Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αθλητισμός!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Παικτη Solid ;)

    Btw ειχαμε κι εμεις μερικους κορυφαιους με πιο κραυγαλεα περιπτωση τον Nick Sarganis

    http://www.goal4replay.net/VideoWatchF.asp?ID=247&Ln=Gr

    Θεος! Καποιες ειναι αδιανοητες! ΦΟβερο Video.

    Ειχα δει ενα αφιερωμα στην Νετ παλιοτερα κι ειχα μεινει. Πολλοι λενε τον Οικονοπουλο καλυτερο αλλα εγω ψηφιζω Σαργκανη που ηταν κ νευρο!

    Njoy/
    " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

    Authenticity sir, authenticity. "

    Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



    Comment


    • Αρκετά πριν τον Σαργκάνη, υπήρξε ο Χρήστος Κελεσίδης. Όσοι τον είδαν να παίζει, είτε στον Πανσεραϊκό από όπου ξεκίνησε, είτε στον Ολυμπιακό αργότερα, είπαν πως αν ήταν πιο πειθαρχημένος αυτός ο άνθρωπος, θα άγγιζε παγκόσμιο επίπεδο. Έχει παίξει και στην Εθνική, φυσικά. Ελάχιστες φάσεις του που έχω δει σε παλιά βίντεο/ντοκυμαντέρ, είναι πράγματι ΠΟΛΥ εντυπωσιακές...
      OniBocho Η Θέα μέσα από ένα Ζωντανό Κουτί

      Σ.Π.Ι.Χ. Productions Όραμα, Ιδέες, Αγάπη

      Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it... - Lord Lucifer Morningstar

      Comment


      • ναι, βασικά δηλαδή
        http://www.youtube.com/watch?v=8qIDAhir0Go

        ειδικά η τρίτη απόκρουση δεν υπάρχει.
        gently hold our heads,
        gently hold our heads on high

        Comment


        • Ποσο ξεφτιλα μπορει να γινει μια μεγαλη ομαδα οπως ο Ολυμπιακος οταν χανει ενα παιχνιδι;...

          Αληθεια, εαν ο Ολυμπιακος κερδιζε με 4-0 την Καλαμαρια, θα εκανε ενσταση για τον παικτη της Καλαμαριας ο οποιος δηθεν δεν θα επρεπε να αγωνιζεται σε εκεινο το παιχνιδι; Και στην τελικη ο "παρανομος" παικτης της Καλαμαριας φταιει που ο Ολυμπιακος ηταν το χωμα της 20ετιας ή ξαφνου ο κ.Πετρος Κοκκαλης αρχισε να σκιζει τα υματια του για το οφελος των υπολοιπων ομαδων της Super League;

          Και ο Εργοτελης γιατι δεν εκανε καμια ενσταση;

          Μα ποσο μικροτητα και υποκρισια πλεον; Δεν καταλαβαινουν μερικοι οτι με αυτα που κανουν το μονο που καταφερνουν ειναι να ριχνουν ακομα πιο χαμηλα το επιπεδο και του ιδιου τους του συλλογου αλλα και του ελληνικου ποδοσφαιρου γενικοτερα;

          Καραγκιοζηδες.-
          :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

          Comment


          • Εδω ο Κοκκαλης δεν ντραπηκε να εξαγοραζει διαιτητες κ να κανει σφαγες τοσα χρονια, θα κολλουσε στα νομιμα?
            " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

            Authenticity sir, authenticity. "

            Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



            Comment


            • Και το Αιγάλεω....μην ξεχνιεσαι....... ;)
              "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

              Comment


              • Δεν ξέρω πόσο πολύ πιστεύεις ότι όλα αυτά τα περί ενστάσεως είναι ειλικρινή φίλε Solid, αλλά εγώ θα πω κάτι, που είναι και λίγο food for the mind.

                Ο "θείος" από αυτό το ματσάκι, έβγαλε την μεταγραφή του Γκαλλέτι. Και κράτησε και τους συνδεσμίτες του ήρεμους. Ακριβώς όπως στην αρχή αυτής και της προηγούμενης σεζόν από ένα 18άρι έκπληξη ο Τζίγκερ, έβγαλε τις μεταγραφές του... Στο κόλπο θα μπει τώρα και ο κοντός...
                OniBocho Η Θέα μέσα από ένα Ζωντανό Κουτί

                Σ.Π.Ι.Χ. Productions Όραμα, Ιδέες, Αγάπη

                Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it... - Lord Lucifer Morningstar

                Comment


                • Ο "θείος" από αυτό το ματσάκι, έβγαλε την μεταγραφή του Γκαλλέτι. Και κράτησε και τους συνδεσμίτες του ήρεμους. Ακριβώς όπως στην αρχή αυτής και της προηγούμενης σεζόν από ένα 18άρι έκπληξη ο Τζίγκερ, έβγαλε τις μεταγραφές του... Στο κόλπο θα μπει τώρα και ο κοντός...[/b]
                  Αφού πω ότι ούτε κι εγώ συμφωνώ με τέτοιες ενέργειες (μήπως θυμάται κανείς τη διαμάχη Ηρακλή - ΑΕΚ για έναν κάποιο Ιεροκλή Στολτίδη πριν κάποια χρόνια?), να πω ότι ειλικρινά δεν καταλαβαίνω. Ονιμπόκο μπορείς να το κάνεις λίγο πιο λιανά?
                  Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                  Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                  Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                  Comment


