Announcement

Collapse
No announcement yet.

The Big Bang Theory

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    οποτε συνεχιζω season 1 του 2 and a half men.
    Tώρα το είδα. Η σειρά μου αρεσε πάρα πολύ. Την έδειχνε ο Alpha μέσα στη χρονιά στις 2 τα χαράματα. Πολύ αστεία παίζει τα γέλια μου να ξυπνούσαν κόσμο. Είχα κατεβάσει την πρώτη σεζόν για να τη βλέπω με την ησυχία μου. Το παραπάνω video από το bing bang μου έδωσε την εντύπωση της σάτιρας με ολίγη απο καρικατούρα. Ο ψηλός τύπος τουλάχιστον μου θύμιζε στον τρόπο ομιλίας του έναν εξευγενισμένο Duffy Duck. Ωστόσο ένα χαμόγελο το έσκασα. Θα το τσεκάρω μελλοντικά.
    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

    Comment


    • #17
      Έγινα fan:resp:


      Αν αποδεχτεις πως ειναι geeky και διακωμωδησεις προσωπα και καταστασεις με γνωμονα το geekness/nerdness factor τοτε ισως αλλαξει κατι.
      Συμφωνώ.
      «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

      Comment


      • #18
        Oταν οι φυσικοί βλέπαν tbbt οι gamerodyssaδες νόμιζαν ότι το himym είναι καλύτερη σειρα
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • #19
          Εχμμμ.... Όχι μόνο οι φυσικοί...
          Originally posted by Squall Leonhart
          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
          Originally posted by 丹野
          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
          Originally posted by Ryu_gr
          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

          Comment


          • #20
            Το himym εδωσε ρεστα με 3 τελειες πρωτες seasons και με μια ανεκτη season 4 ηταν νωρις για να το καταδικασουμε.
            Τωρα που βλεπω himym s5 VS bbt s3 νομιζω πως δεν τιθεται καν θεμα ανταγωνισμου παντως στη φετινη σεζον..

            Comment


            • #21
              ενοεις πως το big bang theory σπερνει φετος ετσι?

              Comment


              • #22
                Πες το κι ετσι.

                Comment


                • #23
                  Ρε σείς άκουσα ότι σε ένα επεισόδιο της σειράς, μια παρέα καιγόταν με Halo 3 multi. Ισχύει;
                  Insert Coin

                  Comment


                  • #24
                    Ισχυει.
                    Μια ειναι η παρεα.
                    Τσεκαρε τη σειρα οπως και να χει, οχι μονο γι' αυτο.
                    There's so much more to it..
                    Εχει μερικες ατακες πραγματικα πανεξυπνες, μακαρι να συνεχισουν με τοσο καλο script οι ανθρωποι, τι αλλο να πω.

                    Comment


                    • #25
                      Παρακολουθώ τη δεύτερη season( episode 11) και την έχω λατρέψει. Απίστευτοι διάλογοι, τρελά σκηνικά. Και γενικά οι χαρακτήρες είναι ένας κι ένας. Εμένα ρε παίδες το HIMYM με κούρασε από 3η σεζον. 4η δεν έχω δει βέβαια, μάλλον θα ακολουθήσει μόλις τελειώσω με το BBT( αν και προβλέπω να το ξαναβλέπω από την αρχή) Το μόνο που λάτρευα σε HIMYM είναι ο Barney και οι Lily-Marshall.

                      Big Bang Theory είναι εντελώς διαφορετικό βέβαια. Μου αρέσει τρελά που δεν έχουν κεντράρει στη σχέση Penny- Leonard. Όπως μου αρέσει πως ο Leonard είναι αστείος σαν κεντρικός μαζί με τον Sheldon( εντάξει τρελό respect στον Jim Parsons κατέχει από ηθοποιία και φάινεται) Έχω να γελάσω τόσο πολύ με ψυχαναγκαστικό χαρακτηρα από εποχές Frasier και Niles( επίσης τα έσπαγε ο David Hyde Pierce) Σουρεαλιστικά σκηνικά, σουρεαλιστικοί διάλογοι... Μακάρι να συνεχίσει έτσι και να μην το κουράσουν.
                      «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                      Comment


                      • #26
                        Kai απο μενα σε Big Bang vs Himym συμπληρώσατε 1
                        Originally posted by Raf
                        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                        Comment


                        • #27
                          Χριστούγεννα θα χώσω όσα περισσότερα επεισόδια γίνεται στο psp για να τα δω εδώ.Έχω δει κάποια επεισόδια κατά καιρούς κι ενώ στην αρχή με ξένισε το χιούμορ της σειράς, τελικά με κέρδισε και έχω ψηθεί άσχημα.ΗΙΜΥΜ δεν έχω δει ακόμα καθόλου αλλά είναι μέσα στο πρόγραμμα.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • #28
                            Τα κατεβάζω. Πολύ ωραίο.

                            Comment


                            • #29
                              Έχω ψάξει σε όλο το net να βρω την σειρά μαζί με αγγλικούς υπότιτλους ανεπιτυχώς , αν κάποιος τα έχει βρει ας μου τα στείλει σε πμ

                              Comment


                              • #30
                                Δυσκολα θα τα βρεις μαζι. Do it the hard way.
                                Do a barrel roll!

                                Comment

                                Working...
                                X