μικρό campaign, σε κάποια σημεία βαρετό, σε άλλα ενδιαφέρον. Ποικιλία τουλάχιστον σε περιοχές και tasks. Συνεχίζουμε με multi και co-op που μου έχουν μείνει λίγα. Η Frostbite2 τα σπάει (κυριολεκτικά!)...

                -WET (Golden Bullets)
                Δανείζεται συνεχώς στο στυλ από Tarantino, καταντάει αδιάφορο και κουραστικό πολύ γρήγορα καθώς, τουλάχιστον στις μεγάλες δυσκολίες, πρέπει να κάνεις συνεχώς trigger το slow-mo αλλιώς πεθαίνεις γρήγορα!

                -RAGE (Hard)
                Μου άρεσε το old school στυλ, τα γραφικά, τα όπλα. Δε μου άρεσε η γραμμικότητα, τα λιγοστά περιθώρια εξερεύνησης και το απαράδεκτο τέλος. Μου έμεινε το co-op.

                -RDR: Undead Nightmare (100%)
                Από τα καλύτερα DLC που υπάρχουν. Cowboys and zombies? Sign me up! Ωραίο χιούμορ επίσης!


                Comment


                • Ποτέ δεν κατάλαβα τι old school έχει το RAGE.

                  Comment


                  • Μετά από αρκετό καιρό ξαναμπήκα σε gaming mood και άνοιξα κονσόλα για να τελειώσω το infamous 2.

                    Comment


                    • teliosa to mass effect 3

                      Comment


                      • Journey. Θα το ξαναπαίξω βέβαια στο πιο χαλαρό.
                        Originally posted by Squall Leonhart
                        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                        Originally posted by 丹野
                        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                        Originally posted by Ryu_gr
                        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                        Comment


                        • Τέλειωσα Batman: Arkham Asylum και έβγαλα όλα του τα achievements.

                          Comment


                          • Ghost of Sparta μετα απο 8 ωρες στο hard. Overall παρα πολυ ωραιο παιχνιδι με τρελα production values. Το μονο που με χαλασε καπως ηταν το σεναριο απο το οποιο περιμενα πολυ περισσοτερα πραγματα μιας και η θεματολογια του ηταν πολυ hyped λογω του πρωτου τιτλου.

                            Comment


                            • Originally posted by nooto View Post
                              Ghost of Sparta μετα απο 8 ωρες στο hard. Overall παρα πολυ ωραιο παιχνιδι με τρελα production values. Το μονο που με χαλασε καπως ηταν το σεναριο απο το οποιο περιμενα πολυ περισσοτερα πραγματα μιας και η θεματολογια του ηταν πολυ hyped λογω του πρωτου τιτλου.
                              Όντως. Τουλάχιστον είδαμε και τον Θάνατο. Μένει να δούμε τι έγινε ανάμεσα στο 2 και το 3.
                              sigpic

                              Comment


                              • να κανω μια σουμα των τελευταιων ημερων? οχι πως νοιαζετε κανεις αλλα ετσι για ημερολογιακους λογους, εγραψα καποια σχολια για μερικα απο αυτα σεαντιστοιχα threads

                                με αυτη την σειρα

                                kingdoms of amalur,resident evil revalations , asuras wrath ,devil survivor 2 , last story , mass effect 3

                                Comment

                                Working...
                                X