Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Δε ξερω παντως οπως εχω ξαναπει , οταν ειχα παει να παρω το bioshock στο πλαισιο , το ειχαν για δοκιμη σε μια 35 hd και πραγματικα δεν εχω ξαναδει κατι τετοιο οπτικα...απο εκει και περα δε ξερω για τα bugs μιας και δεν ασχοληθηκα πολυ ωρα. Btw hideo τσεκαρε τις αναλυσεις που το παιζεις.

    Comment


    • #17
      Εγω γενικα τον τελευταιο 1 χρονο δεν πολυ παιζω (το εχω ριξει στο retro gaming) αν και εχω αρκετα παιχνιδια στην μεση(δεν ξερω γιατι)
      τον τελευταιο καιρο αρχησα να παιζω στο ps2 ενα απο τα πιο αγαπημενα μου games το symphony of the night το οποιο ειναι απο τα καλυτερα games που ειχαν βγει στο ps1(μαλλον γενικα απο τα καλυτερα games ολων των εποχων)

      αυτην την στιγμη νικησα τον Rihter και τωρα ειμαι στο ανεστραμμενο καστρο


      Υ.Γ. Αντε να βγει επιτελους ενα πολυ καλο 3d castlevania στις next gen κονσολες να γουσταρουμε
      ελα μωρη Κοναμι ελα ρε Iga καντε τα μαγικα σας αφου μπορειτε προσπαθηστε λιγο παραπανω
      μην βαριεστε που ζειτε

      Comment


      • #18
        Καλά από το gameplay αλλά και από τα γραφικά;;;; :blink:

        Σχεδόν όλοι χαρακτηρίζουν το Assasin's Creed σαν μια από τις δυνατότερες next gen εμπειρίες όσον αφορά τον οπτικό τομέα. Αν αναφέρεσαι στα διαφορά bugs που πιθανόν να συναντήσει κάποιος στο παιχνίδι παιζοντάς το ή στα κολλήματα που έχουν παρουσιαστεί (απαράδεκτο) στην ps3 έκδοση τότε συμφωνώ μαζί σου B)
        [/b]

        Kαλα bugs ειναι γεματο,δεν το συζητω.Αλλα και τα γραφικα ηταν κατωτερα του αναμενομενου.Μετριοι χαρακτηρες,σχετικα καλες τοποθεσιες(σε καμια περιπτωση αυτο που περιμενα),tearing και απλα ανεκτο frame rate.Τα bugs ειναι το κερασακι στην τουρτα...

        Για μενα δεν ειναι απο τις δυνατοτερες next-gen εμπειριες στον οπτικο τομεα οπως αναφερεις.Υπαρχουν σιγουρα παρα πολλα παιχνιδια στο ps3 που ειναι ανωτερα στα γραφικα απο αυτο.Δεν ειναι ασχημα,αλλα περιμενα ειδικα απο αυτο το παιχνιδι περισσοτερα σε αυτον τον τομεα.

        Btw hideo τσεκαρε τις αναλυσεις που το παιζεις.[/b]
        Στην τηλεοραση που παιζω αυτον τον καιρο,ειναι ρυθμισμενο το ps3 στα 720p.Aλλα το ειδα και στο πλαισιο σε 360 με vga καλωδιο και εχω παλι την ιδια αποψη.
        Προς θεου δεν λεω οτι τα γραφικα ειναι μαπα.Εχει καλα γραφικα αλλα πολυ ''λιγα'' μπροστα σε αυτο που ειχα στο μυαλο μου οτι θα δω.

        Comment


        • #19
          Jade Empire - XBOX.

          Μολις μπηκα chapter 4 και εχω παιξει 11 ωρες περιπου.

          Με τραβαει πιο πολυ απο το Mass το ολο setting οπως και οι χαρακτηρες.
          Επισης εχω κανει πολλα sidequests, ενω στο Mass εκανα ελαχιστα.

          China - Citadel σημειωσατε 1.

