Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ψάχνω/ βρίσκω...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A καλά όντως fail... Βασικά ήθελα να του γράψω "καλά Ισπανικά να έχεις" αλλα δεν ήξερα πως θα το πάρει.

    Comment


    • Και το αι γαμήσου σαν ευχή το δέχομαι πλέον.

      Comment


      • Comment


        • Originally posted by ChrisTop View Post
          Και το αι γαμήσου σαν ευχή το δέχομαι πλέον.

          Και έτσι πρέπει διότι ευχή είναι!
          I'm back bitches... Version 2.0

          Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

          Comment


          • Δεν ξέρω αν έχετε δει τα MAD Xrays, αλλά ήταν μια εκπομπή του MAD που έκανε αναδρομές σε μουσικούς και τυχαίνει να 'τανε και οι αγαπήμενες μου εκομπομπές σε όλη την Ελληνική τηλεόραση. Άμα κάποιος ξέρει αν μπορώ να τα κατεβάσω ή να τα δω κάπως θα μουν υπόχρεος.

            EDIT: Ok, στην αρχή το Google δεν μου 'κανε την χάρη, αλλά τελικά υπάρχουν όλα τα βίντεο στην ίδια την σελίδα του MAD. Μπράβο οργάνωση η Ελληνική τηλεόραση.
            Δείτε το ολοκαίνουργιο video clip του Adam Lambert για το νέο single του “Better Than I Know Myself“. Σε σκηνοθεσία Ray Kay, το clip μας παρουσιάζει δύο διαφορετικές πλευρές του καλλιτέχνη: η μια σκληρή, ατίθαση, θυμωμένη και η άλλη ευαίσθητη, ευάλωτη, ρομαντική. “Σ’αυτό το video ήθελα να έχω μεγαλύτερο έλεγχο. Ήθελα να συμμετέχω σε όλη

            Comment


            • Έβλεπα μικρός σε κασέτες ένα cartoon που δεν θυμάμαι πως το έλεγαν. Ήταν με κάτι πειρατές νομίζω, καλους, οι οποιοι πάλευαν το κακό και... το μαύρο νερό νομίζω? Κάτι είχε να κάνει με το σκοτεινό/μαύρο νερό, κάτι είχε η θάλασσα. Θυμάμαι είχε ένα επεισόδιο με ένα τεράστιο πουλί, φοίνικας ίσος, και μια μεγάλη καμπάνα.

              Αυτά θυμάμαι πάνω κάτω, ξέρει κάποιος τον τίτλο?

              Edit:

              Ok άσε, ένα απλό google search ήθελε. Ιδού το intro:

              Comment


              • Μου ήρθε ένα άλλο που ψάχνω εδώ και καιρό. Θυμάμαι πολύ λίγα όμως, αν και νοίκιαζα συχνά την κασέτα για να το βλέπω. Είναι μια ταινία cartoon, όπου ένας νεαρός (ξανθός νομίζω) καταλήγει/ξεβράζεται σε ένα νησί με γίγαντες. Θυμάμαι όταν βρίσκει τις αισθήσεις του στην αρχή αντιμετωπίζει έναν μεγάλο καβούρι στην ακτή. Στην συνεχεια προχωρα προς την πόλη όπου ανακαλύπτει ότι όλοι είναι γίγαντες. Δεν μπορώ να θυμηθώ περισσότερα. Anyone?

                Επίσης ψάχνω και για μια ταινία που έδειχνε συχνά στην tv σχεδόν κάθε πάσχα (δεν είναι cartoon). Ένα αγόρι μετά από ναυάγιο νομίζω καταλήγει σε ένα νησί και εκεί που βρίσκει τις αισθήσεις του και ανοίγει τα ματια βλέπει μια οχιά έτοιμη να τον δαγκώσει. Ξαφνικά έρχεται ένα άγριο άλογο και τον σώζει. Στην συνεχεια κατά την περιπλάνηση του στο νησί πέφτει πάνω στο άλογο όπου και γίνονται φίλοι και όταν τελικά σώζεται ο μικρός πάει σε άγονες με το συγκεκριμένο άλογο. Οικογενειακή ταινία. Η περιέργεια και το childhood θέλουν να την βρω.

                Comment


                • Originally posted by Aion
                  Θυμάμαι είχε ένα επεισόδιο με ένα τεράστιο πουλί,
                  Σα δε ντρέπεσαι,πρόστυχε.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Comment


                    • Υπάρχει καμιά σελίδα που να έχει αξίες παλιών παιχνιδιών?
                      I'm back bitches... Version 2.0

                      Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                      Comment


                      • Αυτο βρηκα μονο http://videogames.pricecharting.com/

                        Comment


                        • Θα του ρίξω μια ματιά.
                          Ευχαριστώ.
                          I'm back bitches... Version 2.0

                          Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                          Comment


                          • Ψάχνω τορρεντάδικο για ξένες σειρές,προσφάτως ενημερωμένο,καθώς και κάνα σάιτ για ελληνικά τραγούδια,σειρές κλπ.
                            Carpe diem

                            Comment


                            • Ασε δεν ειναι καλη εποχη γιια torrents

                              Δοκιμασε αυτο http://extratorrent.cc/ και φυσικα https://thepiratebay.org/
                              Do a barrel roll!

                              Comment


                              • Pirate Bay δεν έχει τίποτα πια,μετά το κλείσιμο του kickass.Αντί να γιγαντωθεί,παραμένει στάσιμο.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X