Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Mass effect το οποιο το βρισκω φανταστικο αν και ειμαι ακομα στην αρχη...θα ξανγραψω οταν το προχωρησω καπως. Επισης εβαλα και λιγο το halo 3 για κανα 10λεπτο αλλα μου μεινανε τα καπως μετρια γραφικα lol. Θα το αρχισω μετα το mass effect και ελπιζω μεχρι τοτε να εχω βρει και τα πρωτα 2 του xbox

    Comment


    • #62
      Αυτό το χρονικό διάστημα ασχολούμαι με το Oddworld:Stranger's Wrath.Είμαι στο τελευταίο συμβόλαιο δηλαδή στα μισά του παιχνιδιού.Στην αρχή δεν είχα καταλάβει γιατί του έβαλε 9 ο Talkshowhost.Τώρα αρχίζω και καταλαβαίνω πολλά.Το παιχνίδι τα σπάει ανελέητα...Σ'ευχαριστώ Ηλία.
      [/b]

      Ωραιος altair το Stranger's Wrath ειναι πραγματικα πολυ καλο game για εμενα απο τα καλυτερα games του Xbox
      και δυστυχως απο αυτα που δεν επαιξε σχεδον κανενας .


      Εγω αυτον τον καιρο παιζω το dragon quest v σε emulator του snes και ενω απο τη σειρα ειχα παιξει μονο το viii πραγματικα με εκανε να ενδιαφερθω πολυ περισσοτερο για τα σειρα

      Comment


      • #63
        Φαντάσου ότι πρόσφατα το αγόρασα 10? και δεν μπορώ να το παίξω, λόγω ασυμβατότητας. Ελπίζω κάποια στιγμή...

        Τερμάτισα το eternal sonata, το οποίο με απογοήτευσε όσο ελάχιστα παιχνίδια και παίζω αραιά και που το FF IV στο micro. Πολύ καλύτερο του sonata .

        Comment


        • #64
          Aυτο το topic ποναει πολυ...αγορασα και το Assassin's Creed και θελω να τελειωσω τα υπολοιπα πριν το αρχισω...λοιπον εχουμε και λεμε:
          1.Mass Effect (2nd playthrough-Renegade)
          2.FFX
          3.Devil May Cry
          4.Project Zero (γιατι ρε γμτ ακομα να το τελειωσω? )
          5.Dead Rising (κι αυτο το καψερο παρατημενο τοσο καιρο)

          Μετα απο ολα αυτα αναμενουν οπως ειπαμε Assassin's Creed,Devil May Cry 2,3,Shadow Of The Colossus και φυσικα απειρο online σε Halo 3,Gears Of War,Splinter Cell Double Agent,DOA 4 και πολλα αλλα .
          <div align="center">

          "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

          Comment


          • #65
            FF X-2 .

            Comment


            • #66
              Φαντάσου ότι πρόσφατα το αγόρασα 10? και δεν μπορώ να το παίξω, λόγω ασυμβατότητας[/b]
              Tι ασυμβατότητα εννοείς παρταλοEvans?? Πες μου σε παρακαλώ γιατί σκέφτομαι να το άγοράσω και γω αυτο το παιχνιδι, θα έχει πρόβλημα στο 360???

              Επισης εβαλα και λιγο το halo 3 για κανα 10λεπτο αλλα μου μεινανε τα καπως μετρια γραφικα lol[/b]
              Τράβα παίξε κανα gears βρε noob που μου θες και Halo&#33;&#33;
              Ακους εκεί μέτρια τα γραφικα&#33;&#33;&#33;
              I attack sharks
              when i smell them bleed
              I dont go swimming
              water just wants to be around me.

              Comment


              • #67
                ... βασικα δε τρεχει καν στο 360.
                Τalk about ownage.

                Comment


                • #68
                  Το ειχε ποσταρει και ο xeno , ριχτε μια ματια εδω για τα περι συμβατοτητας

                  http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Xbox_...e_with_Xbox_360

                  Ρε παιδια που τα βρισκετε τα παιχνιδια για το πρωτο xbox? Εγω ψαχνομαι εντος συνορων και δε βρισκω κατι αξιολογο... Εντωμεταξει ειχα σταμπαρει και το triple halo pack που υπηρχε στο play σε καλη τιμη και τωρα οχι μονο εξαντληθηκε αλλα το πουλανε οι τυποι που το αγορασαν πανω απο 75 euro


                  Τράβα παίξε κανα gears βρε noob που μου θες και Halo&#33;&#33;
                  Ακους εκεί μέτρια τα γραφικα&#33;&#33;&#33;[/b]
                  lol noob ξε noob το gears owns all&#33;&#33;&#33;&#33;βαλε gold και θα σου παραδωσω μαθηματα (strawhatN μη γελας)&#33;&#33;&#33;&#33; Οσο γαι το halo ενταξει ενα 10λεπτο επαιξα μην φωναζεις (Ασε που ακουγα μια γυναικα να μιλαει στην εισαγωγη και λεω &#39;&#39;ωπα mega spoiler ο mastercheif δεν ειναι ανδρας&#33;&#33;&#33; τα χα παιξει) Δεν προκειται να το ξεκινησω αν δεν βρω τα 2 πρωτα&#33;&#33;&#33;&#33;

                  Comment


                  • #69
                    Ξεκίνησα να παίζω CSS
                    Star Citizen videos Star Citizen gallery

                    Comment


                    • #70
                      Άστο CSS που είναι μούφα και άρχισε CS. Τεσπα, add me να παίξουμε μαζί CSS, nick: christopgr

                      Comment


                      • #71
                        Για μένα το καλύτερο Online FPS σε PC είναι το COD4...
                        Φυσικά και έχω παίξει CS,UT κτλ,,,αλλά κατέληξα στο COD4

                        Comment


                        • #72
                          Ρε παιδες ,τον τελευταιο καιρο επαιζα φανατικα Zelda στο DS αλλα δυστυχως κολλησα στο Ναο που κινεισαι με χρονο περιορισμο ~οταν επιστρεφεις για δευτερη φορα μετα το νησι των ανεμων~ ...και το εγκατελειψα...

                          Μπορει καποιος να βοηθησει?
                          Ειμαι στο σημειο οπου με αναγκαζει να βγαλω εναν χαρτι και ταυτοχρονα πρεπει να ανοιξω τον Sea Map (WEST) αλλα..δε μπορω να καταλαβω τι πρεπει να κανω.
                          Δλδ, στο τελος του ναου.

                          Κι επισης, ΠΩΣ στο καλο κανεις turbo εκκινηση στο Mario Kart DS?

                          " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                          Authenticity sir, authenticity. "

                          Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                          Comment


                          • #73
                            Highlight
                            Αν δεν κάνω λάθος , πρέπει να γυρίσεις την πάνω οθόνη του ds στην οθόνη αφής , όχι να το κλείσεις απλά να γύρεις την πάνω αθόνη στην οθόνη αφής, πρέπει πάνω να είναι ο χάρτης του ναού και κάτω ο sea map

                            Comment


                            • #74
                              Thanks Bart ;)
                              " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                              Authenticity sir, authenticity. "

                              Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                              Comment


                              • #75
                                Χεχε,όντως δύσκολο σημείο αυτό Scatman. εμένα πάντως μου έπιασε όταν το έκλεισα εντελώς&#33;

                                Συνεχίζω ακάθεκτος zelda και shadow hearts κυρίως, και παίζω και κανένα mario 64 που και που.Το zelda με έχει μαγέψει απλά...τρομερό παιχνίδι.Από τα καλύτερα του DS IMO


                                Comment

                                Working...
                                X