          Comment


          • #20
            Race Driver Create & Race στο DS οποτε ειμαι στη χεστρα. Παρα πολυ καλη δουλεια, μαλιστα τωρα που το παιζω με χειροκινητο κιβωτιο μαμαει ακομη περισσοτερο. Πολλες πιστες, πολλα ειδη αγωνων, online, track editor...

            Μελανο σημειο η ΑΙ, νομιζεις οτι τα αμαξια τα οδηγουν ψυχοπαθης δολοφονοι, οσο ακρη κι αν πας θα πεσουν πανω σου. Βεβαια οταν ξεφυγεις λιγο δε σε ξαναπιανουν κι ισως αυτο ειναι ενα αλλο αρνητικο του παιχνιδιου - ειναι πολυ ευκολο γενικα.

            Χαιρομαι που εμαθα οτι ετοιμαζουν και συνεχεια ειναι κριμα σε μια φορητη κονσολα να μην υπαρχουν αξιολογα racing.
            [/b]
            Ωραίος. Πλήρες ως τίτλος και τεχνικά καλοδουλεμένο κι οχι αρπαχτή (το μόνα που το πλησιάζουν είναι τα 2 τελευταία nfs & Ferrari challenge). Αν είναι δώσε friend code να παίξουμε


            Αυτλον τον καιρό ασχολούμαι με

            Super collapse 3

            Ferrari Challenge

            Tony Hawks Proving Ground

            Geometry Wars

            Need For Speed ProStreet


            για DS.
            NDS themes

            Comment


            • #21
              Τέλειωσα το Metal Gear Solid PO (PSP) και λέω σιγά-σιγά να περάσω στο FFT.
              https://www.emulator-zone.com
              I am an iteration closer to my desired solution!
              The World Ends With You

              I will wipe out the Belmonts from the face of earth!
              Castlevania Lords of Shadow

              I am Wowser, King of the Woopa Twoopa and ruler of the Shroom Kingdom
              Hyperdimension Neptunia

              Comment


              • #22


                Playing Now

                Comment


                • #23
                  Εγω γενικα τον τελευταιο 1 χρονο δεν πολυ παιζω (το εχω ριξει στο retro gaming)ειτε προσπαθηστε λιγο παραπανω
                  μην βαριεστε που ζειτε[/b]
                  Xρειάζεσαι κι εσύ το MGS4 σου

                  Jade Empire - XBOX[/b]
                  Πια φιλοσοφία ακολουθείς; open palm ή closed fist;
                  Star Citizen videos Star Citizen gallery

                  Comment


                  • #24
                    Open.
                    Me=φλωρος.

                    Comment


                    • #25
                      Αυτόν τον καιρό παίζω το mario galaxy στο δεύτερο playthrough και ξεκίνησα και το Contact για το ds που μου φάνηκε πολύ ενδιαφέρον αν και αρκετά δύσκολο απ' ότι φαίνεται από την αρχή ακόμη.Επίσης το βρήκα πολύ ενδιαφέρον οπτικά και πολύ καλό ως rpg (σχεδόν real time,όπως μ'αρέσουν δηλαδή).
                      Nintendo I.D.: paixtis
                      3ds friend code: 2664-2347-7128

                      Comment


                      • #26
                        Εαν θέλεις εύκολο exp στο Contact πήγαινε σε ένα χωρίο και σκότωνε τον κόσμο. Μόνο για κάνα δυο φορές κάντο γιατί μετά θα σου επιτίθενται μόνοι τους.
                        https://www.emulator-zone.com
                        I am an iteration closer to my desired solution!
                        The World Ends With You

                        I will wipe out the Belmonts from the face of earth!
                        Castlevania Lords of Shadow

                        I am Wowser, King of the Woopa Twoopa and ruler of the Shroom Kingdom
                        Hyperdimension Neptunia

                        Comment


                        • #27
                          Super Mario Galaxy BABY !!1!!

                          Comment


                          • #28
                            Απόψε το ξενύχτησα με Age of Mythology
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Δε σε αντέχω άλλο .

                              Comment


                              • #30
                                3 μέρες τώρα μέχρι τις 1.30 εως στην χειρότερη 2.30 παίζω Bloons
                                ότι να ναι!!!

                                Comment

                                Working...
                                X