Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Κοίτα έχω παίξει κατά καιρούς αλλά σε καμμία περίπτωση δε μου έχει κάνει το κλικ που μου εκανε το Trials HD. Πες το συγκυρία ή οτιδήποτε, dunno. Φυσικά παίζω και Meat Boy σε πολύ μικρές δόσεις γιατί οκ αν έπαιζα Trials καπάκι Meat Boy θα πέθαινα από τα νεύρα

    Θα με hypάρεις κάποια στιγμή κι από κοντά λογικά ;)
    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

    Comment


    • Τώρα με το που ανέβηκε το update και δεν μου παρουσίασε πρόβλημα ασυμβατότητας στο tray του ΧΒΟΧ 360, ψήθηκα να παίξω ένα παιχνίδι που έχει την Νορβηγική Μυθολογία, το Too Human. Πολλοί ξένοι μου είπαν να το δοκιμάσω, γιατί εγώ ο ίδιος πάντα ήθελα ένα παιχνίδι με την Νορβηγικη Μυθολογία με χειρισμούς ala God of War.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Burai_Fighter View Post
        Κοίτα έχω παίξει κατά καιρούς αλλά σε καμμία περίπτωση δε μου έχει κάνει το κλικ που μου εκανε το Trials HD. Πες το συγκυρία ή οτιδήποτε, dunno. Φυσικά παίζω και Meat Boy σε πολύ μικρές δόσεις γιατί οκ αν έπαιζα Trials καπάκι Meat Boy θα πέθαινα από τα νεύρα

        Θα με hypάρεις κάποια στιγμή κι από κοντά λογικά ;)
        Θα σε hypάρω για SMB κι εσύ εμένα για Trials HD, το βλέπω από τώρα να έρχεται .

        Comment


        • Originally posted by Tanno View Post
          Τώρα με το που ανέβηκε το update και δεν μου παρουσίασε πρόβλημα ασυμβατότητας στο tray του ΧΒΟΧ 360, ψήθηκα να παίξω ένα παιχνίδι που έχει την Νορβηγική Μυθολογία, το Too Human. Πολλοί ξένοι μου είπαν να το δοκιμάσω, γιατί εγώ ο ίδιος πάντα ήθελα ένα παιχνίδι με την Νορβηγικη Μυθολογία με χειρισμούς ala God of War.
          Από ότι θυμάμαι από το demo ο χειρισμός του Too Human με το God of War ουδεμία σχέση έχουν και γενικά είναι διαφορετικής φιλοσοφίας το κάθε game . Το ένα είναι action-rpg και το άλλο καθαρά action game .

          Comment


          • Originally posted by Bartman View Post
            Από ότι θυμάμαι από το demo ο χειρισμός του Too Human με το God of War ουδεμία σχέση έχουν και γενικά είναι διαφορετικής φιλοσοφίας το κάθε game . Το ένα είναι action-rpg και το άλλο καθαρά action game .
            Προς το παρόν, δεν μπορώ να εκφέρω σωστές γνώμες. Το μόνο αρνητικό είναι ο χειρισμός. Άλλο έκτρωμα απ'εκεί! Σαν δεν έφτανε ο χειρισμός του Alone In The Dark, μου έλαχαν κι αυτό. Κάποιοι χειρισμοί του δεν είναι καν βολικοί και έτσι δεν μπορώ να παλέψω καλά τους εξωγήινους.
            sigpic

            Comment


            • Τώρα που επανήλθε το PSN, άρχισα το Demon's Souls. Ρε παιδιά, τι έπος είναι αυτό? Τύφλα να είχε το Diablo μπροστά του!
              sigpic

              Comment


              • Xalarwse ligo.
                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                Kindred, this blade and I.
                "

                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                Greek Gaming Videos
                Greek Final Fantasy Forum

                Comment


                • Originally posted by Ground_zero View Post
                  Xalarwse ligo.
                  Ως RPG-fan η αντίδραση μου είναι λογική. ;) Επιτέλους παίζω κάτι που πάντα ήθελα να κάνω εδώ και καιρό από τότε που έπεσε το PSN.
                  sigpic

