Announcement

Collapse
No announcement yet.

Το topic των γενεθλίων!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Χρόνια πολλά Έβανς! Και, όπως βλέπω, κάποια παιχτούρα φρόντισε να το κάνει επίσημο.
    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

    Comment


    • #17
      Xρόνια πολλά mate!!!
      Ό,τι επιθυμείς να πραγματοποιηθεί και φυσικά να είσαι πάντα καλά και ευτυχισμένος...
      Και να αποκτήσεις μία KOS MOS figure σε κλίμακα 1:1 με μπικίνι
      «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

      Comment


      • #18
        Thanx titus (ακόμα περιμένω την απάντηση σου στο θέμα που άνοιξες ) και burai.

        Όσον αφορά την ΚΟS-MOS, θα προτιμούσα μία real "figure" με το σουλούπι της KOS-MOS και μπικίνι, παρά μία...figure .

        Comment


        • #19
          Ουχ, και αφιερωμένο topic για τα 20 μου χρόνια; Θύμισε μου να σε κεράσω beers, αν ποτέ ανέβεις στα μέρη μας .

          Thanx matez, να'στε καλά ^_^ .

          ΥΓ: Αύριο κλείνουν και τα 20 τους χρόνια τα FF. Γεννήθηκα μία μέρα πριν την κυκλοφορία του πρώτου FF . 17 εγώ, 18 το release του Ι XD .

          Edit: Ren, διακρίνω ένα περιπαιχτικό υφάκι . Die matez, with my RP blessing ^_^ .
          [/b]
          Δε θα περιμενεις και πολυ, στις 22 ΚΕΡΝΑΣ ΜΠΥΡΟΝΙΑ!!!!!!!!&# 33;!!!

          Merry Birthday... :icon_twisted:
          :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

          Comment


          • #20
            Όσον αφορά την ΚΟS-MOS, θα προτιμούσα μία real "figure" με το σουλούπι της KOS-MOS και μπικίνι, παρά μία...figure [/b]
            Συγκέντρωσα όλα τα ενοχοποιητικά στοιχεία που χρειαζόμουν...Μουχαχαχαχα!!!!& #33; :icon_twisted:
            «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

            Comment


            • #21
              Χρονια πολλα και απο μενα evans!! Ελπιζω να πετυχα την ημερα γιατι τωρα ειδα το θεμα

              Comment


              • #22
                Χρονια πολλα Evans και καλα RPG

                Αλλος ενας χρονος σε βαραινει Παππου, ε, παππου



                My blog:Doppel's Den

                Comment


                • #23
                  Χρονια πολλά και απο μένα Evans και ότι επιθυμείς!!
                  Και μια φιλική συμβουλή: Κόψε τα rpgs οδηγουν σε πρόωρη γήρανση!!
                  I attack sharks
                  when i smell them bleed
                  I dont go swimming
                  water just wants to be around me.

                  Comment


                  • #24
                    Xronia polla wre!!! Distyxws oloi eixan kalyteres atakes apo mena kai ta nea me epiasan aproetoimasto, stis 22 pou mallon tha vrethoume tha sta pw kai egw apo konta
                    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                    Kindred, this blade and I.
                    "

                    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                    Greek Gaming Videos
                    Greek Final Fantasy Forum

                    Comment


                    • #25
                      Χρόνια πολλά Evans.Ό,τι επιθυμείς
                      Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

                      Comment


                      • #26
                        Ουχ, και αφιερωμένο topic για τα 20 μου χρόνια; Θύμισε μου να σε κεράσω beers, αν ποτέ ανέβεις στα μέρη μας. [/b]
                        Δε μου αρέσουν οι μπύρες!
                        Originally posted by Squall Leonhart
                        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                        Originally posted by 丹野
                        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                        Originally posted by Ryu_gr
                        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                        Comment


                        • #27
                          Eντάξει εγώ στα είπα με πμ οπότε δε λέω κάτι άλλο σχετικά.
                          Πάντως το όνομα που πρότεινε ο Boy μου αρέσει καλύτερα από τα υπόλοιπα.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • #28
                            Δε μου αρέσουν οι μπύρες!
                            [/b]
                            Ψήνεσαι για κρασο-καταστάσεις με άπειρο gaming, αναλύσεις και γκόμενες να ποζάρουν;

                            Comment


                            • #29
                              Ψήνεσαι για κρασο-καταστάσεις με άπειρο gaming, αναλύσεις και γκόμενες να ποζάρουν;
                              [/b]
                              Καλύτερα το πας τώρα... Αν και για το τρίτο σκέλος δε ξέρω τι ακριβώς θα ποζάρουν. Α! Και το κρασί πάντα με φαγητό! ;)
                              Originally posted by Squall Leonhart
                              I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                              Originally posted by 丹野
                              Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                              Originally posted by Ryu_gr
                              υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                              Comment


                              • #30
                                ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΡΑΜΠΙΔΗ!

                                There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                                Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                                Comment

                                Working...
                                X