Announcement

Collapse
No announcement yet.

[Feature] Metal Gear Solid Games

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί θέλετε κι άλλο MGS. Το 4 δε σας φτάνει; Εγώ ξενερώνω που συνεχίζουν με Rising και Peace Walker. Ας σταματήσουν την ιστορία μία και καλή και ας ξεκινήσουν κάτι νέο.

    Comment


    • Originally posted by Evans View Post
      Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί θέλετε κι άλλο MGS
      Γιατί ότι είναι εξαιρετικό πρέπει να συνεχίζεται.
      Star Citizen videos Star Citizen gallery

      Comment


      • Όχι, τι λογική είναι αυτή, ό,τι είναι εξαιρετικό πρέπει να σταματάει στην ακμή του για να το θυμούνται έτσι όπως ήταν καλύτερο.

        Comment


        • Originally posted by Raphael View Post
          Όχι, τι λογική είναι αυτή, ό,τι είναι εξαιρετικό πρέπει να σταματάει στην ακμή του για να το θυμούνται έτσι όπως ήταν καλύτερο.
          Γιατί ας πούμε το MGS ήταν χειρότερο από το Metal Gear ή το MGS4 ήταν χειρότερο από το MGS3; Η σειρά συνεχώς βελτιώνεται και εξελίσσεται προς το καλύτερο. Όσο θα θέλουν οι fans Metal Gear τα Metal Gear θα βγαίνουν, τέλος.
          Star Citizen videos Star Citizen gallery

          Comment


          • Καλά μωρέ πώς κάνεις έτσι μια κουβέντα είπαμε!

            Comment


            • Eσύ δηλαδή τι παραπάνω θέλεις από μία σειρά που ό,τι είχε να σου πει στο είπε; Εγώ βλέπω ότι θα βγουν δύο ακόμα παιχνίδια που θα προσθέτουν/ εμβαθύνουν σε ένα σενάριο που αναλύθηκε όσο λίγα.

              Comment


              • Kαλά εδώ έχουν βγει 1500 mario, zelda, final fantasy κτλ και εσείς ασχολείσται τώρα με τα metal gear.
                Star Citizen videos Star Citizen gallery

                Comment


                • Ω ρε BB με αυτο το MG.Μακαρι να μην βγει αλλο γιατι βαριεμαι να παρακολουθησω τις 100 σελιδες που θα ακολουθησουν με ανουσια ποστς.Καθε φορα το ιδιο!

                  Comment


                  • Καλά επειδή έχεις nick name BigBoss μην ανάγεις τον εαυτό σου στο μεγαλύτερο φαν της σειράς.

                    Comment


                    • Originally posted by Evans View Post
                      Καλά επειδή έχεις nick name BigBoss μην ανάγεις τον εαυτό σου στο μεγαλύτερο φαν της σειράς.
                      Είμαι μεγαλύτερος απο εσένα πάντως. Για τους hardcore το metal gear είναι κάτι το "ιερό", "αγία γραφή" είπε ο major fox!
                      Star Citizen videos Star Citizen gallery

                      Comment


                      • Τι πας να συγκρινεις το story του mario με τα MGS και συ ρε ΒΒ!
                        Τέσπα οι φήμες λένε οτι το η ανακοινωση θα είναι Warhawk 2 αλλά δεν το πολυπιστευώ! Για να δουμε.
                        I attack sharks
                        when i smell them bleed
                        I dont go swimming
                        water just wants to be around me.

                        Comment


                        • Originally posted by Pilgrim View Post
                          Τέσπα οι φήμες λένε οτι το η ανακοινωση θα είναι Warhawk 2 αλλά δεν το πολυπιστευώ! Για να δουμε.
                          Δεν αποκλειεται.Μπορει να ειναι και ενα νεο Socom.

                          Comment


                          • Originally posted by hideo View Post
                            Δεν αποκλειεται.Μπορει να ειναι και ενα νεο Socom.
                            Lol
                            SOCOM 4: It’s Official!
                            Official PlayStation Blog for news and video updates on PlayStation, PS5, PS4, PS VR, PlayStation Plus and more.

                            Comment


                            • Εαν ειναι το SOCOM, τοτε εκπληξαρα, μιλαμε περι μεγατονικης καταστασης....fail.

                              Επισης εγω περιμενω απλως το Rising για να καλυψει το κενο της ιστοριας του ξανθου τρομπα. Απο εκει και περα οχι αλλο Metal Gear. Και εγω ειμαι οντως τεραστιος φαν της σειρας. Αλλα ΟΧΙ ΑΛΛΟ. Ας κανει ενα καινουργιο Snatcher, πιο ενδιαφερον θα ειναι... Οχι αλλο ξεζουμισμα, θα καταντησει ξεφτιλα.

                              Επισης ΒΒ ελεος, και μονο η συγκριση Mario με Metal Gear σε εκθετει...
                              :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                              Comment


                              • Big Boss δε μπορείς να τα συγκρίνεις πολύ απλά επειδή το mario βασίζεται σε μια καρικατούρα που κάνει πηδηματάκια από πλατφόρμα σε πλατφόρμα ενώ το Metal Gear σε τόμους μυθιστορήματος. Ποιό είναι πιο εύκολο να χάσει την φόρμα του;
                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X