Announcement

Collapse
No announcement yet.

The Official Sonic Thread of Epicness & Failness

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Το Sonic Fan Remix πλεον υπαρχει και σε demo!



    Do a barrel roll!

    Comment


    • #47
      Αμφιβάλω αν το μπρίκι μου το σηκώνει, αλλά έτσι και αλλιώς, κάποιος διέγραψε το rs link!
      Sega becomes nintencrap about it :X
      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment


      • #48
        Μπορείτε να το κατεβάσετε μέσω torrent από εδώ. 100 Mb είναι όλο κι όλο, θα προσπαθήσω να το τσεκάρω αν και το netbook δεν μου επιτρέπει και πολλά πολλά.

        PK World - Τα πάντα για Disney comics!

        Comment


        • #49
          Μόλις έκανα ένα playthrough τις 3 πίστες του demo του fan remix. Αρχικά να πω ότι τα παιδιά αξίζουν ένα υπέρμετρο μπράβο, η δουλειά είναι το λιγότερο εξαιρετική. Τα physics πολύ πιστά στο πρωτότυπο, αν και θέλουν λίγη δουλίτσα. Από εκεί και ύστερα θα επιμείνω, το έχουν μπουκώσει με πληροφορία, δεν καταλάβαινα που βρισκόταν εχθρός και που όχι. Κατά τη γνώμη μου για να το κάνουν ένα πλήρως playable sonic game πρέπει να βγάλουν πολύ πράγμα από τα γραφικά και τις διάφορες λεπτομέρειες. Τι σημασία έχουν όλα αυτά όμως, δύο άτομα έφτιαξαν όλα αυτά, εύκολα θα μπορούσε το project τους να συναγωνιστεί το σύγχρονο Sonic 4.

          Comment


          • #50
            Μαμημένη Sega το έχει κάνει remove από το rs (συνεχιζει) γαμω το κερατό τους. Έτσι, μπράβο, κερδίζετε αξιοπρέπεια (στέλνει μούτζες ανατολικά).
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • #51
              Εμένα δεν μου παίζει καλά.Πατά μπροστά και πάει μπροστά μετά από 5 δευτερόλεπτα.
              Carpe diem

              Comment


              • #52
                Mpriki
                Originally posted by Raf
                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                Comment


                • #53
                  6μιση χρόνια το έχω και δεν έχω αλλάξει τίποτα.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • #54


                    Πως μπόρεσαν; How could they?



                    OH GOD NO STOOOOOOOP!!!!!!!1

                    Comment


                    • #55
                      To edit υπαρχει για καποιο λογο, δε χρειαζεται να γινονται ασκοπα double posts.

                      Comment


                      • #56
                        Πάντως είναι η πρώτη φορά που θα είχε ενδιαφέρον ένα τέτοιο game . Who cares όμως, βάλτε το 4.

                        Comment


                        • #57


                          Βλέπω τέτοια βίντεος και σκέφτομαι ότι τα βιντεοπαιχνίδια θα είναι αναγκαστικά χωρίς πιτσα/μπύρα στο ένα χέρι και να παίζεις ξαπλωμένος ανάποδα στον καναπέ.... Πωπω... στον Sonic πειραματίζονται γαμώτη μου; Γτ δν βγάζουν καναν άλλο ήρωα;

                          Comment


                          • #58
                            Οι τύποι καταφέρνουν να χάσουν όλα τα δαχτυλίδια στην πίστα.
                            Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                            Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                            Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                            Comment


                            • #59
                              Γαμωτο για καποιο λογο το trailer με κανει να θελω να το παιξω αλλα ειμαι σιγουρος οτι δε θα λειτουργει οσο καλα δειχνει.
                              Do a barrel roll!

                              Comment


                              • #60
                                Χαχα, φανταστείτε πώς θα φαίνεστε όταν παίζετε 2-player coop με τον κολλητό σας.
                                Για τα άλλα mods τι να πω, πιστεύω πως θα λειτουργούν καλύτερα σε μικρά δωμάτια με πολλά διακοσμητικά αντικείμενα που σπάνε. Επίσης, πλέον δε χρειάζονται φτηνές δικαιολογίες για το πώς αποκτήσατε τη μελανιά στο μάτι σας, ο σόνικ Κινέκτης είναι εδώ να σας ξελασπώσει!
                                Originally posted by Squall Leonhart
                                I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                                Originally posted by 丹野
                                Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                                Originally posted by Ryu_gr
                                υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                                Comment

                                Working...
                                X