                  • Ομολογω οτι κι εγω δεν το καταλαβα αυτο...
                    :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                    Comment


                    • Τελικά βγήκε η απόφαση που όλοι ξέρουμε,δε θα μπω στον κόπο να τη σχολιάσω γιατί θα στάξω "φαρμάκι" και μιας και είμαι Παναθηναϊκός δεν έχει νόημα να το κάνω,θα κατηγορηθώ και για εμπάθεια. Πάντως στα κορυφαία που άκουσα ήταν από ένα παιδί στη σχολή ενός φίλου,οπαδό του Ολυμπιακού που είπε ότι,αν και δε σκόραρε,ο παίκτης που έπαιξε αντικανόνικα επηρέασε το αποτέλεσμα διότι...βγήκε αλλαγή και στη θέση του μετά μπήκε ο Μπάρκογλου ο οποίος και χρίστηκε scorer στη συνέχεια.

                      Στα αγωνιστικά τώρα,η ΑΕΚ έχασε πάλι σήμερα στην έδρα της Λάρισας με 1-0,ο Άτρόμητος πήρε 1-1 στον Ηρακλή με γκολ του Λουτσιάνο στο 90+ ενώ εμείς κερδίσαμε τη Βέροια με ωραίο τεμάχιο(απευθείας φάουλ) του Ίβανσιτς(να δω πότε θα καταφέρουμε να βάλουμε πάνω από ένα γκολ σε 1 match ).Επίσης η Γκάνα κέρδισε την Ακτή Ελεφαντοστού(η οποία κατά τη γνώμη μου δε στάθηκε των περιστάσεων μιας και τη θεωρούσα φαβορί για το Κόπα Άφρικα),4-2 αν θυμάμαι καλά,και πήρε την 3η θέση στο φετινό Κόπα Άφρικα.Ο τελικός(ανάμεσα σε Καμερούν και στην κάτοχο του τίτλου Αίγυπτο)θα γίνει αύριο και αν έπρεπε να παίξω κάπου τα λεφτά μου θα τα έπαιζα για το Καμερούν,χωρίς να υποτιμάω την αξία της Αιγύπτου που έχει δείξει ότι μπορεί να το πάρει και 2η σερί φορά το κυπελλάκι.
                      Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

                      Comment


                      • Έσβησα το κατεβατό που είχα ετοιμάσει, γιατί με κούρασε και μόνο που διάβαζα τον εαυτό μου να εξηγεί αυτές τις προστυχιές. Οπότε, θα αρκεστώ να σας πω, εφόσον δεν έγιναν τα προηγούμενα λόγια μου αντιληπτά, ότι αναφερόμουν στα (παράνομα και μη) στοιχήματα.

                        "θείος" = Κόκκαλης
                        "Τζίγκερ" = well, Τζίγκερ
                        "κοντός" = Νικολαϊδης

                        Όσο για τις αποφάσεις περί εφέσων κτλ κτλ, μπορώ να πω ότι με την κίνησή του ο Πανιώνιος έδειξε δύο πράγματα:

                        α) ότι δεν είναι χαλβάδες όλοι οι υπόλοιποι, πέραν του ΠΟΚ.

                        β) ότι το νομικό επιτελείο του Κόκκαλη θέλει απόλυση σύσωμο...
                        OniBocho Η Θέα μέσα από ένα Ζωντανό Κουτί

                        Σ.Π.Ι.Χ. Productions Όραμα, Ιδέες, Αγάπη

                        Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it... - Lord Lucifer Morningstar

                        Comment


                        • Πάει ο μονόπολης από την ΑΕΚ.
                          Η ΠΑΕ ζήτησε τη λύση του συμβολαίου του, με τον Κωστένογλου να κάθεται στον πάγκο της ομάδας για τα επόμενα παιχνίδια.
                          There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                          Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                          Comment


                          • Πάει ο μονόπολης από την ΑΕΚ.
                            Η ΠΑΕ ζήτησε τη λύση του συμβολαίου του, με τον Κωστένογλου να κάθεται στον πάγκο της ομάδας για τα επόμενα παιχνίδια.
                            [/b]
                            Pou to diavases auto ??



                            Comment


                            • Πρέπει να έχει ανέβει πια σε όλα τα sites, αν κοιτάξεις θα το δεις.
                              Μόλις βγήκε η είδηση.
                              There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                              Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                              Comment


                              • Πρέπει να έχει ανέβει πια σε όλα τα sites, αν κοιτάξεις θα το δεις.
                                Μόλις βγήκε η είδηση.
                                [/b]
                                Pragmatika molis anevike Akoma diapragmateuonte simfona me to contra kai sportdog .. Pantos na ton dioksoun den yparxei periptosi .. Lefta gia apozimeiosi tou simvolaiou den nomizo na exei i AEK ..



                                Comment

                                Working...
                                X