Announcement

Collapse
No announcement yet.

Μουσική: Τί ακούτε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • σημερα το ξαναριξα στο industrial / electro

    ετσι εχουμε και λεμε:




    http://www.myspace.com/agonoize

    +


    http://www.myspace.com/straftanzmusic



    επισης μου κολλησε μια κομματαρα απο τους La Caution (γαλλικο rap) με τιτλο GPS sur la com?te αλλα δυστηχως δε καταφερα να βρω ολοκληρο το album τους ακομα...

    Comment


    • Warrel Dane - Praises to the War Machine.κάποια στιγμή πρέπει να πάω να το αγοράσω κιόλας.
      Carpe diem

      Comment


      • Warrel Dane - Praises to the War Machine.κάποια στιγμή πρέπει να πάω να το αγοράσω κιόλας.
        [/b]
        το αγόρασα σήμερα. Πολύ όμορφος δίσκος, αρκετά διαφορετικός από Nevermore, δηλαδή, αρκετα διαφορετικός ώστε να δικαιολογεί τη δημιουργία solo δίσκου.

        το "brother" είναι από τα ποιο συγκλονιστικά τραγούδια ever.
        gently hold our heads,
        gently hold our heads on high

        Comment


        • συμφωνώ fandango...
          Carpe diem

          Comment


          • Ξέρεις κάποιος να μου πει τι εννοούν αυτοί οι στίχοι από το τραγούδι "too much love will kill you" των Queen

            Too much love will kill you
            If you can't make up your mind
            Torn between the lover
            And the love you leave behind
            You're headed for disaster
            'cos you never read the signs


            πια signs;
            Star Citizen videos Star Citizen gallery

            Comment


            • Ξέρεις κάποιος να μου πει τι εννοούν αυτοί οι στίχοι από το τραγούδι "too much love will kill you" των Queen

              Too much love will kill you
              If you can't make up your mind
              Torn between the lover
              And the love you leave behind
              You're headed for disaster
              'cos you never read the signs


              πια signs;
              [/b]
              Πλάκα κάνεις?Τι πάει να πει "ποια signs"??
              'Οτι δεν έφτανε σε οργασμό η κοπέλα, ίσως να ταν το πρώτο..
              Nintendo must have created a virtual Eternal Darkness game that has engorged reality. The sanity meter right now is maxed out x 10000 so we're experiencing some weird stuff.

              Let's just all say the magic words and go back to reality.

              THIS CAN'T BE HAPPENING!!!!!

              Comment


              • επισης μου κολλησε μια κομματαρα απο τους La Caution (γαλλικο rap) με τιτλο GPS sur la com?te αλλα δυστηχως δε καταφερα να βρω ολοκληρο το album τους ακομα...
                [/b]
                δεν αργησα να τα βρω απο τι φαινεται. La Caution και παλι λοιπον!





                http://www.myspace.com/lacaution
                http://www.la-caution.net

                Comment


                • Πλάκα κάνεις?Τι πάει να πει "ποια signs"??
                  'Οτι δεν έφτανε σε οργασμό η κοπέλα, ίσως να ταν το πρώτο..
                  [/b]

                  Άντε ρε αναίσθητε :icon_twisted: B)
                  Star Citizen videos Star Citizen gallery

                  Comment


                  • Έχω φάει κόλλημε τελευταία με την ρώσικη κλασσική μουσική.
                    Ochy Chornye



                    Μοscow Evenings (Midnight in Moscow) - Πολλοί ισως το έχετε ακούσει στον δρόμο από περιπλανωμενους Ρώσσους ακορνεονίστες.Ήταν επίσης στο άλμπουμ των Scorpions "Moment of Glory"

                    Originally posted by Raf
                    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                    Comment


                    • το μοναδικο αλμπουμακι που προσπαθω να ακουσω αυτες τις μερες γιατι εχω υπερβολικες υποχρεωσεις κι οχι και τοση ορεξη για μουσικη. EBM | Dark electro | Industrial ειναι.


                      http://www.myspace.com/distatix
                      http://www.distatix.com

                      Comment


                      • Teardrops από Massive Attack

                        Και το έψαχνα λίγο καιρό...το βρήκα σήμερα και πρέπει να το έχω ακούσει 10+ φορές λολ
                        "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                        Comment


                        • Teardrops από Massive Attack

                          Και το έψαχνα λίγο καιρό...το βρήκα σήμερα και πρέπει να το έχω ακούσει 10+ φορές λολ
                          [/b]
                          Και δεν με ρωτουσες... υπηρχε μια περιοδος που αποκοιμιομουν τα βρραδυα με αυτο
                          My blog:Doppel's Den

                          Comment


                          • Aν σας αρεσουν οι ΜΑ τοτε ακουστε ολοκληρο το Mezzanine, εχει πολλες ΦΟΒΕΡΕΣ στιγμες και προσωπικα βρισκω και τραγουδια που τα προτιμω κατα πολυ ακομα και απο το εξαιρετικο Teardrop.

                            Comment


                            • SAVIOUR MACHINE -JESUS CHRIST

                              Χωρίς να σας απωθήσει, ελπίζω ή καλύτερα να σας ελκύσει το χριστιανικό μήνυμα του τραγουδιού, απλώς δείτε την θεατρικότητα αυτής της μπάντας..και το μεγαλείο της, και την φωνάρα του Eric Clayton..Kρίμα για πολλά πράγματα..
                              Nintendo must have created a virtual Eternal Darkness game that has engorged reality. The sanity meter right now is maxed out x 10000 so we're experiencing some weird stuff.

                              Let's just all say the magic words and go back to reality.

                              THIS CAN'T BE HAPPENING!!!!!

                              Comment


                              • Καλα αυτο ειναι η επιτομη της θεατρικοτητας. Και το τραγουδι με το νοημα του πολυ ωραιο επισης ;)
                                My blog:Doppel's Den

                                Comment

                                Working...
                                X