Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τι θα γινοταν αν.....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Τι θα γινοταν αν.....

    Γυρνοντας στην Αθηνα για Πασχα απο επαρχια λογο σπουδων...ανακαλυπτες οτι λογο εργασιων στο υπογειο του σπιτιου ειχαν ''φυγει'' για τα σκουπιδια,συλλογη περιοδικων οπως pixel του 93-94,gamepro(σχεδον ολα),ολα τα Pixel οταν επανακυκλοφορισε,Αρκετα EDGE,ολα τα Sega power,αρκετα sega saturn magazine,αρκετα playstation magazine(ελληνικα και ξενα),πολλα Dreamcast περιοδικα(ξενος τυπος),κ.α μαζι με την κονσολα saturn(χαλασμενο αλλα δεν λεει κατι αυτο)..πως θα αισθανοσουν?
    Εγω ειμαι πολυ χαρουμενος που αδειασε το υπογειο.

  • #2
    εχεις την κατανοηση μου...λυπαμαι...
    Eαν ειχε τυχει αυτο σε εμενα, θα ειχαμε θυματα
    " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

    Authenticity sir, authenticity. "

    Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



    Comment


    • #3
      Αστα να πανε...δεν μπορω να ηρεμησω.

      Comment


      • #4
        Πω ήττα?
        Βασικά εν μέρει σε καταλαβαίνω, έχω κάνει τρεις μετακομίσεις και με τις αλλαγές έχω χάσει κι εγώ μερικά τεύχη (κι όχι μόνο).
        There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
        Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

        Comment


        • #5
          Σε καταλαβαίνω.Εμένα η μάνα μου έχει εξαφανίσει κουτιά και manuals από SNES games που είχα και τα φύλαγα ως κόρες οφθαλμού.Και περιοδικά έιχα πάρα πολλά πάνω,αλλά μάλλον τα έβαλε αποθήκη...Αν όχι θα κλάψω.


          ΕDIT:
          Και το κλασικό...Αφού θέλατε να τα πετάξετε γιατί δε με παίρνατε ένα τηλέφωνο??
          Και η απάντηση η κλασική πλέον.Ε ήταν τόσο παλιά τι να τα κάνεις??
          «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

          Comment


          • #6
            <div class='quotetop'>(Burai_Fighter &#064; Apr 21 2008, 11&#58;14 AM) [snapback]19389[/snapback]</div>
            Και το κλασικό...Αφού θέλατε να τα πετάξετε γιατί δε με παίρνατε ένα τηλέφωνο??
            Και η απάντηση η κλασική πλέον.Ε ήταν τόσο παλιά τι να τα κάνεις??
            [/b]
            Aκριβως αυτη την ερωτηση εκανα και ακριβως αυτο μου ειπε

            Comment


            • #7
              εγω ρε γαμωτο εχω χασει το βιβλιαρακι του Ocarina of time θυμαμαι στο παλιο το σπιτι το βλεπα παντα σε μια γωνια, και ελεγα, αυριο θα το βαλω στο κουτι, αυριο αυριο... παει το βιβλιαρακι...

              Οσο για τα περιοδικα, ρε παιδια σορρυ αλλα οταν επαιρνα 3-4 περιοδικα το μηνα... ε δε θα νοικιαζω και αλλο διαμερισμα για να τα φυλλαω, τα κραταγα παντα μερικους μηνες και μετα πεταμα.

              Comment


              • #8
                Ta periodika opos kai i sulogi tou ka8e gamer einai kati san kumilia i periousia megalis aksias opote i apolia tous einai san na exeis xasei mia zoi olokliri,ti zoi sou os gamer.Ego toso sovara to vlepo.
                Nintendo I.D.: paixtis
                3ds friend code: 2664-2347-7128

                Comment


                • #9
                  <div class='quotetop'>(paixtis &#064; Apr 21 2008, 02&#58;23 PM) [snapback]19423[/snapback]</div>
                  Ta periodika opos kai i sulogi tou ka8e gamer einai kati san kumilia i periousia megalis aksias opote i apolia tous einai san na exeis xasei mia zoi olokliri,ti zoi sou os gamer.Ego toso sovara to vlepo.
                  [/b]
                  Πανω κατω συμφωνω.Οταν πηγαινα υπογειο(στην αποθηκη) για καποια αλλη δουλεια,συνηθως καθομουν για πολυ ωρα διαβαζοντας τα παλια περιοδικα τα οποια με γυρνουσαν σε εκεινες τις εποχες.Θυμομουν στιγμες,οπως ποτε αγορασα το ταδε παιχνιδι,κονσολα,τα ελπιδοφορα νεα,τα κακα νεα κτλ

                  Comment


                  • #10
                    Nai einai oraio na diavazeis palia periodika vlepeis pos ekselixtikan ta pragmata kai exeis ena ais8ima nostalgias gia to parel8on.
                    Nintendo I.D.: paixtis
                    3ds friend code: 2664-2347-7128

                    Comment

                    Working...
                    X