Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα & Ειδήσεις της βιομηχανίας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Roronoa View Post


    Coming to Xbox ONE And Playstation 4 on August 29, 2017


    Cities: Skylines coming to Playstation 4 on August 15
    Άλλες 2 αποκλειστηκότητες σπάσανε.
    Carpe diem

    Comment


    • Πάρα πολύ καλό νέο η κυκλοφορία του pillars στις κονσόλες, έχει αποσπάσει τις καλύτερες κριτικές. Μόνο το Tyranny έμεινε να βγει.

      Σχετικά με το cybermorph, όχι μόνο το γνωρίζω αλλά υπάρχει στο σπίτι και jaguar του κουτιού bundle μαζί με αυτό το παιχνίδι. 'Ηταν από τις πιο άκυρες αγορές που έχω κάνει, 20 ευρώ σφραγισμένο, αγορασμένο από καμμένο μαγαζί με ηλεκτρικά είδη της Κομοτηνής όταν ήμουν φαντάρος εκεί. Ήταν από εκείνα τα μικρομάγαζα με ηλεκτρικά είδη που τυχαίνει να τους έχουν μείνει καναδυο κονσόλες ξεχασμένες εδώ και δεκαετίες. Ωραία πράγματα.


      Tidy!

      Do not blame me.Blame yourself or God.
      In Matsuno we trust.

      Comment


      • Ανακοινώθηκε SEGA FOREVER υπηρεσία, θα βγουν ένα σωρό παιχνίδια της SEGA από όλες τις περιόδους, πρώτα στα κινητά και ύστερα πιθανόν σε υπόλοιπες πλατφόρμες. Τα παιχνίδια θα περιλαμβάνουν online leaderboards, cloud saves, palyable offline mode και φυσικά in-game διαφημίσεις, τις οποίες αφαιρείς με 2€ ανά παιχνίδι.



        Φήμες λένε πως πρόκειται για αντεπίθεση στην κίνηση της ATARI.

        PK World - Τα πάντα για Disney comics!

        Comment


        • Παλιά νέα για όσους το ξέρουν αλλά έχει ασχοληθεί κανείς με το Snake Pass που κυκλοφόρησε τον Μάρτιο;

          Φαίνεται πολύ ιδιαίτερο platform/adventure και έχει λάβει αρκετά καλές κριτικές.
          Κυκλοφορεί για όλες τις κονσόλες + PC και ενώ χαρακτηρίζεται από πολλούς indie είναι της "έμπειρης" Sumo Digital (Outrun 2, Virtual Tennis 3, Sonic & All-Stars Racing Transformed, Little Big Planet 3 κ.ά).



          Το παιχνίδι επίσης σε κάνει να ξεπεράσεις τη φοβία για τα φίδια.
          The illusion of free will is an illusion.

          Comment


          • Το remake του SNES τίτλου Wild Guns που κυκλοφόρησε πρώτα σε PS4, τώρα και στο Steam:

            Wild Guns Reloaded is a fast-paced arcade-style shooter, mixing the Wild West with steampunk. Play as Clint, Annie, Doris, or Bullet the dog with his sentry drone. Grab some friends and play together for some four player action!
            The illusion of free will is an illusion.

            Comment


            • Η Nintendo αφήνει εκτός τα παιχνίδια για PC
              Η εταιρεία πιθανότατα θα ασχοληθεί με το Nintendo Switch

              Πηγή: IGN Greece

              Comment


              • Το επιβεβαιωνω παιδια, εχω τις ιδιες πληροφοριες απο εγκυρες πηγες.
                Do a barrel roll!

                Comment


                • Εγώ πάντως παίζω Νιντέντο στο πισί μου. Φήμες που διαδίδει η peasantry είναι...
                  Originally posted by Squall Leonhart
                  I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                  Originally posted by 丹野
                  Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                  Originally posted by Ryu_gr
                  υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                  Comment


                  • Διέρρευσε η ιστορία του Half Life 3 από τον κύριο συγγραφέα, λένε δεν θα βγει ποτέ, Game Over, better luck next lifetime Το site που ανακοινώθηκε για πρώτη φορά έπεσε από την κίνηση (προφανώς), ευτυχώς ανέβασαν mirror στο github.

                    GitHub is where people build software. More than 100 million people use GitHub to discover, fork, and contribute to over 420 million projects.

                    Last edited by Phantom Duck; 25-08-2017, 01:07 PM.

                    PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                    Comment


                    • Μια φορά και καλή μίλησε ο Freeman...

                      Comment


                      • Καλό νέο για τους RPGόφιλους:

                        Secret of Mana 3D Remaster σε PS4, PSVita και Steam:

                        The illusion of free will is an illusion.

                        Comment


                        • Νέα δεν τα λες,αλλά έχουν ενδιαφέρον.
                          What was once an obscure niche game is now increasingly cited as a source of inspiration. Everywhere you look, you're standing in Ico's shadow.


                          Carpe diem

                          Comment


                          • Αύριο κυκλοφορεί επισήμως το Snes mini. Σίγουρα θα γίνει χαμός και θα πέσουν όλοι σαν τις ακρίδες να το αγοράσουν, τώρα σε ποιο ποσοστό από τους αγοραστές είναι scalpers που θέλουν να το μοσχοπουλήσουν στο ebay θα φανεί. Εμένα με ειδοποίησαν από τον Κωτσόβολο πως το δικό μου είναι καθ'οδόν, θα το τιμήσει κανένας άλλος από εδώ;


                            Tidy!

                            Do not blame me.Blame yourself or God.
                            In Matsuno we trust.

                            Comment


                            • Θελω να πιστευω οτι θα τους γυρισει μπουμερανγκ στους σκαλπερς. Δε θα το παρω αμεσα θα περιμένω λιγο να δω πως θα παει. Παντως περα απο το nostalgia δε βλεπω τοσο το νοημα..
                              Do a barrel roll!

                              Comment


                              • Curious about the hardware Nintendo is using to power the new SNES mini? Well, wonder no more. Nintendo has rather cunn…
                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X