Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τεχνικά προβλήματα του forum

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Όχι ήταν πανεύκολο,αλλά ποτέ δεν σκέφτηκα να το κάνω έτσι.Δε θα έπρεπε όμως,όταν το κάνω μέσα από το φόρουμ να το κάνει κανονικά αντί να πρήζει συκώτια;
    Carpe diem

    Comment


    • Παιδιά δε μπορούσα να ανοίξω το forum από χθες, είχε πέσει ή ήμουν ο μόνος?

      Λογαριασμοί, domains κλπ είναι πληρωμένοι παρεπιπτόντως.
      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

      Comment


      • Den eisoun o monos, gia kapoies wres extes oute egw mporousa na anoiksw.
        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
        Kindred, this blade and I.
        "

        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
        Greek Gaming Videos
        Greek Final Fantasy Forum

        Comment


        • Πρέπει να είχαν θέμα γενικά γιατί ούτε η σελίδα της lunarpages άνοιγε.

          Comment


          • Έχω εντοπίσει δύο προβληματάκια. Πρώτον όταν πατάς σε ένα θέμα που έχει νέο post δεν σε πάει στο τελευταίο που δεν έχεις διαβάσει αλλά στην πρώτη σελίδα του θέματος.
            Και δεύτερον. Στην υπογραφή δεν εμφανίζονται οι αλλαγές στη γραμματοσειρά που κάνεις. Π.χ. έντονα γράμματα, μέγεθος...
            Last edited by paixtis; 26-06-2016, 03:13 PM.
            Nintendo I.D.: paixtis
            3ds friend code: 2664-2347-7128

            Comment


            • Σωστός ο παίχτης.
              Τα προβλήματα διορθώθηκαν. Κάντε edit την υπογραφή πάλι αν χρειαστεί.
              The illusion of free will is an illusion.

              Comment


              • Ωραιο θα ηταν και ενα πιο dark theme αν ειναι ευκολο!

                Comment


                • Hθελα να ρωτήσω αν υπάρχει συνδρομη οπως πριν, για να ειναι δηλαδη online το forum.
                  Last edited by BigBOSS; 27-06-2016, 04:22 PM.
                  Star Citizen videos Star Citizen gallery

                  Comment


                  • 1) Αν βάλεις ελληνικά εισαγωγικά που γίνεται με ctrl + alt + [ στο ελληνικό πληκτρολόγιο, δεν τα εμφανίζει, σου κόβει ό,τι έχεις βάλει μέσα σε αυτά, και ό,τι γράφεις πέρα από αυτά. Δεν μπορώ να τα βάλω τώρα επειδή θα μου τα κόψει και δεν θα τα εμφανίσει καν

                    2) Δεν σε αφήνει να βάλεις πάνω από 4 εικόνες, συνυπολογιζομένων και τα smileys. Νομίζω πως αν πάει καμιά 20αριά το όριο, θα είμαστε πολύ καλά για τώρα.

                    PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                    Comment


                    • Originally posted by BigBOSS View Post
                      Hθελα να ρωτήσω αν υπάρχει συνδρομη οπως πριν, για να ειναι δηλαδη online το forum.
                      Όχι δεν είναι απαραίτητο. Το ποσό συντήρησης δεν είναι μεγάλο, συν ότι ο λογαριασμός hosting είναι και για προσωπική χρήση.

                      Σκεφτόμουν να κάνω και κάποιο giveaway έτσι για το καλό της επιστροφής. Αν θέλει κάποιος να συνεισφέρει να μου στείλει μήνυμα. Σκεφτόμουν το τρέχον Sonic Humble bundle.

                      Παρεπιπτόντως θυμάμαι είχαν αναφερθεί και οι διαφημίσεις στο YouTube κανάλι. Μπορεί ο διαχειριστής να αναφέρει αν βγήκαν κάποια έσοδα και εφόσον το επιθυμεί να κάνουμε giveaway με αυτά τα χρήματα;

                      Originally posted by Phantom Duck View Post
                      1) Αν βάλεις ελληνικά εισαγωγικά που γίνεται με ctrl + alt + [ στο ελληνικό πληκτρολόγιο, δεν τα εμφανίζει, σου κόβει ό,τι έχεις βάλει μέσα σε αυτά, και ό,τι γράφεις πέρα από αυτά. Δεν μπορώ να τα βάλω τώρα επειδή θα μου τα κόψει και δεν θα τα εμφανίσει καν

