Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aυτά έλεγα και εγώ μέχρι που κατάλαβα ότι παίζεις 4 φορές το ίδιο ακριβώς πράγμα. Αν καταφέρεις να το τερματίσεις γράψε εντυπώσεις, εγώ το βαρέθηκα στο τέλος του δευτέρου κεφαλαίου .

    Comment


    • Τέλος η εξεταστική ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!! Ήρθε η ώρα για διακοπές και για...λιώσιμο.Μιας και αγόρασα νέο PC είπα να επικεντρωθώ λίγο στο PC Gaming που τόσο καιρό είχα να ασχοληθώ (με Single Player τίτλους).Εκτός από τα : Call of Duty 4 Multiplayer και Age of Conan Που παίζω σχεδόν σε καθημερινή βάση πήρα και το Mass Effect. Αν και είμαι ακόμη στην αρχή μου φαίνεται αρκετά καλό,αλλά όχι κάτι το φοβερό. Θα δούμε...
      Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

      Comment


      • Εχθες το βραδυ ξεκινησα το Metal Gear Solid 3:Subsistance και απο το λιγο που προλαβα να δω φαινεται...αγιο.Θα επανελθω με αποψεις πανω στον τιτλο μετα το playthrough...
        <div align="center">

        "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

        Comment


        • To 9 είναι πολύ καλό FF. Ένα στοιχείο του που μου άρεσε πολύ ήταν η άμεση ή έμμεση αναφορά στους παλιότερους τίτλους της σειράς.

          Προσπαθώ να τερματίσω το Shin Megami Tensai : Digital Devil Saga. Μου φένεται ολίγον δυσκολούτσικο.
          https://www.emulator-zone.com
          I am an iteration closer to my desired solution!
          The World Ends With You

          I will wipe out the Belmonts from the face of earth!
          Castlevania Lords of Shadow

          I am Wowser, King of the Woopa Twoopa and ruler of the Shroom Kingdom
          Hyperdimension Neptunia

          Comment


          • έτσι ρε Laharl.κι εμένα το πρώτο μου rpg ήταν κι ένα από τα αγαπημένα μου μαζί με το grandia 2.
            όχι ρε belmont τι λες τώρα.θέλω κι εγώ να το ξεκινήσω το DDS αλλά με αυτά που λες περί δυσκολίας μάλλον θα το αφήσω για πιο μετά.
            Carpe diem

            Comment


            • Ναι, όσο προχωράω την ιστορία μου αρέσει όλο και περισσότερο.

              Το κακό είναι ότι έχω ήδη αγοράσει το DDS2 και το οπισθόφυλλο του κουτιού μου ψιλό-spoil-άρε το τέλος.
              https://www.emulator-zone.com
              I am an iteration closer to my desired solution!
              The World Ends With You

              I will wipe out the Belmonts from the face of earth!
              Castlevania Lords of Shadow

              I am Wowser, King of the Woopa Twoopa and ruler of the Shroom Kingdom
              Hyperdimension Neptunia

              Comment


              • Ξαν&#39;άρχισα το Lost Odyssey (το χα αφήσει στις 2 ώρες λόγω διαβασμάτων) και έχω εντυπωσιαστεί. Τα γραφικά είναι φοβερά και η μουσική πολύ καλή. Μου αρέσουν οι μάχες και το σύστημα με τα skills. Επίσης, οι χαρακτήρες ως τώρα έχουν πολύ ενδιαφέρον και ανυπομονώ να δω τι θα γίνει στην συνέχεια.


                Comment


                • Μια ερωτηση στο castlevania dracula x , το symphony of the night παιζεται περιορισμενο στην οθονη ή υπαρχει τροπος να μεγενθυνεις την εικονα ετσι ωστε να πιανει ολο το ταμπλο ?

                  fixed

                  Comment


                  • Ren γίνεσαι άντρας. Riviera uber alles. Μπράβο αδελφέ, με συγκίνησες...

                    songoku παίζει δυστιχώς σε 4:3. Crap...

                    Εγώ παίζω Lost Odyssey και Jeanne D&#39;Arc. FF CC RoF sux big time...

                    Comment


                    • <div class='quotetop'></div>
                      songoku παίζει δυστυχώς σε 4:3. Crap[/b]
                      Nαι τελικα το βρηκα , μπορεις να μεγαλωσεις την εικονα απο το menu αλλα παραμενει 4:3 ... Anyway ειμαι στο τελος του Rondo αλλα ξαναπαιζω ολα τα επιπεδα και τις επιπλεον πιστες , γενικα μου αρεσει παρα πολυ και παρ&#39;οτι αρχικα το πηρα για το symphony of the night που δεν ειχα την τυχη να το δοκιμασω εχω κολλησει με το rondo remake &#33;&#33; Πραγματικα πολυ καλο και ειναι να τις χαιρεσαι τετοιες κυκλοφοριες ειδικα στα φορητα . Δυστυχως εχω να ακουμπησω castlevania απο την εποχη του bloodlines (the new generation) στο mega drive το οποιο ηταν και απο τους αγαπημενους μου τιτλους οποτε τωρα θα τους συμπεριφερθω οπως πρεπει . Μολις τελειωσω θα πω περισσοτερα .

                      Comment


                      • κι εμένα ρε παιχτούρα songoku.bloodlines ftw&#33;&#33;&#33;το πρώτο παιχνίδι της σειράς που τερμάτισα.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • μου τα έλεγε ο Λούφυ αλλά δεν τον άκουγα.πίστευα ότι είναι υπερβολικός.που να ήξερα πόσο δίκιο είχε.πήρα σήμερα μεταχειρισμένο το dark sector και το έβαλα να το δοκιμάσω να δω αν παίζει.αυτό ήταν.παράτησα όλα τα άλλα και το έπιασα κανονικά.

                          Dark Sector λοιπόν κυρίες κύριοι.
                          Είμαι στο δεύτερο κεφάλαιο και έχω ήδη πωρωθεί.Για να δούμε πως θα εξελιχθεί το όλο πράγμα.
                          Μου αρέσει πολύ γιατί σε σημεία θυμίζει gears of war & resident evil 4 αλλά ταυτόχρονα προσθέτει και δικά του στοιχεία-λέγε με glaive.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Ήταν αναπόφευκτο τελικά Bioshock δεύτερη φορά με απενεργοποιημένα τα Vital chambers...
                            Και Conker: Live & Reloaded στο Xbox

                            Comment


                            • Efoson teleiwsa to Valkyrie Profile kai mexri na erthei to Soulcalibur 4 ksekinaw to Metal Gear 4
                              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                              Kindred, this blade and I.
                              "

                              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                              Greek Gaming Videos
                              Greek Final Fantasy Forum

                              Comment


                              • W00t w00t w00t go go g0&#33;&#33;&#33;&#33;

                                Προσωπικά περιμένω με αγωνία εντυπώσεις&#33;&#33;&#33; Αν έπαιζε HDTV στο δωμάτιό μου θα το έπαιζα και εγώ ξανά. Βαριέμαι να "μετακομίζω" στο σαλόνι .

                                Comment

                                Working...
                                X