Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τεχνικά προβλήματα του forum

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Παιδιά μπορούμε να πούμε πως ότι ποστς κάνομε στο καινούργιο φόρουμ από δω και πέρα δεν θα σβηστούν; Αν είναι να αρχίσουμε ελεύθερα να ανοίγουμε θέματα και να γράφουμε.



    Μόνο εγώ βλέπω 3 φορές το βίντεο; Κάτι παίζει με τα youtube tags... Αν το βάλλω χωρίς tags τότε το δείχνει καλά.
    *Read Description*I'm aware that this is not the complete cinematic opening until I purchased the game. I uploaded this video before the game was released, ...







    Titus - για να μπει βίντεο δε χρειάζονται πλέον tags, απλά κάνεις copy - paste το λινκ
    Originally posted by Squall Leonhart
    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
    Originally posted by 丹野
    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
    Originally posted by Ryu_gr
    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

    Comment


    • Εννοειται straier, το νεο forum ηρθε για να μεινει, αντε να αρχισουμε να ασχολουμαστε με τα ιδια τα games κι οχι με τη κατασταση του forum.

      Μη ξεχνατε ομως να κανετε report οτιδηποτε βρισκετε.
      Do a barrel roll!

      Comment


      • Τα post/thread που ενδεχομένως να χρειάζονται delete είναι αρκετά από το Gamers Odyssey section, στις Ανακοινώσεις και Τεχνικά Προβλήματα μιας και αναφερόταν στην IPB πλατφόρμα που είχαμε.
        Επισής θεωρώ ότι πρέπει να γίνει invisible το forum Κεντρική Σελίδα, μέχρι νεωτέρας για το θέμα.
        sigpic

        Comment


        • Kαι εγω ειμαι κατα στο σβησιμο παλιοτερων topics και posts.Πρωτον το διαστημα δεν ειναι και τοσο μεγαλο απο τα παλιοτερα threads(6 μηνες) και δευτερον οπως ειπε και ο Εvans σε 2-3 εβδομαδες θα εχει ομαλοποιηθει η κατασταση.Επισης ειναι κριμα να χαθουν ενδιαφερουσες γνωμες και συζητησεις που εχουν γινει,αφου υπαρχουν ηδη.

          Μια παρατηρηση μονο ηθελα να κανω,οι υπογραφες να ειναι οσο το δυνατον μικροτερες σε μεγεθος.

          Comment


          • To οριο ειναι 600x120, νομιζω πως ειναι φυσιολογικο. Το υψος ειναι συνηθως το προβλημα, αλλα νομιζω πως βρηκαμε μια ικανοποιητικη μεση λυση.
            Τωρα αν τις θες ακομα μικροτερες παω πασο .

            Comment


            • Απο τα διαφορετικα skins που δοκιμασα μονο το κλασσικο του vbuletin ηταν διαφορετικο. Τα αλλα ηταν το κλασσικο σκουρο μπλε χρωμα που ειχε απο default το forum.

              :phil: <--- καλα το λατρευω αυτο το emoticon
              My blog:Doppel&#39;s Den

              Comment


              • Τα 2 trenz skins προφανως και ειναι τα ιδια, απλα το ενα ειναι stretched και το αλλο οχι.
                Ο καθενας διαλεγει ο,τι προτιμα φυσικα. Οσο για το default skin εκει οντως δεν υπαρχει εναλλακτικη επιλογη.

                Comment


                • Originally posted by Xeno View Post
                  Laharl εισαι σιγουρος γι αυτο που λες;
                  Εγω τα επιλεγω απο διπλα και δεν εχω κανενα προβλημα.
                  Ναι είμαι αρκετά σίγουρος,και όπως βλέπω έγινε ξανά το ίδιο φαινόμενο.Τσέκαρε το ποστ #26 από τον Altair εδώ.



                  Έχει βάλει άπειρα respect και ένα δεν βγαίνει,δεν νομίζω να τα έκανε με keyboard όλα αυτά τα συνεχόμενα,λογικά από το pannel θα είναι παρμένα...

                  Τέσπα,μικρής σημασίας πρόβλημα


                  Comment


                  • Δεν είναι ακριβώς πρόβλημα, αλλά θα ήταν ωραία να είχαμε και onion emoticons. Αμα έχετε χρόνο και όρεξη, βάλτε κανένα. :resp:
                    sigpic

                    Comment


                    • Δεν ηξερα καν τι ειναι τα onion emoticons, αλλα με μια αναζητηση καταλαβα ποια ειναι, δεν ηξερα πως τα λεγαν ετσι .
                      Ok, αν βρεθει κανενα καλο πακετακι το να τα ανεβασουμε ειναι πραγματικα το μονο ευκολο .

                      Το θεμα ειναι να φαινονται σωστα, να εχουν καταλληλο μεγεθος κτλ, γιατι το icon που εβαλα ας πουμε αφηνει κενο 2-3 γραμμων μεταξυ του κειμενου που εχω γραψει πιο πανω.


                      Comment


                      • Ναι, έτσι κάνουν συνήθως, αλλά τα σπάνε δε τα σπάνε;
                        sigpic

                        Comment


                        • Testing...

                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • Πολύ όμορφα τα anime emoticons, ΑΛΛΑ ΔΕΝ μ'αρέσει το άσπρο background τους. Αν θέλει κάποιος, ας τα περάσει μία ένα fix και να υπάρξει "No background" επιλογή...
                            sigpic

                            Comment


                            • Παίζει κάτι με broken youtube links στο embedding;

                              Comment


                              • nai eixame apofasisei omofwna o ramp kai egw na allaksei to systima xwris na rwtisoume kanena. apo kei pou evazes ta links kai ginotan embedding me ti mia twra prepei na patiseis ta youtube tags. epeidi eimaste epos forum omws, olo broken ta vgazei.

                                skata ola na poume, ithela na ksera ti tous plirwnoume ores ores.
                                Ground_Zero:

                                Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                                Comment

                                Working...
                                X