Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Είχα πει θυμάμαι στον sub zero πως τζάμπα πήγε σε εμένα, αλλά τελικά ίσως να πήγε στο σωστό άτομο. Άλλοι μπορεί να τα εκτιμούσαν περισσότερο, όμως από την άλλη, έβαλε ένα ακόμα άτομο στο παιχνίδι των adventures, έστω και ημιτελώς. Άρα να πω ένα ευχαριστώ λοιπόν στον sub (και όποιον άλλον συνέβαλλε) επειδή το φόρουμ είχε πέσει και δεν είχα την ευκαιρία να το κάνω πριν 2 χρόνια
    Μην ευχαριστείς εμένα, τα γαμάτα τυπάκια στο PR της Daedalic να ευχαριστείς. Κανένα κωδικό για giveaway είχα ζητήσει και δώσανε 3 τριλογίες ολόκληρες
    Btw δεν έχω παίξει το δεύτερο αλλά δεν νομίζω ότι γίνεται να έχει καλύτερο ρυθμό στην εξέλιξη, είναι πολύ στάσιμο γενικά στα της ιστορίας. Επίσης έχει ένα γρίφο που απλά δεν παίζει να τον βγάλεις χωρίς οδηγό

    Comment


    • Kingdom Hearts Unchained X για κινητά!! Πραγματικά ένα πολύ ωραίο παιχνίδι για κινητά! Κατεβάστε το όσοι γουστάρετε τον κόσμο των kh. Στην αρχή ίσως απογοητευτείτε αλλά μετά από λίγο θα σας απορροφήσει!! Αα θέλει 1,1 gb ελεύθερο χώρο μετά το download
      Nintendo I.D.: paixtis
      3ds friend code: 2664-2347-7128

      Comment


      • Egw paizw to Final fantasy Brave Exvius gia kinhta epishs.
        Entaksei den einai kai kati syglonistiko alla exei asteious dialogous kai ta mystika tou paixnidiou thymizoun FF5 kai FF6 epoxes.
        Genika paizw mazi me mia filh kai liwnoume.
        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
        Kindred, this blade and I.
        "

        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
        Greek Gaming Videos
        Greek Final Fantasy Forum

        Comment


        • Άναψα το 360 ίσως και μετά από δύο χρόνια.

          Δοκίμασα παιχνίδια όπως το Halo 4, το Gears of War και το CoD Modern Warfare. Μετά από μια σύντομη -μια, δυο ώρες- περίοδο εξοικείωσης, άρχισα να θερίζω κακούς μεσανατολίτες με κέφι και αφοσίωση. Μεγάλη ψυχοθεραπεία! Τα τελευταία χρόνια έχω απομακρυνθεί σχεδόν αυτόματα από το gaming, καθώς ούτε νέα κονσόλα διατίθεμαι να αγοράσω, ούτε οι σπουδές μου στην Κρήτη -μένω στις εστίες- μου επιτρέπουν να συνεχίσω το χόμπι.

          Μου φαίνεται θα συνεχίσω με το Modern Warfare. Είναι ωραίο παιχνίδι, κινηματογραφικό, και ίσως μπορέσω επιτέλους να βγάλω την πίστα του Τσερνόμπιλ στο Veteran!

          Comment


          • Ναιι ό,τι σε κάνει να αποφορτίζεσαι εννοείται το συνεχίζεις.

            Τα Calls παρότι έχουν επικριθεί για τη γραμμικότητά τους, στα κινηματογραφικά στοιχεία λίγα games μπορούν να το φτάσουν, οπότε αξίζει να ασχοληθείς για την εμπειρία της όλης παραγωγής.

            Για πες καμμιά δυνατή σκηνή.

            Θυμάμαι στο Black Ops, το είχα ποστάρει κιόλας, είχε παραλλαγή της περιβόητης σκηνής από τον ελαφοκυνηγό (πρέπει να τη δώ την ταινία) και έμεινα απλά κάγκελο!

            Α, και Thunderjohn... ΟΧΙ ΡΩΣΣΟΣ!
            The illusion of free will is an illusion.

            Comment


            • Τρομακτική σκηνή!



              Take it all!