                      2) Δεν σε αφήνει να βάλεις πάνω από 4 εικόνες, συνυπολογιζομένων και τα smileys. Νομίζω πως αν πάει καμιά 20αριά το όριο, θα είμαστε πολύ καλά για τώρα.
                      Ευχαριστώ για το report, μόλις βρω χρόνο θα το κοιτάξω. Επίσης στις προτεραιότητες είναι να δώσω στους παλιούς admin τα δικαιώματά τους ώστε να κάνουν διορθώσεις αν μπορούν.
                      Last edited by Ryu_gr; 28-06-2016, 12:32 AM.
                      The illusion of free will is an illusion.

                      Comment


                      • Βιντεάκια πως βάζουμε;
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Hθελα να ρωτήσω αν υπάρχει συνδρομη οπως πριν, για να ειναι δηλαδη online το forum.
                          Δεν ξέρω τι ακριβώς εννοείς με το συνδρομή αλλά εννοείται ότι κάποιος πληρώνει για server και domain.

                          Παρεπιπτόντως θυμάμαι είχαν αναφερθεί και οι διαφημίσεις στο YouTube κανάλι. Μπορεί ο διαχειριστής να αναφέρει αν βγήκαν κάποια έσοδα και εφόσον το επιθυμεί να κάνουμε giveaway με αυτά τα χρήματα;
                          Αυτό για τις διαφημίσεις το είχα αναφέρει εγώ στο fb όταν ψαχνόμουν για την επαναφορά του φορουμ. Αφού το έγραψα εκεί μετά το έψαξα κιόλας για να δω που βρισκόμασταν εκείνη τη στιγμή. Αυτό που διαπίστωσα με ξενέρωσε και έπαψα την ίδια στιγμή να ασχολούμαι με το ζήτημα και ούτε και θα επανερχόμουν αν δεν είχες μπει εσύ στη διαδικασία να βάλεις λεφτά από την τσέπη σου (ενώ το ποσό θα μπορούσε να έχει καλυφθεί αλλιώς). Άφησα και ένα χρονικό περιθώριο μήπως απαντήσει πρώτα αυτός που κανονικά θα έπρεπε αλλά δεν...
                          Τα λεφτά αυτά (περίπου 70 ευρώ) υπήρχαν αλλά κάναν φτερά. Αν δεν είχα κάνει φτερά βασικά θα είχαμε ανοίξει πριν από 6 μήνες και όχι τώρα. Και δεν θα χρειαζόταν και κάποιος να βάλει λεφτά από την τσέπη του.

                          Comment


                          • Άρα λεφτά υπάρχουν. Το θέμα είναι πού πήγανε αυτά τα λεφτά;

                            On topic, φτιάχτηκε και ένα θέμα με το quoted κείμενο, πλέον αν πατήσετε στο βελάκι δίπλα από το όνομα που κάνατε quote θα πάει κανονικά στο original κείμενο.

                            Τα λέμε Καστελόριζο.

                            Αντώνη με τον καιρό θα το δούμε και αυτό, προς το παρόν ολόκληρο το url για το video.
                            The illusion of free will is an illusion.

                            Comment


                            • Sub δε καταλαβα, τα πηρε καποιος απο τους διαχειριστες του channel; Φαινεται καπου δλδ οτι εχει γινει μεταφορα χρηματων;
                              Do a barrel roll!

                              Comment


                              • Ta lefta paidia den exoun kanei ftera, exoun mpei ston trapeziko mou logariasmo.
                                Aplws einai kanonismeno apo to ad sense sto mikrotero orio twn 70 evrw na mpainoun sthn trapeza.
                                Prin apo ta 70 aplws fenontai san eikona den mporoume na ta peiraksoume.
                                Den ta zhthse kaneis prin apo 6 mhnes, egw den gnwrizw tpt.
                                Last edited by Ground_zero; 30-06-2016, 09:51 AM.
                                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                                Kindred, this blade and I.
                                "

                                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                                Greek Gaming Videos
                                Greek Final Fantasy Forum

                                Comment

                                Working...
                                X