Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cine - news

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Περιμενα περισσοτερα απο TDKR να πω την αληθεια.. Ειμαι σιγουρος οτι θα ειναι καλο αλλα δεν ηταν και το super wow trailer.. Επισης η σκηνη στο γηπεδο ειναι γελοια αντικειμενικα..

    Comment


    • Περιμενες περισσοτερα απο ενα trailer :troll: ; Ενταξει στην ουσια δεν ειχε πολλα πραγματα το trailer (καλο ειναι αυτο).
      Παντως ακομα και ετσι εκαναν το spoiler οτι o Bane "breaks the bat", εκτος κι ο Bruce Wayne κραταει μαγκουρα σε ολο το trailer για το στυλ και μονο .

      Θα μου πεις ειναι ο Bane στην ταινια και δεν θα ειχε το Breaking of the bat, δεν ξερω αλλα μου εκανε εντυπωση που το "εδειξαν" τοσο ευκολα.

      To Wrath of the Titans απο την αλλη μοιαζει να ειναι καλυτερο απο το πρωτο (κατορθωμα ), τουλαχιστον στις μαχες γιατι το πρωτο ουτε εκει δεν ηταν καλο .

      Comment


      • Originally posted by sOLiD SNAKE View Post
        Παντως ακομα και ετσι εκαναν το spoiler οτι o Bane "breaks the bat", εκτος κι ο Bruce Wayne κραταει μαγκουρα σε ολο το trailer για το στυλ και μονο .

        Θα μου πεις ειναι ο Bane στην ταινια και δεν θα ειχε το Breaking of the bat, δεν ξερω αλλα μου εκανε εντυπωση που το "εδειξαν" τοσο ευκολα.
        Τόσα εύκολα κιόλας;

        Έχω δει 5-6 φορές το trailer και ακόμα να το προσέξω! Λογικά πάντως θα τον σπάσει και μετά θα κάνει rise και θα τον pownάρει.

        Ποιος είναι ο powned τύπος που του λέει ο Bane when gotham is ashes you have my permission to die;
        The illusion of free will is an illusion.

        Comment


        • Originally posted by Ryu_gr View Post
          Τόσα εύκολα κιόλας;

          Έχω δει 5-6 φορές το trailer και ακόμα να το προσέξω! Λογικά πάντως θα τον σπάσει και μετά θα κάνει rise και θα τον pownάρει.
          Ελα ρε δεν είδες την μαγκούρα, ως και γκρο πλαν την είχε στο trailer
           


          Ποιος είναι ο powned τύπος που του λέει ο Bane when gotham is ashes you have my permission to die;
          Για ποιον σου μοιάζει :troll:
           

          Comment


          • Originally posted by sOLiD SNAKE View Post
            Ελα ρε δεν είδες την μαγκούρα, ως και γκρο πλαν την είχε στο trailer
            Α sorry, σκεφτόμουν τι είχε μέσα η πιατέλα και δεν την πρόσεξα!

            Για ποιον σου μοιάζει :troll:
            No way!!
            The illusion of free will is an illusion.

            Comment


            • Den mporw na kseperasw to poso xalia deixnei o Bane...
              Apo thn allh oute o Joker mou arese omws, gia na doume.
              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
              Kindred, this blade and I.
              "

              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
              Greek Gaming Videos
              Greek Final Fantasy Forum

              Comment


              • "The Hobbit: An Unexpected Journey" trailer


                Το ενα επος μετα το αλλο το 2012


                Den mporw na kseperasw to poso xalia deixnei o Bane...
                Apo thn allh oute o Joker mou arese omws, gia na doume.
                Ελα ρε εμενα μου αρεσει παρα πολυ ο Bane στην ταινια(ενω δεν μου αρεσει στα κομικ και στα Arkham games ). Αλλα εκει που εχω προβλημα ειναι στην Catwoman, μια χαρα ηθοποιος η Χαθαγουεϊ, αλλα απο οτι εχω δει ως τωρα απο pics με την στολη δεν μου αρεσει καθολου.

                Comment


                • O bane ουτε και εμενα δεν μου αρεσει να πω την αληθεια αλλα ειναι δυνατον να μην σου αρεσε ο joker στο Batman : TDK ; Aπλα δεν γινεται. Ολη η ταινια ηταν αυτος.

                  Comment


                  • Den mou arese prin vgei h tainia, etsi opws ton evlepa sto trailer kai stis afises (oti ginetai twra kai me ton Bane dhladh) afto enow.
                    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                    Kindred, this blade and I.
                    "

                    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                    Greek Gaming Videos
                    Greek Final Fantasy Forum

                    Comment


                    • Απλα ειναι λιγο "small" ο Bane, σαν ανθρωπακι μοιαζει. Ωραια η μασκα και η φωνη παντως..

                      Comment


                      • H maska den maresei katholou proswpika pantws
                        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                        Kindred, this blade and I.
                        "

                        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                        Greek Gaming Videos
                        Greek Final Fantasy Forum

                        Comment


                        • Δεν μοιαζει με του comic καθολου αλλα εχει ενα psycho mantis στυλ και στην φωνη που προσωπικα μου αρεσει.. Ειμαι σιγουρος οτι θα ειναι ωραιο παντως δεν γινεται να τα κανουν θαλασσα στο τελευταιο επος..

                          Comment


                          • Ρε τι έχουν πάθει; Και του Batman και του Hobbit τα trailers είναι ..."ψυχρά" ...

                            Ελπίζω να παίζουν το χαρτί "ψυχρό τρέιλερ ώστε να μείνουν μαλάκες με την ποιότητα της ταινίας και να πάρουμε καλές κριτικές /reverse psychology"
                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • Ειδα και το prologue του TDKR, καλο ηταν και το καλοκαιρι αργει πολυ...

                              Comment


                              • Αργεί δε λες τίποτα :xp:
                                Τούμπανο το prologue .


                                Επιτελους βγηκε το trailer του Prometheus. Τι εστι Prometheus ; ο Ridley Scott επιστρέφει στο Alien universe !!!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X