              Comment


              • Ήμουν ανάμεσα σε πολλούς τίτλους,είπα να συνεχίσω τη μουφίτσα που ακούει στο όνομα Final Fantasy 2.Έβαλα το save μου και συνειδητοποίησα ότι είμαι σε ένα σημείο που δεν ξέρω που να πάω,ακόμα και με guide χάνομαι και όσο προχωράω,ότι τέρατα συναντάω με εκμηδενίζουν.Θέλει πολύ grinding και η αλήθεια είναι ότι δεν είμαι σε φάση για κάτι τέτοιο.
                Το άλλο παιχνίδι που σκεφτόμουν/μαι είναι το Final Fantasy V Advance αλλά φοβάμαι πως με τους ρυθμούς που παίζω δε θα προλάβω να το τελειώσω μέχρι να επιστρέψω Αθήνα και δεν θέλω να το αφήσω στη μέση.Οπότε πλέον σκέφτομαι να βάλω στο Vita τα Muramasa Rebirth & Dragon's Crown (ένα ένα,όχι και τα 2 μαζί βρε).Μου πέρασε από το μυαλό και το Zelda A LInk Between Worlds αλλά όπως πέρασε,έφυγε.
                Καμιά γνώμη;
                Carpe diem

                Comment


                • Εγώ συνεχίζω Kingdom Hearts Unchained X και pokemon go. Έχω πάρει το monster hunter generations αλλά μόνο στην αρχή άνοιξε όλο το καλοκαίρι. Ελπίζω τώρα που θα'ρθει το φθινόπωρο να ασχοληθώ
                  Nintendo I.D.: paixtis
                  3ds friend code: 2664-2347-7128

                  Comment


                  • Εγώ θα σου πρότεινα dragonns crown για να το παίξουμε και coop.Είσαι μέσα; Αν δεν κάνω λάθος παίζουν και άλλοι εδώ, o groundzero kai o straier αν δεν κάνω λάθος. Ψηθείτε για κανα μουλτι.


                    Tidy!

                    Do not blame me.Blame yourself or God.
                    In Matsuno we trust.

                    Comment


                    • Deus με τις ώρες που μπορώ εγώ για multi χλωμό το κόβω,για την ώρα τουλάχιστον.Δοκιμάζουμε βέβαια.
                      Το θέμα είναι ότι αποφάσισα να παίξω το Suikoden 1,μόνο του,χωρίς το 2,μικρό και χαλαρό,ότι χρειάζομαι για τώρα δηλαδή.Αλλά δεν αποκλείω το D Crown.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Originally posted by Deus View Post
                        Εγώ θα σου πρότεινα dragonns crown για να το παίξουμε και coop.Είσαι μέσα; Αν δεν κάνω λάθος παίζουν και άλλοι εδώ, o groundzero kai o straier αν δεν κάνω λάθος. Ψηθείτε για κανα μουλτι.
                        Πού είναι αυτό?? Αν απευθύνεσαι σε μένα
                        Nintendo I.D.: paixtis
                        3ds friend code: 2664-2347-7128

                        Comment


                        • Κατεβασε κανεις την beta του BF1;
                          Star Citizen videos Star Citizen gallery

                          Comment


                          • Παίκτη απευθύνομαι στον αλταηρ, το dragons crown κυκλοφόρησε για πλει3 και πλει βιτα.

                            Αλταηρ τι ώρες μπορείς να το διαπραγματευτούμε το ζήτημα;


                            Tidy!

                            Do not blame me.Blame yourself or God.
                            In Matsuno we trust.

                            Comment


                            • Οποτε θέλετε μπαίνω κι εγω με vita η PS3 με την αμαζόνα μου.
                              «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                              Comment


                              • Γουστάρω απίστευτα αν βρεθούμε λαός!

                                Λοιπόν το κανονίζουμε; Αύριο κιόλας εγώ είμαι μέσα. Αλήθεια το ονλινε είναι ανοιχτό εξαρχής έτσι; Δεν χρειάζεται να ξεκλειδωθεί με κάποιον τρόπο έτσι δεν είναι;


                                Tidy!

                                Do not blame me.Blame yourself or God.
                                In Matsuno we trust.

                                Comment

                                Working...
                                X