                  Comment


                  • Παίζω σιγά σιγά το πρώτο Uncharted ενώ συγχρόνως συνεχίζω το Dissidia Duodecim.
                    Μια που ήρθε το PSN δοκίμασα και διάφορα νέα παιχνίδια και ντέμο.
                    Αν και δεν το περίμενα καθόλου εντυπωσιάστηκα θετικά από το Red Faction (καταστροφή και μαγνητοόπλο) και το Infamous 2 (δεν περίμενα sandbox με θεαματικά ακροβατικά και ευχάριστες μάχες, ο πρωταγωνιστής να μην ήταν σαν καλικάντζαρος και θα ήταν τέλειο). Θα δω το πρώτο τσαμπέ Infamous και αν με ικανοποιήσει και το τελειώσω πάει για πιθανή αγορά το 2.
                    Ντρέπομαι που το λέω αλλά κάθισα και ξόδεψα κάποιες ώρες και στο ντέμο του Wizardry. Και παρόλο που θεωρώ πως είναι καλό που δε βγαίνουν τέτοια παιχνίδια πλέον πρέπει να παραδεχτώ πως ήταν εθιστικό. Το Wipeout παρόλο που ήταν η άλλη μου επιλογή του wb game συνεχίζει να μη με ενθουσιάζει. Μου φαίνεται πως το όχημα μου πήγαινε σα βάρκα...
                    Κατέβασα και το Abe's Exodus από το Plus και σκέφτομαι να το αρχίσω και να το τερματίσω πριν λήξει.
                    Originally posted by Squall Leonhart
                    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                    Originally posted by 丹野
                    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                    Originally posted by Ryu_gr
                    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                    Comment


                    • Παιζω Inazuma eleven στο ds, την ευρωπαικη εκδοση με patch το οποιο βαζει τα αυθεντικα ονοματα των παικτων οπως ειναι στην ιαπωνικη εκδοση (π.χ. Mamoru και οχι Mark οπως ονομαζεται ο πρωταγωνιστης στην αγγλικη εκδοση, Guenji Shuya και οχι Axel Blaze κ.τ.λ.) και κραταει ιαπωνικους διαλογους και soundtrack. Επισης παιζω το ΣΥΝΩΜΟΣΙΕΣ ΙΙ για p.c. και ετοιμαζομαι για ocarina of time 3ds. Και οταν μεινει λιγος χρονος ff3 στο ipad2.Αυτα...
                      Deus Misereatur...
                      Gloria filiorum patres i.e.m.e
                      Viva los Vatos Locos

                      ---------------------
                      UNITED WE STAND DIVIDED WE FALL...

                      Comment


                      • Originally posted by enwsiths View Post
                        Επισης παιζω το ΣΥΝΩΜΟΣΙΕΣ ΙΙ για p.c.
                        Άλλο πάλι κι αυτό...Πώς κι αποφάσισες να ασχοληθείς? Και πώς είναι, βρωμάει σαπίλα ή την παλεύει?
                        Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                        Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                        Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                        Comment


                        • ελα ρε enwsith χαθηκες ξανακαλωσηρθες!!, δυνατο σε βλεπω στις επιλογες που παιζεις

                          Comment


                          • Από εκεί που δεν έπαιζα τίποτα συγκεκριμένο ξεκίνησα Assassin's Creed 2, inFamous και Dead Nation με τον περισσότερο χρόνο να τον αφιερώνω στο AC.
                            I'm back bitches... Version 2.0

                            Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                            Comment


                            • Λογικό.;)
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Originally posted by Titus View Post
                                Άλλο πάλι κι αυτό...Πώς κι αποφάσισες να ασχοληθείς? Και πώς είναι, βρωμάει σαπίλα ή την παλεύει?
                                Ειναι ενα μετριο fmv adventure που οι μονοι λογοι που ασχοληθηκα ειναι: α) γιατι ειμαι tex murphy fan και ολο και κατι θυμιζει και β) ειχα τερματισει το συνωμοσιες 1. Τωρα οπως ειπα πριν ειναι μετριο παιχνιδι που φτιαχτηκε αρχικα με μεγαλες προσδοκιες (nvidia physx, hd graphics) αλλα δεν υλοποιηθηκαν ως επρεπε. Στα θετικα τωρα ειναι οτι εχει ικανοποιητικη δυσκολια, χιουμορ, ωραια ατμοσφαιρα...Αλλα οι ερμηνειες ειναι μετριες, τα γραφικα σε καποια μερη ειναι ομορφα και αλλου απαραδεκτα, αλλα παντα αλλης εποχης και συχνα δεν εχεις την παραμικρη ιδεα που πας. Πολυ μετριο adventure
                                που αν δεν εχεις γερα νευρα καλυτερα μην το αρχισεις...

                                Originally posted by Vaynard View Post
                                ελα ρε enwsith χαθηκες ξανακαλωσηρθες!!, δυνατο σε βλεπω στις επιλογες που παιζεις
                                Ευχαριστω φιλε. Καλως σε ξαναβρισκω!!!

                                Και κατι ακομα: level 5 - Inazuma eleven PARA SIEMPRE!!!!Βγαλτε και τα υπολοιπα inazuma στην ευρωπη - αμερικη.
                                Deus Misereatur...
                                Gloria filiorum patres i.e.m.e
                                Viva los Vatos Locos

                                ---------------------
                                UNITED WE STAND DIVIDED WE FALL...

                                Comment

                                Working...
                                X