Announcement

Collapse
No announcement yet.

Προτασεις για βελτιωση της δομης/λειτουργιας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Spahar
    Nice, το έψαχνα άλλου και δεν είχα πάρει χαμπάρι ότι υπήρχε εκεί.


    Τόσο καιρό ζεις στο forum μας και δεν έχεις αντιληφθεί το κουτάκι "New Posts" ? :kill:
    sigpic

    Comment


    • Δεν μου πήγε το μυαλό ότι θα είναι εκεί πάνω, μαζί με τα user cp κτλ. Το περίεργο είναι πως και δε το είχα ρωτήσει τόσο καιρό, η επιλογή αυτή κάνει την πρόσβαση στο forum πάρα πολύ πιο εύκολη.

      Comment


      • Κάτι σχετικό με το Facebook profile μας.Ποιοι είναι υπεύθυνοι;
        Προς όλους τους άλλους.Κάντε κάνα σχόλιο,μόνο εγώ κάνω.
        Carpe diem

        Comment


        • Nai, kai an den ekana ego update me eikones, siga min ekanes...
          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • Ε το θέμα όμως ξέρεις ποιο είναι;Ότι αν δεν βλέπω δραστηριότητα στον τοίχο μου,με το τι γίνεται στην κάθε σελίδα,δεν μπορώ να μυρίσω εγώ τα νύχια μου.Όσο κινείται το θέμα,το ίδιο κάνω κι εγώ.
            Carpe diem

            Comment


            • LOL εχουμε σελιδα στο facebook? (σοβαρα δεν το ηξερα)

              Comment


              • Ούτε εγώ .

                Comment


                • Ramp, ερώτηση: υπάρχει τρόπος κάτω από κάθε youtube video να μπαίνει αυτομάτως και το link που οδηγεί στο youtube; Ο λόγος που ρωτάω είναι ηλίθιος. Το iOS δεν έχει flash player και πάντα βλέπω broken όταν κάποιος παραθέτει ένα video, οπότε και πρέπει να κάτσω στον υπολογιστή. Δε λέω να μπει κάτι τέτοιο για ένα δύο άτομα που χρησιμοποιούν iDevice, απλά αν υπάρχει δυνατότητα και συμφωνούν όλοι, θα (με) βόλευε.

                  (don't bitch me please )

                  Comment


                  • Θα το τσεκαρω, δε μιλαμε για ενα-δυο ατομα. Αν το 20% μπαινει με ios device και η κοινοτητα εχει περιπου 100.000 επισκεπτες καταλαβαινουμε ποσο σημαντικο ειναι...

                    edit - TEST
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • OK κομπλε φαινεται σε μενα στο PC, δες αν σου κανει.
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • Ok, thanks, λειτουργει τελεια .

                        Comment


                        • Εγω βρηκα μεν τροπο να εμφανιζονται ολα κανονικα σε iOS devices, αλλα θελει vb version 4.00 απ ο,τι φαινεται.
                          Ριξε μια ματια Ramp μπας και βρεις καμια εναλλακτικη παντως:

                          Το bbcode_video δεν υπαρχει πουθενα στο φορουμ μας βεβαια.

                          Comment


                          • Μία ιδέα θα ήταν να υπήρχε το notification system. Το έχει κάνει και το forum του Alan Wake. Για να πάρετε μία ιδέα.

                            Όταν θέλουμε να αναφέρουμε κάποιον, π.χ. τον Evans, γράφουμε @Evans, αυτό αποκωδικοποιείται ως [-MENTION]Evans[-/MENTION] και μετά αποστέλεται στον ίδοι τον χρηστή για την ειδοποίηση του παρατσουκλιού του, ενώ σε μας θα μας εμφανίζεται έτσι --> @Evans.
                            sigpic

                            Comment


                            • Και έτσι ας πούμε; [-MENTION][-MENTION]Evans[-/MENTION][-/MENTION]
                              No offense Evans.
                              Originally posted by Squall Leonhart
                              I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                              Originally posted by 丹野
                              Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                              Originally posted by Ryu_gr
                              υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                              Comment


                              • Like kai dislike buttons ftw!
                                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                                Kindred, this blade and I.
                                "

                                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                                Greek Gaming Videos
                                Greek Final Fantasy Forum

                                Comment

                                Working...
                                X