Announcement

Collapse
No announcement yet.

Προτασεις για βελτιωση της δομης/λειτουργιας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Εγώ ακόμα δεν έχω πιστέψει πως είναι αυτή που λέει πως είναι πάντως, θέλω αδιάσειστες αποδείξεις.

    Comment


    • Εδώ αντέχετε ο ένας τον άλλο .. Έχω γαϊδουρινή υπομονή, είναι που δε με ξέρετε καλά ακόμη μόλις με μάθετε θα με παρακαλάτε! :Ρ

      Comment


      • Τι θα λέγατε για δημιουργία ενός νέου sub section για mobile gaming, στο οποίο θα μπορούσε ο καθένας μας να δημιουργεί θέματα στα οποία θα παρουσιάζει 1 mobile game (1 game/topic κοινώς);

        Είναι ολίγον τι χαοτική αγορά και μία οργανωμένη ενότητα θα μετρούσε κατά την άποψή μου. Εγώ ήδη έχω στο μυαλό μου 3-4 παιχνίδια για τα οποία θα μπορούσα να γράψω 2 λόγια. Με αυτόν τον τρόπο και θα αλληλο-ενημερωνόμαστε για το τι κυκλοφορεί εκεί έξω, αλλά και θα μπορούμε να συζητάμε και να συγκρίνουμε scores/πρόοδο σε ορισμένα παιχνίδια.

        Comment


        • Δεν ειναι κακο, πρεπει να ακολουθουμε τις αναγκες των καιρων και πλεον με τοσα mobile games υπαρχουν σιγουρα και καλες/ποιοτικες επιλογες.

          Το ξεκινησα ηδη σαν υποτομεα του Games. Περιμενω feedback αν ειχες κατι αλλο στο μυαλο σου ή αν πιστευετε οτι παει σε αλλο μερος καλυτερα.
          Do a barrel roll!

          Comment


          • Όχι, σούπερ, έκανες ακριβώς αυτό που είχα στο μυαλό μου, ευχαριστώ! Αύριο ή μεθαύριο θα αρχίσω να ανεβάζω τα topics που είχα στο μυαλό μου. Για να υπάρχει και μία συνέπεια μεταξύ των threads, θα μπορούσαμε να φτιάξουμε ένα βασικό layout που να ακολουθεί το καθένα από αυτά (πχ τίτλος παιχνιδιού, πλατφόρμα/ες, τιμή, είδος παιχνιδιού, συνοδευτικές εικόνες και ένα κειμενάκι περιγραφής).

            Τώρα όλα αυτά είναι ψιλά γράμματα, ας δούμε πώς θα πάει και το συζητάμε.

            Επίσης τι θα έλεγες/λέγατε να μεταφέρουμε το topic των νέων εκεί πέρα; Ξέρω ότι δεν κολλάει news thread σε gaming section, από την άλλη όμως ίσως να είναι καλύτερα, δεδομένου ότι όποιος θα θελήσει να βρει κάτι mobile-related, θα μπορεί να πάει αμέσως εκεί.

            Your call.

            Comment


            • Το μετακινησα αφηνοντας permanent redirect. Επομενως το θεμα παραμενει ως συντομευση στα news αλλα βρισκεται στο mobile gaming. Δοκιμαζουμε και βλεπουμε.
              Do a barrel roll!

              Comment


              • Comment


                • Ψήνεστε για τίποτα podcasts;
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Κάτι υπάρχει στα σκαριά;)

                    Comment


                    • Δύο πράγματα.Πήγα να σχολιάσω σήμερα και είδα ότι πρώτον δεν με κρατάει Logged in,κι εκνευρίζομαι κάθε φορά να κάνω log in,και δεύτερον,όταν πήγα να κάνω log in,διαπίστωσα ότι πρέπει να πάω ξανά στην κορυφή της σελίδας,για να λογκάρω.Και μετά αντί να με κάνει redirect έπρεπε να ψάχνω που είμαι και πάλι.Οκ προφανώς και δεν μου πήρε πολύ,αλλά απλά αναφέρω πράγματα τα οποία θα μπορούσαν να βελτιωθούν.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Symfwnw me Altair.
                        Einai kai o main logos pou den sxoliazw ta arthra.
                        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                        Kindred, this blade and I.
                        "

                        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                        Greek Gaming Videos
                        Greek Final Fantasy Forum

                        Comment


                        • Κι εγώ το ίδιο.Γι'αυτό και το έγραψα.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Τί θα λέγατε για ένα επιπλέον tab στην κεντρική (όπως είναι τα δημοφιλή άρθρα, featured topics) με όνομα π.χ. "Είπαν οι χρήστες" και να έχει post από το forum.

                            Για παράδειγμα:

                            "ούτε στον εχθρό μου δε θα πρότεινα cross fire", Evans.

                            Θα είχε φάση να προωθούνται κάποιες ατάκες, γνώμες, κτλ.
                            The illusion of free will is an illusion.

                            Comment


                            • Καλό είναι.Το έχω δει και σε άλλα σάιτ και μ έχει κάνει να θέλω να μπω αν συμμετάσχω στην κουβέντα.
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Γιατί μπαίνει δηλαδή κανείς στην κεντρική αυτή τη στιγμή;:troll:

                                Comment

                                Working...
                                X