Announcement

Collapse
No announcement yet.

GO skins

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Με μεγαλη σας τιμη σας ανακοινωνω την προσθηκη ενος Skin/Style, του GO Ambience Full. Μαζι με αυτο θα λαβετε δωρο και το GO Ambience Compact σε μικροτερο μεγεθος για ευκολη μεταφορα καθως και την ειδικη δερματινη τσαντα απο καουτσουκ. Κι ολα αυτα εντελως Δωρεαν!

    ΥΓ: Ο Titus ζηταει συγγνωμη που δε μπορεσε να καταληξει σε καποιο theme απ'το www.sultantheme.com κι ετσι δε βαλαμε κανενα απ'τα παραπανω.
    Do a barrel roll!

    Comment


    • #17
      Βασικά είχα καταλήξει σε εκείνο το πράσινο με τα αραβουργήματα ( https://www.sultantheme.com/forum/?styleid=127 ), ώστε να πιάσουμε το αραβικό gaming κοινό και να πετύχουμε καμιά χρηματοδότηση από Ντουμπάι μεριά, αλλά το σχέδιο ναυάγησε.

      Θα πρέπει να συστήσω προσοχή στο εξής. Custom υλικό, όπως αλλαγές χρωμάτων στη γραμματοσειρά, είναι καλό να γίνεται με προσοχή γιατί τα 2 skins έχουν πολύ διαφορετικά χρώματα και ό,τι είναι bold στο ένα μπορεί να μη φαίνεται στο άλλο. Αποφύγετε πχ τους τονισμούς με μαύρο, κίτρινο ή σκούρο μπλε, και προτιμήστε ένα κόκκινο, γαλάζιο ή πορτοκαλί.
      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

      Comment


      • #18
        Νεο skin λεμε, ξυπνατε .

        Comment


        • #19
          Το βάλατε τη μέρα που άρχισε η Ε3 και θέλετε σχόλια;
          Θα το δοκιμάσω το πρωί και θα γράψω σχόλια.Ευχαριστούμε.
          Carpe diem

          Comment


          • #20
            Έχω δύσκολα γούστα.
            Παραμένω στο default. ^_^

            Comment


            • #21
              Μόλις τα δοκίμασα.Το Ambience Full το έβαλα δοκιμαστικά.To Compact μου τη σπάει.
              Carpe diem

              Comment


              • #22
                Α Ψ Ο Γ Ο! Έγινε αγαπημένο theme χαλαρά!
                «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Ramparter View Post
                  Κι ολα αυτα εντελως Δωρεαν!

                  Λοιπόν για να ξεχωρίσουμε την αλήθεια από το marketing. Τι δωρεάν, αφού από την τσέπη μας το πληρώσαμε!!
                  Respect έτσι;

                  It's cooL anyway!!
                  The illusion of free will is an illusion.

                  Comment


                  • #24
                    Ωραίο το νέο skin αλλά εγώ είμαι των σκουρόχρωμων οπότε Go Trenz Full και τα μυαλά στα κάγκελα,χαλαρά το καλύτερο skin σε forum

                    Το καινούργιο πάντως καλά κάνατε και το βάλατε διότι πολλά παιδία είναι των πιο ανοιχτόχρωμων skins;);)


                    Comment


                    • #25
                      Και εγώ go trenz full έχω βάλει

                      Comment


                      • #26
                        Εγώ διάλεξα GO Trenz Compact γιατί έχω ευαίσθητα μάτια... Δεν μπορώ τα φωτεινά !

                        Μην τολμήσετε να αλλάξετε κανά skin σαν αυτό εδώ, γιατί θα σας δώσω στον Akuma να σας την πέσει με 15 hit combos τον καθένα...
                        sigpic

                        Comment

                        Working...
                        X