Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cine - news

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Holly fucking shit! Nice find Ground , nice find indeed...

    Comment


    • THE AMAZING SPIDER-MAN Full Trailer
      [YOUTUBEHD]-tnxzJ0SSOw[/YOUTUBEHD]

      Comment


      • Στην αρχη θυμιζει ενα low-budget remake του πρωτου. Μετα φτιαχνει λιγο αλλα και παλι δεν ειναι WOW.. Θα το δω οπως και να χει παντως..

        Comment


        • Δε μου άρεσε ΚΑΘΟΛΟΥ το καστ. Η μάπα της κοπελιάς και του Σπάιντερμαν είναι άθλιες. Όσο κι αν δε χωνεύω τον Τόμπι Μαγκουάιρ ο τύπος έφερνε πάρα πολύ στον Πήτερ Πάρκερ, αυτός είναι εντελώς αμερικανάκι και σκατόφατσα. Απαράδεκτο επίσης το ότι τον συλλαμβάνουν και του βγάζουν τη μάσκα.
          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

          Comment


          • Να σας επεσημάνω λίγα πράγματα γι' αυτό το Iron Sky. Αυτοί οι Φινλάνδοι είναι φίλοι του Mikko Ratalauhti(συνάδελφου του Sam Lake)(Remedy Entertainment). Και έχει συνεισφέρει και λίγο εκεί.
            sigpic

            Comment


            • Συμφωνω με Τιτους στο οτι η φατσα του τυπου δεν κανει για action hero καθως και το οτι βγαινει η μασκα ειναι τραγικο. Αλλα οχι και αθλια η φατσα της Ema Stone , μην τα ισοπεδονουμε και ολα...

              Comment


              • Afto to trailer pantws htan apeirws kalytero apo to prwto.
                Maresei to style maxhs otan einai Spiderman, fenetai na exei wraies fight scenes (ligo poio varvares apo to palio).

                H skatofatsa tou prwtagwnisth oute emena maresei, h gomena einai h Gwen Stacy kai fenetai mia xara.

                Tha to dw sigoura gia ta action scenes.
                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                Kindred, this blade and I.
                "

                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                Greek Gaming Videos
                Greek Final Fantasy Forum

                Comment


                • Η μάπα της κοπελιάς και του Σπάιντερμαν είναι άθλιες. Όσο κι αν δε χωνεύω τον Τόμπι Μαγκουάιρ ο τύπος έφερνε πάρα πολύ στον Πήτερ Πάρκερ, αυτός είναι εντελώς αμερικανάκι και σκατόφατσα.
                  Για τον πρωταγωνιστή Andrew Garfield (αντίζηλος/φίλος του Zuckeberg στο Social Network) που λέτε ότι είναι σκατόφατσα ( WTF) και ότι μοιάζει με αμερικανάκι μου κάνει εντύπωση γιατί εκτός από ότι προφανώς παίζει αμερικανάκι στο Spiderman είναι και Αγγλικής καταγωγής κι τον είχα πρωτοδει στην Red Riding Trilogy και πάντα θα το έχω στο μυαλό μου σαν τον πιτσιρικά δημοσιογράφο της Yorkshire Post και είχα το αντίθετο πρόβλημα όταν έμαθα ότι θα υποδυθεί τον peter parker

                  Για την Emma Stone απάντησε ο Bartman ;).

                  A και κάτι ακόμα η ταινία μπορεί να λέγεται amazing-spiderman αλλά θεματικά και αισθητικά είναι το Ulimate-spiderman όπου παρεμπιπτόντως ο Garfield μοιάζει πολύ με τον Ultimate peter parker.

                  Comment


                  • To Ultimate symban ths Marvel Suckarei agriws omws, pote mou den to xwnepsa. (Mavros Nick Fury kai vlakeies )
                    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                    Kindred, this blade and I.
                    "

                    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                    Greek Gaming Videos
                    Greek Final Fantasy Forum

                    Comment


                    • Βασικά Ground το Ultimate Universe πρέπει να το δεις όπως είναι όχι όπως θες εσύ να το βλέπεις.Και αυτό που είναι,είναι μια προσπάθεια να φέρει νέο κοινό στα comics λέγοντας ξανά τις ίδιες ιστορίες με άλλο στυλ και χωρίς να χάνεται σε άπειρα continuity issues που έχουν ξεκινήσει από τα 60's.
                      Έτσι το βλέπω εγώ τουλάχιστον.Και η αλήθεια είναι πως και σε μένα δεν αρέσει τόσο,όσο τα "κανονικά" marvel comics,αλλά οκ,τουλάχιστον κάνουν καλά τη δουλειά τους.
                      Επίσης,σοβαρά τώρα.Τι σας χαλάει στον καινούριο Πήτερ Πάρκερ;Εδώ ολόκληρο VENOM πήγανε και τον δώσανε στον φλώρο τον Topher Grace.

                      Υ.Γ. Βάζω να δω το trailer.

                      edit:Μόλις είδα το trailer.
                      Εντυπώσεις:
                      Lizard (WIN),Captain Stacy (WIN),Gwen αντί για MJ (WIN),πιο σκοτεινό ύφος (WIN).Οκ γουστάρω τρελά και είμαι hyped όσο δεν πάει.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • H Fatsa tou.

                        Xwris plaka eixe pou eixe stoixeia pou den maresan to Ultimate Marvel alla diavasa kai to Ultimtum kai entaksei ante geia.
                        O Quicksilver balamoutiazotane me thn Scarlet Witch ok...
                        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                        Kindred, this blade and I.
                        "

                        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                        Greek Gaming Videos
                        Greek Final Fantasy Forum

                        Comment



                        • Θα το δει κανεις ; Στις 16 κανει πρεμιερα στην Ελλαδα...

                          Comment


                          • Εγώ ίσως το δω. Μου αρέσουν φανταστικές ταινίες μεσαιωνικής εποχής και τέτοιας εποχής.
                            sigpic

                            Comment


                            • American Pie: Reunion!

                              Nope, δεν είναι spin-off, είναι με τους αρχικούς πρωταγωνιστές! Κοίτα να δεις, δεν έχουν αλλάξει καθόλου! Πολύ καλό το trailer! Οι fans των American Pie 1 & 2 πιστεύω θα γουστάρουν γιατί έχει το ίδιο στυλ!

                              Yahoo! Movies has scooped the UK EXCLUSIVE new trailer for 'American Pie: Reunion' (called simply 'American Reunion' in the US). It's been 13 years since the first 'American Pie' hit cinema screens to an almighty cheer from teenage boys. Two … Continue reading →
                              The illusion of free will is an illusion.

                              Comment


                              • Σωστός ο Ryu, must see για την γενιά μας . Έλα όλοι διασκεδάσαμε βλέποντας τα στα σχολικά μας χρόνια (και όχι μόνο).
                                To 1 και 2 είναι τα "κλασικά" :xp: αλλά και το 3 American Wedding δεν ήταν κακό.

                                Βάζω το trailer που έβαλε ο Ryu από το youtube.



                                Και γιατί πρέπει .

                                Comment

                                Working...
                                X