Announcement

Collapse
No announcement yet.

GAMING SOUNDSCAPES: ΕΝΑ EVENT GAMING ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ε όχι ρε παιδιά... Απλά πλακίζω σε αυτήν την φάση προς τον G_0...
    sigpic

    Comment


    • Γεια σας guys!
      Σήμερα γύρισα Θεσν και είπα να μπω στο thread. It was so nice to meet you εννοείται! Και η δική μου γνώμη: δε θα σταθώ τόσο στις όποιες αδυναμίες που σωστά αναφέρονται παραπάνω αλλά στην πρόθεση. Θα θελα να δω κάτι ανάλογο στο μέλλον. Σίγουρα και η εμπειρία θα φέρει βελτίωση.
      Πάντως στην αρχή ψιλοσοκαρίστηκα με τον λίγο κόσμο. Μετά όσο το σκεφτόμουν συνειδητοποιούσα ότι πράγματι ένα σχετικό event θα μπορούσε να κινήσει το ενδιαφέρον μόνο σε όσους βλέπουν τα games σαν κάτι περισσότερο από μισή-ώρα-χαβαλέ που όντως είναι πολύ λίγοι.

      Comment


      • Ama thelete na pw thn amartia mou htan kalytera pou eimastan etsi ligoi gia arxh, prwta prwta einai mikro to magazi kai tha eimastan o enas epanw ston allo kai defteron mporousame na milame vre aderfe...
        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
        Kindred, this blade and I.
        "

        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
        Greek Gaming Videos
        Greek Final Fantasy Forum

        Comment


        • Να καταθέσω κι εγώ την ικανοποίηση μου για το event, μακάρι να δούμε κι άλλα τέτοια στο μέλλον στην Θεσσαλονίκη. Συγχαρητήρια σε όσους συνέβαλαν στο να λάβει χώρα.
          "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

          Comment


          • Ρε παιδιά τι θα γίνει με τις foto???Evans,DJSolid πού είστε?
            Nintendo I.D.: paixtis
            3ds friend code: 2664-2347-7128

            Comment


            • Άντε ρε παιδιά ανεβάστε τις φωτογραφίες ! Τι τις έχετε ? Για να μας λιγουρεύετε σαν gaουλες ?
              sigpic

              Comment

              Working...
              X