Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Halo 4. Το τελειωσα, θα το παίξω και στο Legendary, και φυσικά online multiplayer. Ενδιαφέρεται κανεις για coop στο Legendary?

    Comment


    • Deus Ex Human Revolution
      Batman Arkham City GotY

      Και τα δύο στον υπολογιστή μου. Επιτέλους θα χαρώ λίγο το μηχάνημα και τις δυνατότητές του .

      Comment


      • Έχοντας τελειώσει με τα dlc του ΜΕ2 έλεγα μήπως ξεκινήσω Halo 4 αλλά δεν έχω όρεξη,οπότε έπιασα Assassin's Creed 3.
        Carpe diem

        Comment


        • Σαν δεν ντρέπεσαι παλιάνθρωπε

          Comment


          • Καλά μη φανταστείς,μισή ώρα έχω παίξει μόνο.ίσως κάτι παραπάνω.Αλλά τώρα που ξύπνησα,θα πέσει λιώσιμο.
            Carpe diem

            Comment


            • Fire Emblem 12: New Mystery of the Emblem ~Heroes of Light and Shadow~
              (Οχι δεν ειναι το χειροτερο ονομα τιτλου απλα ειναι η ακριβης μεταφραση του ιαπωνεζικου τιτλου Fire Emblem: Shin Monshō no Nazo ~Hikari to Kage no Eiyū~ καθως το συγκεκριμενο game δε βγηκε ποτε στη Δυση και το παιζω απο fan translation που μολις κυκλοφορησε)

              Υποτιθεται οτι ο συγκεκριμενος τιτλος ειναι εξελιγμενος σε αντιθεση με το Shadow of Dragon που ηταν απλο remake του πρωτου Fire Emblem απ'το nes και επομενως το gameplay του ηταν ακομη εκεινης της εποχης. Πραγματι μεχρι τωρα φαινεται πολυ καλυτερο απο το προηγουμενο που το αφησα πολυ νωρις. Επισης δημιουργεις στην αρχη δικο σου χαρακτηρα.
              Do a barrel roll!

              Comment


              • Originally posted by Grimmtak View Post
                Σαν δεν ντρέπεσαι παλιάνθρωπε
                +1 αλλα για άλλο λόγο.

                Comment


                • Επειδή δεν έβαλα Halo 4 ε;
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Εν αναμονή του Far Cry 3 που το έχω παραγγείλει είπα να παίξω καμία σαπίλα να περάσει η ώρα. Έβαλα λοιπόν το Ice Age: Arctic Games.
                    Κυρίες και κύριοι ιδού το χειρότερο παιχνίδι όλων των εποχών. 12 λεπτά για να το τερματίσεις.

                    Comment


                    • Δηλαδή κάλυψε άξια το χρόνο της αναμονής σου
                      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                      Comment


                      • Κυρίες και κύριοι ιδού το χειρότερο παιχνίδι όλων των εποχών. 12 λεπτά για να το τερματίσεις.
                        Τώρα καταλαβαίνεις πώς νιώθει ο wesker.
                        Μήπως απλά είσαι πολύ παιχταράς;
                        Originally posted by Squall Leonhart
                        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                        Originally posted by 丹野
                        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                        Originally posted by Ryu_gr
                        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                        Comment


                        • Μετα απο 1 χρονο σχεδον αποκλειστικης ενασχολησης με το Darl Souls επιασα (ξανα) το... Demon's Souls . Λεω να δοκιμασω για platinum και ξεκινησα αρκετα ζεστα. Ο χαρακτηρας που ειχα ειναι λιγο ''χαλι'' με βαση το τωρινες μου προτιμησεις στο gameplay (αργος και με εμφαση στο strength) αλλα θα προσπαθησω να τον φερω στα μετρα μου σιγα σιγα (γρηγορο και με εμφαση στο intelligence ). Γενικα δεν ειχα κανει καλη διαχειριση σε πολλα πραγματα, στα οπλα πχ ειχα αναβαθμισει οτι να να ναι απλα για τα trophies... btw ειδα οτι ειχα παρει και το moonlight greatsword (ουτε που το θυμομουν οτι υπηρχε και στο Demon's Souls) και μαλλον δεν το ειχα χρησιμοποιησει ποτε. Οπως και να χει θα αρχισω να προσαρμοζω τον χαρακτηρα στα σημερινα δεδομενα.

                          Η συγκεκριμενη σειρα παντως ειναι οτι πρεπει για χαλαρο gaming imo (αν εχεις εξοικιωθει με τους μηχανισμους της)... Εχω διαφορους τιτλους στο ραφι ακομα αλλα δεδομενης της ελλειψης πολυ χρονου, τα soul series ειναι το απολυτο pick n play και κατα συνεπεια, οτι πρεπει...

                          Comment


                          • Βέβαια το Moonlight Greatsword στο Demon's Souls δεν έχει καμία σχέση με το αντίστοιχο στο Dark Souls αφού είναι pure Faith όπλο.
                            Originally posted by Squall Leonhart
                            I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                            Originally posted by 丹野
                            Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                            Originally posted by Ryu_gr
                            υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                            Comment


                            • Arkham City. Mετά από το φλοπ του Ράιζις ξανασυναντώ τον Detective / Stealth Batman.
                              Πολύ καλό έως τώρα
                              Originally posted by Raf
                              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                              Comment


                              • Originally posted by Somari View Post
                                Mετά από το φλοπ του Ράιζις α
                                Τσεκαρε τα φλιπ φλοπς στο κεφαλι σου, εχουν χαλασει λιγο...
                                Do a barrel roll!

                                Comment

                                Working...
                                X